.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Deimos, 2008-03-25 15:52:00, NMA

Opravdu 200 konců? Asi těžko...

Breptálek Todd Howard nás nedávno opět trochu navnadil, několik (a ne málo) jedincům mu však na to jeho zveličování ohledně F3 neskočilo. Zde je přesný záznam rozhovoru s OXM, z nějž jsme nedávno přinesli výcuc;

OXM: Už jste určili počet konců...kolik jich tak je?

Todd Howard: Jelikož jsme Bethesda, tak se všechno o chlup zvětšilo. Takže minulý týden jsme se přehoupli přes 200 konců. Nepřeháníme, ale zaslouží si to trochu vysvětlení. 200 konců...to je hodně. Když jsme začínali, měli jsme různé opakující se konce. Konec je něco jako animace- založeno a tom, co jste všechno udělali.
(...)
Jo, a měli bychom to trochu vysvětlit. A tak jsem řekl:" Jou, to je skvělej nápad to takhle udělat. Ale máme jen 4 verze."
(...)
Takže jsou 4 verze.

Na to se objevila pohotová reakce na NMAfóru;

F1 má 19 různých konců, s možnými 360 změnami. F2 má 47 konců s 1.105.902 možnostmi. Jestli je 200 číslo všech možných možností, tak je to opravdu slabý. To by odpovídalo možná 10- 20 koncům. Ale předpokládám, že by měli mluvit právě o změnách konců. Z 12 na 200 konců se dostanete asi těžko.

Něco podobného jsem si osobně myslel i já sám. Nebo jste snad věděli, že Fallout 2 má přes milión různých konců...?

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.