.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
FOparareal CZ/SK, 2022-09-20 10:45:53,

Fonline: Parareal (cz/sk/en)

FOnline: Parareal je volně hratelné postnukleární MMORPG založené na FOnline: 2238, oceňované hře, která se odehrává tři roky před událostmi Fallout 2. FOnline: Parareal vám dává jedinečnou příležitost znovu navštívit ruiny Kalifornie a prozkoumat známá místa z Fallout 1 a Fallout 2.

FOnline: Parareal je hráčem řízená, vytrvalá světová MMORPG, která vám umožní zapojit se do široké škály aktivit od válek frakcí po průzkum, těžbu, shromažďování zdrojů, nájezdy na karavany, příběhové questy, náhodné události a další. Můžete si zahrát se svými známými nebo bojovat proti dalším online hráčům, můžete těžit suroviny, vyrábět zbraně, obchodovat, budovat základny a bojovat tak o nadvládu nad městy.

Projekt byl založen v roce 2019 a pokračuje dodnes. Základem byl Fonline Reloaded, ale projekt je neustále ve vývoji a oproti ostatním serverům jsou dnes velké rozdíly: mnoho nové grafiky, krvácíte pokud vás zasáhnou nebo pokud někoho zasáhnete, možnost hrát za mutanta od lvl 30, mnoho zvukových efektů (například sekání dřeva, rybolov nebo start motorky), spousta nových dungeonů (Toxic Garden, Submarine, Abbey) a nové příběhové questy, kdy se můžete zapojit do boje mezi NCR a Vipers.


Server obsahuje dva jazykové balíky a proto je možné hrát v EN nebo CZ jazyce.
Pro volbu jazyka je třeba otevřít soubor FOnline.cfg
a přepsat řádek
"Language = engl" pro angličtinu
na
"Language = czen" pro češtinu

Překlad do češtiny je zatím jen částečný (základní dialogy, město Hub, příběhové questy, velká část objektů, všechny bojové hlášky), ale postupně budou přibývat další přeložené části.  Kdokoliv se zkušenostmi s překladem nás může kontaktovat a pomoci tak k rychlejšímu překladu.


Momentálně běží první sezóna a v průběhu příštího roku bude spuštěna druhá, opět s mnoha novinkami.

Na trailer se můžete podívat na Youtube

Aktualizovaného a nastaveného klienta si stáhněte z Google Drive.

Více informací najdete na Facebooku či Discordu


Sdílet na Facebooku
Autor: PowerackOdesláno: 03:08, 25.9.2022ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Server provozovaný namyšlencem s nickem "ShOw.".
Čeština je pravděpodobně z velké části kradená verze používaná kdysi na FOnline.cz. Ozval se mi jistý hráč (Rado), který zde hrál a nabízel dokonce odkup zbytku překladů. Jelikož si pamatuji, co zkoušeli za vychcávky a kvůli komu byl původní projekt zrušen, doporučuji tato individua nepodporovat!
Autor: ShOw.Odesláno: 09:36, 25.9.2022ID: 602e04Nahlásit Vaultmasterům
Zdravím tě.
Koukám že jsi se stále nevyléčil ze své zahořklosti po tom co jsme s komunitou založili vlastní projekt.

Dovoluji si tě upozornit že překlady byly z větší části moje práce jak jistě moc dobře víš.

Dále bych tě požádal o zastavení šíření falešných komentářů a zpráv, chápu ale že tě tvůj neúspěch a zášť v tomto podporují. Rado nikdy nevlastnil překlady ani nevyjednával za Parareal tým takže jsi nikdy žádnou nabídku dostat nemohl. Za třetí tvůj projekt upadl v zapomnění pouze skrz nezájem, tvojí aroganci a nevlidnost vůči komunitě.

Každopádně z naší strany jsi stále vítán i přes všechny tvé prohřešky. Jen nás mrzí tvé lži a urážky. Avšak pamatuj jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá.

S přáním hezkého dne
ShOw.
Autor: FOparareal CZ/SKOdesláno: 10:10, 25.9.2022ID: 42487cNahlásit Vaultmasterům
zdravim fanoušky Fonline, zdúrazňujeme že FO Parareal je volně hratelné postnukleární MMORPG (free to play), a je každého svobodna volba zda u nás bude hrát.
Lidé kteří zde kdysi pracovali a byli výše zde v příspěvku zmíněný zde už bohužel nepracují, a o server se starají i zahraniční vývojáři, a mají velké cíle a ambice,
těšíme se na vás.
S pozdravem Fonline Parareal.
Autor: PowerackOdesláno: 17:37, 25.9.2022ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Každopádně neudělal jsi ani čtvrtinu z toho, co jsem přeložil já. Klidně si hraj na machra a mel si svoje. Lži, podváděj, kraď a vlastně si dělej, co chceš. Určitě jsi svéprávnej, takže dřív, nebo později na to dojedeš. Já k tobě na server nepolezu ani kdybych dostal OP a platil jsi mi za to. :-D

Kdo za koho jedná? Den před zveřejněním této novinky jsem byl kontaktován touto osobou: Rado Pavliščák - Není problém projet logy serveru - někde mám celý server zálohován - a zkontrolovat IP adresy, vzhledem k tomu, že mně původně kontaktoval skrz můj web.
Screen: prntscr.com/oN0sgcY91Mx2
Opravdu bych se divil, kdyby to nějak nesouviselo vzhledem k mizivému zájmu o CZ/SK FO projekty. Protože aby se překládalo na dvou serverech zároveň? tomu nevěřím.

Mám svoje projekty, netýkající se FO, ani čehokoliv ze světa Falloutu. Když si budu chtít zapařit, zapařím Fallout 4, nebo jinou modernu. Toto mně už nějaký ten pátek nezajímá.
Autor: Markus.Odesláno: 14:42, 26.9.2022ID: 705aa6Nahlásit Vaultmasterům
Musím říct že zatím jsem mile překvapen, hned na začátku je vidít rozdíl nová grafika nebo zvukové efekty při čtení knih a sekání vlákna, zatím jsem prošel jen startovací lokaci a Hub a těšim se co bude dál.
Autor: ArmyboyOdesláno: 00:52, 1.10.2022ID: 60f1baNahlásit Vaultmasterům
Děkuji za info neboť jsem předpokládal, že projekt Fonline je už dávno u ledu. Myšlenka CZ/SK projektu je zajímavá ale asi ne životaschopná. Problém vidím v tom, že podobná hra založená na základech 25!!! let staré hry už asi nemá šanci zaujmout nové/mladé hráče a pro nás, těch pár zbývajících dinosaurů to je asi škoda elektřiny :-). A v globálním měřítku také žádná sláva, stačí se podívat na Fonline status server a zde je to černé na bílém - (https://fodev.net/status/) momentálně běží 7!!! serverů s různou úrovní původního Fonline 2238 a pokud se podíváme podrobněji, tak se vlastně hraje pouze na 2 a to FOnline 2 a Fonline Requiem. Zde je nejvíce aktivních hráčů a pokud se podíváte na statistiky, tak zrovna Fonline Paralegal je na tom asi nejhůře. Ne že bych to klukům přál ale je to prostě fakt. Na Fonline Paralegal hraje najednou cca 8 až 10 hráčů v dlouhodobém průměru a když vezmeme cenu hardware, připojení a konfigurace serveru do internetu a cenu za elektřinu plus hosting, tak je to minimálně po finanční stránce menší sebevražda. Nechci aby to vyznělo jako hejt či nějaké osobní urážky ale upřímně si nedokážu představit, s čím chce team okolo tohoto projektu přijít aby porazil v oblíbenosti FOnline 2 či Requiem a nebo dokonce zvedl globální vlnu zájmu a přilákal úplně nové hráče. Momentálně hru zkouším, hraje se fajn, čeština je příjemný bonus ale úvodní proslov od vedoucího projektu mě v roce 2022 přijde nereálný. Doporučuji všem hru vyzkoušet a udělat si vlastní názor ale doba, kdy např. Fonline 2238 hrály stovky!!! lidí je už dávno pryč....
Autor: JanOdesláno: 19:16, 13.11.2022ID: 700bbaNahlásit Vaultmasterům
Zdravím, po aktualizaci mi zmizelo staveniště a navíc stavbyvedoucí ve Vault City ani v NCR mi nenabízí koupi dalšího. Na koho se mám obrátit, chtěli jsme si s kámošem postavit základnu a teď nemáme pořádnej cíl.
Autor: FOparareal CZ/SKOdesláno: 11:40, 14.11.2022ID: 516346Nahlásit Vaultmasterům
kontaktujte mě prosím emailem : fonlineparareal@gmail.com
nebo Discord nebo Facebook.
Autor: FOpararealOdesláno: 08:58, 13.3.2024ID: 61185eNahlásit Vaultmasterům
Informace o novinkách nebo odkaz na aktuálního klienta také na (fonline-parareal.uk)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.