.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2021-01-16 15:16:17, No Mutants Allowed

Last Hope 1.083

Forgotten Knight neustále zdokonaluje a rozšiřuje svoji modifikaci Last Hope. Od poslední verze opravil obrovské množství chyb.

Seznam oprav najdete zde. Modifikaci stahujte zde (554MB). Jak jsem se dozvěděl, jedná se zatím o testovací verzi. Díky velkému počtu oprav, nejsou uložené pozice kompatibilní s verzí 1.082.

POZOR, postupujte přesně podle návodu na instalaci, bod 2:

Tento mod by NEMĚL být používán s žádnou jinou modifikací. Jakýkoliv mix módů by mohl vést k neočekávaným chybám. Nepokoušejte se nahradit sfall a * .exe, pokud si nejste 100% jisti, co děláte.

1. Tento mod obsahuje všechny potřebné soubory (standalone verze), není tedy třeba nic dalšího instalovat.
2. Rozbalte archiv se složkou "Last Hope mod 1.083"
3. Neinstalujte žádné patche ani modifikace.
4. Spusťte f2_res_Config.exe ve složce"Last Hope mod 1.083", abyste aktivovali high-resolution mod (pokud je to nutné, měl by již být „aktivován“, výchozí rozlišení je 1280x720) a upravte nastavení (volitelné).
5. Otevřete složku DATA/proto a nastavte vše uvnitř (critters & items) na „pouze pro čtení“, pokud tak není.
6. Hru spusťte kliknutím na Fallout2.exe ve složce "Last Hope mod 1.083".
7. Bavte se!

Návod ve slovenštině od valcika, doplněný poznámkami od Knedlika, je sice notně zatuchlý a na verzi 1.06, ale pokud vím, tak je to jediný návod na tuto modifikaci na celých internetech. Sám Forgotten Knight sliboval v květnu 2019, že už je návod na cestě a poslední zmínka je ze srpna 2019, že je stále work in progress. Takže tu máme takový malý československý unikát :-)

Last Hope

Sdílet na Facebooku
Autor: UranOdesláno: 12:52, 19.1.2021ID: 5188c8Nahlásit Vaultmasterům
Odkazy házejí erro. Registraci mám.
Autor: JaWOdesláno: 13:57, 19.1.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Vypadá to, že někdo smazal celé vlákno na NMA včetně downloadu!
Autor: JaWOdesláno: 14:22, 19.1.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Přidal jsem odkaz ke stažení na modifikaci přímo od nás a napsal jsem Forgotten Knightovi na NMA fóru, tak uvidíme, co se děje.
Autor: JaWOdesláno: 19:47, 19.1.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Forgotten Knight odpověděl: Hello! Upload link was up just for the testing. Since i made a lot of small changes which won't be compatible with the previous 1.082 i decided to "start fresh" and delete the old files. Old forum topic added to the confusion as people were using old/different installation method/files from what i suggested. I have old comments and community suggestions safely stored on several holodisks in my vault :)
Autor: KnedlikOdesláno: 20:34, 8.3.2021ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
nenazyval bych to navodem :) Proste pri tech zakysech jsme zachytili trochu toho pribehu...a pokud se nepletu, nedalo se to dohrad, cili je pokryta asi tak pulka hry. Nastesti je to uz dlouho, muzeme si to projit znova zcerstva.
Autor: JaWOdesláno: 07:56, 9.3.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Ještě bych počkal. Forgotten Knight slibuje ofiko verzi. Tahle verze byla jen chvilku na stažení na zkoušku a pak ji Forgotten Knight stáhnul. Já už jsem to tady nechal.
Autor: KnedlikOdesláno: 14:33, 9.3.2021ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
bylo by to fajn, concept byl hodne podareny a nebyt kritickych bugu, byl bych nadseny.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.