.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Armyboy, 2022-07-10 15:42:41,

Český Fallout je zde!

Jeden český klon legendárního Falloutu už zde samozřejmě máme a to je vynikající Fallout 1.5 Ressurection. Ale i na našem území máme místa, kde by mohla vzniknout pěkná postapokalyptická hra a přesně tento parametr splňuje oblast Ralska. Bývalá vojenská základna je ideální místo pro podobnou hru a tak se do toho firma Špidla Data Processing pustila a jestli se to povedlo už musíte posoudit sami.

Vojenský újezd Ralsko: Číhající Sovět

Cena je na dnešní poměry směšná - 169,- Kč není nic a pro prázdninové měsíce ideální náplň :-)

Dodatek od Chekotaye: Hra je zdarma. Je to point´n´click adventura z pohledu první osoby, se statickými obrazovkami, mezi kterými procházíte a plníte více či méně logické úkoly. Je to příjemné ubíjení volného času v pěkných kulisách opuštěných bunkrů. Zatím jsem - během pár minut hraní - nepřišel na nic, co by souviselo se skutečným Ralskem, takže mi to spíš přijde, že parta vývojářů měla hru a Špidla D.P. tomu dal český překlad a název, jinak by se to mohlo odehrávat v kterékoliv postsovětské krajině. Hra není z nejnovějších, takže funguje i na mém počítači a nevyžaduje žádné moderní windowsy, to je příjemné. :) 
Po stažení instalátoru se vám do stroje natáhne něco přes 400 MB dat a pak už to jde rovnou hrát (in your face... asi všechny moderní hry, které jsem kdy zkoušel! :-D ). 
Jediné co mi v takovéhle hře opravdu citelně schází, jsou hlášky z Horkého léta. :-D 

Sdílet na Facebooku
Autor: AyreasOdesláno: 14:19, 25.9.2022ID: 41f7a4Nahlásit Vaultmasterům
Tahle novinka se tu objevila až dneska ne? :-D
Autor: chekyOdesláno: 21:58, 25.9.2022ID: 51afd6Nahlásit Vaultmasterům
Jo. Tak moc sleduju rusáky na Ukrajině, že zapomínám kontrolovat administrátorský panel. :-D
Ale zase je teďkom už k dostání zdarma, což je pozitivní. :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.