.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2008-01-03 23:00:01,

Chekotayovo novoroční bilancování

Nechám bilancování života stránek Ratmanovi, bilancování vývoje F3 Ještěrovi, bilancování vývoje Irské ekonomiky JaWovi a trochu zhodnotím život fan komunity v oblastech, které sledují senzory Vaultu za uplynulý rok.

V roce 2007 padla Messa corp. a jí organizovaný Fallout LARP měl zaniknout. Že se tak nestalo je zásluha fanoušků, hráčů, kteří společně v započaté tradici pokračují. Mám ovšem trošku brajgl, které číslo v pořadí hry Revenage a Life in Alamo jsou. Do nového roku každopádně přeju uživatelům Terminálu většího Pip-boye.
Rok byl vůbec bohatý na LARPy - proběhly dvě Stalkerovské hry, z toho jedna za bohaté účasti návštěvníků vaultu. (Report, pořízený Thiefem, snad dám v brzké době na síť.) Do čísla VIII se přes zamořenou pustinu doplazila Postapokalyptická schizofrenní symfonie. Tato hra, jak se aspoň při pohledu zvnějšku zdá, směřuje k zajímavému mixu divadla a bitvy, a dostat se na ni není jen tak, doporučuji kontaktovat ID: MARTUSAK na Hofylandu.
Další asi 4 LARPy byly plánovány, ale nakonec se z různých důvodů neuskutečnily. To mrzí hlavně v případě druhého ročníku Brahmin´s shit, kde na hranicích se Slovenskem už stála celá divize šílených brahmín, rozhodnutá ukázat, jak má správný brahmíní "koblížek" vypadat. (BTW: mí slovenští bratři by zasloužili nakopat zadky svatým kopytem za tak ukázkově nedostatečnou propagaci své akce!)
Co se stalo s Apokalypsou (Písek), zda vůbec proběhla nebo co - nevím. Kde nic, tu nic, ticho po pěšině. Struggle for survival (tež někde vprostřed Čech) se nekonal.

Co se však uskutečnilo byl náš dávný vlhký sen - perverzní grupáč za účasti sousedovic pudla...ehm... Ne, řeč je samozřejmě o operaci Nukleární úder, prvním celorepublikovém falloutím srazu, který se uskutečnil v Nelahozevsi v prvních dnech prázdnin. Je sice fakt, že proběhl poněkud jinak, než bylo plánováno...ale tak parádní akci jsem každopádně dlouho nezažil. Dodnes se divím, že tam nikdo neumřel. Nebo že nás nezabásli...Srazu se rozhodně podařilo překonat vysokou laťku nasazenou Druhým postnukleárním srazem v Rožnově. A to i bez WDRata.
Uplynulý rok je po dlouhé době prvním, kdy se nekonal ani jeden slezský falloutí sraz. Nenechte se však zmýlit, není to na závadu, právě naopak - událo se tolik jiných akcí, že instituce obyčejného srazu nebylo zapotřebí. Jediný neoficiální srázek byl punkový fesťák v Suché, kde se Nekro a Hawkeye naučili pogovat. smajlík :-) Jo a další SFS se koná tento pátek v půl čtvrté, sraz na Svinově. Jako vždy.
Také srazová aktivita v Praze utichla. Zda je za tím přechod Vaultmurdera na hip-hop, nebo to zavinila ďábelská Sarumanova kočka, se nepodařilo zjistit. Jindy tak přesný server Fallouter mlčí...
Zcela jiná je situace na předměstí Vídně, kde jsme si odbyli další Brněnský falloutí sraz a haldu polooficiálních Bleskových brněnských srazů. Základní posádku doplnil S0f, naopak ubohý luba byl chycen do neřestných spárů odvěkého nepřítele chlapských chlastaček - ženy smajlík :mrgreen:

Na válečné stezce se také dařilo. Templářský řád Vaultu Šílené Brahmíny otevřel skóre hned zkraje, když ještě v zimě provedl operaci Chladná ocel. Následovala jarní řežba Špinavý prachy, načež jsme se na celé léto odmlčeli, rekreovali...a nastoupili za podzimních dešťů do Hornosušské operace. V zblácené díře, s bleskama nad hlavou... Bratrstvo oceli je na postupu, kdo ho zastaví?!

A ještě zprávy ze zahraničí: Daleko na sever od našeho zájmového území jsme zachytili známky válečných operací dvou uskupení, 40i4 a Brotherhood of beer. S první skupinou si Nekro chvíli dopisoval, a když jsem viděl tu jejich kyberpunkovou válečnici, tak jsem mu fest záviděl. Druhá skupina bere boj opravdu vážně, soudě podle úrovně jejich kostýmů a zbraní.
No a pak je tady samozřejmě ještě OldTown, ale musím se přiznat, že tuhle sajtu zatím moc prolezlou nemám.

Je zjevné, že počet lidí, odhodlaných ochutnat Fallout naživo a setkat se s podobnými ztřeštěnci tváří v tvář neustále roste, stejně jako se rozšiřují řady lidí, odhodlaných obětovat se a připravit pro ostatní dobrou hru. Za Templáře vás mohu pozvat na malou akci 19.1. a do budoucna se snad potkáme na Templářském LARPu, který připravuje Chrome Red.
A pokud byste si chtěli pololetí zpříjemnit výletem do krásné a malebné mostecké uhlené pánve, zamiřte prvně na stránky chystaného LARPu The New World Order - tahle hra vypadá opravdu moc a moc chutně!!

Na závěr připomenu pár věcí: Pokud víte o nějaké chystané hře, ánébó něco sami chystáte, ánébó byste chtěli chystat, ánébó byste se chtěli nějaké akcičky zúčastnit a nevíte kudy&kam - pište na můj služební majl. Jen upozorňuji, že následkem poklesu tlaku v potrubní poště vaultu si vaše zprávy přečtu tak maximálně jednou měsíčně smajlík Mr. Green
Jo! A samozřejmě last, but not least - chci poděkovat všem parťákům, se kterýma jsem v uplynulém roce chlastal, bojoval, táhl Pustinou, prostě žil po falloutovsku - zážitky s váma byly nezapomenutelné a povětšinou krásné, jsem rád, že jsem to přežil a těším se na příští "random encounter: another crazy fallouter ahead"!!

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.