.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
PlasmaKnight, 2021-12-31 16:17:18, Fallout et tu na No Mutants Allowed

Fallout et tu - Wild verze je už skoro za dveřmi!

WILD verze vzniká jako "alternativní verze" překladu Fallout 1 et tu. Obsahuje rozšířené, upravené, nebo od základu komplet přepsané dialogy, jejichž účelem je osvěžit a obohatit zážitek z původní hry. Hráč se díky tomu může dozvědět víc o založení Hubu, historii Nekropolisu, válce Bratrstva Oceli se Zmijemi a mnoho víc..

Oproti klasické verzi byly úplně překopané odpovědi na TELL ME ABOUT (řekni mi něco o...), které obsahují nové odkazy na lore, nápovědy pro questy, humor a odkazy na věci, které se do hry nakonec nedostaly.

Právě probíhá finální testování a konečná úprava. Narazili jsme na pár technických problémů, které budou pravděpodobně opravené až v 1.7 verzii Fallout et tu, jelikož se jedná o chybu v samotném modu.

Na závěr přidávám pár obrázků s upravenými dialogy a zároveň vzdávám holt BGE a Ještěřákovi :)

Sdílet na Facebooku
Autor: KnedlikOdesláno: 21:27, 31.12.2021ID: 6141ccNahlásit Vaultmasterům
Hotova novorocni zaplava novinek, toz vsechno nejlepsi, pardalove!
Autor: FirewalkOdesláno: 09:53, 11.1.2022ID: 332d4eNahlásit Vaultmasterům
Same dobre spravy ;)
Vsetko dobre obyvatele pustiny
Autor: HonzišOdesláno: 19:34, 13.1.2022ID: 70a928Nahlásit Vaultmasterům
Zdarec nevím jestli se to někomu stalo ale snažil jsem se to rozběhat na noťasu kde vše funguje jak má jenom do momentu než dám tvorbu postavy/začnu hrát samotnou hru nebo kliknu na save game poté se
hra najednou velice zpomalí a je prakticky nehratelná. Postava běhá ve slow motion a krysítko se škube jak při epileptickém záchvatu.
Změna rozlišení na to nemá vliv. Hraji bez překladu.
Například fallout 2 v HR mi jede úplně bez problému.
Výkonem počítačem by to být nemělo zas taková tragédie to není:
Win 10 Home Edition
Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz
RAM 8 GB
Intel UHD 620 graphics

Kdyby někoho napadlo čím by to mohlo být budu fakt rád za odpověď.
Autor: HonzišOdesláno: 20:58, 13.1.2022ID: 70a928Nahlásit Vaultmasterům
Tak se to vyřešilo snížením rozlišením samotných Windows. Potom co jsem si je hodil do 1024x768 tak to vše přestalo jenom se mi teda blbě zobrazuji cutscenes ale ty stejně znám nazpamět.
Autor: DaworOdesláno: 14:52, 25.4.2022ID: 41f808Nahlásit Vaultmasterům
Ahoj, super stránky. Vrátil jsem se letos po 15-20 letech k Falloutům a sosám tu super informace. Chtěl bych se zeptat zda čeština na Fallout et tu bude fungovat i na verzi 1.7, čeština je ve verzi 1.6? , nějak jsem nepochopil tu informaci o WILD verzi... A pokud ne, bude čeština i na verzi 1.7? Děkuji
Autor: AyreasOdesláno: 11:58, 29.4.2022ID: 41f7a4Nahlásit Vaultmasterům
Wild verze bude rozšířenější aby odpovídala dnešní době ... řekl bych, že prostě překlad od píky :-)

Autor: UranOdesláno: 17:31, 12.10.2022ID: 705b06Nahlásit Vaultmasterům
Nějaké novinky ohledně překladu?
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.