.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2021-12-30 12:13:14, Topinkovač Vaultu

Project Van Buren - znovuvzkříšení projektu a The Swamp: adventura inspirovaná Falloutem

Hned dvě zprávy o tomto projektu jsem koncem listopadu našel v našem topinkovači (ano funguje, jen nebyl nikdo, kdo by to pustil dále) a úspěšně přes měsíc, kvůli zaneprázdněnosti, ignoroval. Jedna delší od Knedlíka a stručná od Armyboye. Tady je ta od Knedlíka:

* * * * *

Fallout Van Buren se dostal dokonce i na stránky pana nemajitele na iDnesu, kde je oznámena verze na enginu Unity. Pokud se nepletu, měl by to být tento odkaz na NMA: Van Buren 2017.

Když už jsem tam byl, narazil jsem na F:Yesterday, což je právě převod Van Burenu do F2 enginu. Práce nejde asi tak rychle. Myslím, že jsme ho tu kdysi v modifikacích měli, ale nevidno a neslyšno (JaW: ano tady).

* * * * *

A ještě jedna listopadová "novinka" od VSB DEATH o adventuře z postapo prostředí, která měla v den vložení ještě šanci vybrat nějaký peníz. Dnes už víme, že kampaň na KC byla neúspěšná, ale i přesto autoři slíbili projekt vydat ve fázi v jaké je hra teď a zadarmo. Více níže:

* * * * *

Zdravím,

předem říkám, že to není můj projekt a víceméně vás netlačím tento projekt umísťovat na vaultí stránky. Nicméně, pokud se k Vám nedostala adventura The Swamp, přiložím pár detailů, možná by Vás zaujala.

Kreslí ji Cryofluid (Fonline hráči musí vědět, osobně mám rád jeho styl kresby). Uznávám, že příběh je tak trochu vykrádačka Falloutu. V podstatě pokud to chápu správně UK a Rusko dělají hurááá na Berlín kde je cosi jako G.E.C.K, no kdo ví, není popsáno jak přesně to má fungovat.

Mají ke stažení demo, které ukazuje mechaniky, grafiku a atmosféru.

Přijde mi to zajímavé, tady se s Vámi podělím o link.

Děkuji za Váš čas a mějte se fajn!

S pozdravem
VSB DEATH (gang madbrahmin)

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.