.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2022-01-06 19:20:21, Fallout: Yesterday

Fallout: Yesterday R4.2

Fallout: Yesterday je předělávka zrušeného projektu Fallout 3 od Black Isle Studios, projektu známého také pod názvem Van Buren, do enginu Falloutu 2.


Informace ke čtvrté verzi jsou je zde.

Link ke stažení verze 4.2 zde. Heslo je "winter 2022" (aktualizováno 14.3.2022)

Od verze 4.2 nebude obsah volně ke stažení, ale jen na požádání přímo u autora modifikace, hexera.

* * *

Sdílet na Facebooku
Autor: KnedlikOdesláno: 14:08, 9.1.2022ID: 6141ccNahlásit Vaultmasterům
Mel jsem moznost hrad oba posledni Wastelandy a nemuzu rict, ze by mi Van Buren chybel. Unity jsem vzal na milost a ,ackoliv nedam na F2 dopustit, ta grafika proste s sfallem nezestarne a je perfektne hratelna i dnes, tak diky narocnosti modovani s F2 enginem, uz by to asi melo spat. Mozna, (ale 20lete vyroci Falloutu uz bylo), by se hodil Remake F2 do Unity (treba k 25. nebo 30. vyroci), s lepsi podporou modu, otazka, jestli ta graficka nostalgie by to utahla. Ale kdyz zvladli udelat Diablo 2, asi by se dalo zvladnout i tohle. Teoreticky MS udelal AoE remastery a dopadlo to celkem fajn, tak treba by zvladli F1/2 pres obsidiany taky. Ale to uz jsem si celkem zafantaziroval. Obsidian preci jen dela na OuterWorlds a nejake te shooter hre, takze stejne nebudou mit cas.
Autor: KnedlikOdesláno: 14:09, 9.1.2022ID: 6141ccNahlásit Vaultmasterům
fuj, hrat hned, a mas hrad. Aneb kdyz ruka je rychlejsi nez korekce, pardon.
Autor: AyreasOdesláno: 14:26, 9.1.2022ID: 41f7a4Nahlásit Vaultmasterům
No též nedám dopustit na engine F2 a jestli tohle někdy vyjde tak si to velmi rád zahraji :-) ... Upřímně by se mi to v unity enginu nelíbílo ani za mák :-D (ano vím, že vzniká i verze v unity od základu, ale to není můj šálek kávy)

Autor: KnedlikOdesláno: 19:41, 9.1.2022ID: 6141ccNahlásit Vaultmasterům
ja vim a nevnucuji, ale mel jsem moznost si k poslednim vanocum je oba (wastelandy) nadelit (takze post hype era) a i kdyz jsem k tomu pristupoval docela rezervovane, tak presto jsem se v prubehu hrani pristihl, ze takhle by docela mohl fungovat v 21. roce 21. stoleti cely koncept Falloutu, ze to bylo skoro jako hrat fallout. Po zklamani s 3D, at uz F3/F4 a s Outerworlds, tak tohle byla solidni naplast, ze za komunistu nebylo vzdycky lip a kdyz se to udela poradne, tak to jde i s modernimi nastroji i v dnesni dobe v izometrickem modelu (diky new vegas jsem si taky myslel, ze izometricky pohled pro fallout uz je z pohledu vyvojaru passe a taky vlastneni znacky Bethesdou) . Prave diky narocnosti modovani F2 se ceka na modifikace roky, nekdy ani nedocka. Takze ac jsem rad, ze vychazeji i po dvaceti letech, furt jich je jako safranu. Samozrejme jsem za to rad...
Autor: RoverUKSFOdesláno: 10:39, 10.1.2022ID: 5114c4Nahlásit Vaultmasterům
Keby sa len podarilo Adamovi Lackovi dokoncit VB v unity to by bola sen.

Zaujmavy napad, remake-y predsa dnes idu, ale Bethesdaci by po prerabkach F1 a F2 museli priznat, ze ich pociny stoja za h***o.

BTW novy release Yesterday z 9.1.2022 tu:

"New
As promised last time, here's the first weekly update, R4.1. Enjoy!

- PJ & Co

https://disk.yandex.ru/d/_LpjtoZjWRAmHQ

https://mega.nz/file/UtVFjYjQ#cwlyy5rMWzcWNia72X1fOyrd4LnehWE-C5DVqunD9e8


R4.1 CHANGELOG

[GENERAL]

- Fixed location issues where some areas were inaccessible.

- Added new or updated existing talking heads.

- Updated sfall to the latest 4.3.2.

- Added new world map labels."
Autor: sanjayOdesláno: 14:04, 13.3.2022ID: 61198aNahlásit Vaultmasterům
Reup? Linky jsou mrtvé.
Autor: JaWOdesláno: 21:40, 14.3.2022ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
sanjay - UPDATE - link ke stažení od nás
Autor: JezeveC222Odesláno: 19:10, 5.6.2022ID: 6119f4Nahlásit Vaultmasterům
Ahoj, mohl by mi někdo poradit se sprovozněním?
Normálně jsem překopíroval ty 4 soubory nastavil rozlišení dle návodu, ale stejně se stále spouští klasic f2 a ještě bez sfallu.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.