.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2018-11-01 20:34:36,

Co pod stromek? Zářící knihu!

Pakliže nevíte, co si nadělit pod stromeček, a současně dobře vládnete jazykem mandelinky bramborové, mám pro vás bezva tip: Radioactive : Marie & Pierre Curie: A Tale of Love and Fallout.
Z téhle knihy se jednak dozvíte více o životě Marie Curie-Skłodowské - a že to byl život jaksepatří, u Marvelů by na jěho námět natočily tři blockbustery, je tam síla, odhodlání, radiace, osudová láska, tragédie, zrada, radiace, odvaha ve válce, ocelová sebekázeň, radiace, mocní přátelé i nepřátelé a radiace. A ještě ke všemu ta kniha ve tmě svítí, protože obal je vytištěn fosforeskující barvou.
K dostání třeba zde.

(BTW: Ano, vím, že vyšla New California, ale prý je to ještě zabugované jak cyp.)

Sdílet na Facebooku
Autor: davidjahoOdesláno: 20:53, 7.11.2018ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Pravda, technický stav New Californie zatím není nejlepší. Propady FPS, padání hry a bugy. Na druhou stranu autoři se nijak netají tím,že je to beta a vcelku rychle sypou záplaty. Verzi 1.0 plánují vydat na Vánoce, takže asi do té doby i počkám, jelikož slíbili i překopání příběhů a questů společníků.
Autor: ChekotayOdesláno: 22:03, 8.11.2018ID: 5114c2Nahlásit Vaultmasterům
Kdyby se ti pak chtělo sepsat recenzičku... :-)
Autor: davidjahoOdesláno: 22:33, 8.11.2018ID: 61409eNahlásit Vaultmasterům
Že by že by? No nemohu vyloučit, že k něčemu takovému nedojde. :-)
Autor: ChekotayOdesláno: 23:22, 8.11.2018ID: 5114c2Nahlásit Vaultmasterům
Já už nemám vůbec čas hrát, tak si jen čtu, jak hrají jiní. :)
Autor: HenryOdesláno: 09:09, 9.11.2018ID: 50eb62Nahlásit Vaultmasterům
A já čučim v PA dílně na gejmpleje na yt:)
Autor: davidjahoOdesláno: 21:41, 13.11.2018ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Jen tak pro zajímavost, předevčírem na 24 hodinovém streamu Obsidianu hrál New Californii samotný Josh Sawyer. A to takřka výhradně stylem zabít všecko na potkání. :D
A dle jeho slov na závěr se mu mod líbil a ocenil práci moderů.
Autor: ChekotayOdesláno: 15:28, 14.11.2018ID: 60cb08Nahlásit Vaultmasterům
Jak by mu asi s tímhle stylem šel Undertale? :-)
Autor: 1Odesláno: 12:48, 7.1.2019ID: 60f3acNahlásit Vaultmasterům
1
Autor: Rosa OmanOdesláno: 21:05, 2.1.2020ID: 70846eNahlásit Vaultmasterům
Chci se podělit o své úžasné svědectví o tom, jak jsem se vrátil zpět mému manželovi mého života, chci říct lidem na světě, že existuje opravdové kouzlo online a je mocné a opravdové, jmenuje se Baba Wale Wiseman, pomáhal Nedávno jsem se sešel, abych se spojil se svým manželem, který mě vyhodil. Když jsem se obrátil na Wisemana, vrhl na mě milostné kouzlo a můj manžel, který řekl, že se mnou nemá nic společného, ​​mi zavolal a začal mě prosit. Kdokoli, kdo čte tento článek a potřebuje jakoukoli pomoc, může Wiseman nabídnout jakékoli typy pomoci, jako je Sjednocení manželství a vztahů, Léčení všech typů nemocí, Soudní případy, Těhotenství, nyní jsme velmi spokojeni s naším já. Wiseman ho nutí uvědomit si, jak moc se milujeme a potřebujeme. Tento muž je skutečný a dobrý. Může vám také pomoci vyřešit váš narušený vztah. Měl jsem svého manžela zpět! Bylo to jako zázrak! Žádné manželské poradenství a v našem milostném životě se nám daří velmi dobře. Kontaktujte tohoto velkého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
prostřednictvím e-mailu: babaidadawiseman01@gmail.com
WhatsApp: +2348136951551
Viber: +2348136951551
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.