.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2008-07-16 19:06:00, Tiscali Games

Fallout 3 - hra jak víno!

Čau hoši, koukám, že se nám tu diskuse pěkně rozjíždí! Já jsem CS Guru a protože o Falloutu toho dost vím, rozhodl jsem se přispět, znáte to. A upřímně řeknu vám: NO JE TO BOMBA!!!

Teda ten začátek nic moc, ale jak došlo na POŘÁDNOU AKCI, tam mě to chytlo! Úplná paráda, takhle nějak si představuju vymazlenou hru!

Fakt nechápu, na co si stěžujete. Že to nemá post-apo atmosféru jako Fallout? Hoši, zjistěte si někde, jak se jmenuje ta hra. Malá nápověda: Fallout 3. Jasný? Takže jaktože to není Fallout, když je to Fallout?! Trocha logiky by vám neuškodila. Jdeme dál.

Je to postapokaliptický? No jasně, že je, to tam nevidíte ty trosky? Že je to celý šedivý? A jaký by to tak asi mělo být, hmm? Oranžový s béžovýma puntíkama? A že se tam střílí? No dyť je to počítačová hra, gameska, ne? To tam mají vyšívat?! Malovat krajinky? O to přece jde, ne? Že to není turnbased? A to zelený, co tam chvilku blikalo s těma čísilkama, to tam bylo jen pro parádu? Hoši, někdo si s tím dal práci, tak byste to měli ocenit. Tolik k videu.

Jsem rád, že to vzal pod svá křídla, jak se říká, někdo, komu nejde jen o peníze a kdo má zájem pro hráče něco udělat. Vždyť můžete sami střílet malý atomovky, tak co byste ještě chtěli!?

Starý Fallouty? Hoši, já s něma mám zkušenosti. Nic moc, řeknu vám. Fallout jednička: začal jsem před nějakým bunkrem, kam mě kdovýproč nechtěli pustit, tak jsem chtěl jít jinudy - a tam byly krysy. Jako pohoda, zabily mě jen dvakrát. Pak jsem vyšel ven a objevila se jakási mapka neboco. Hoši, musíte si uvědomit, že je jiná doba. Já chci ve hře vypadat jako cool týpek s machrovskýma zbraněma, ne jako zelená tečka. No abych to zkrátil, šel jsem vlevo, pak se to nějak přepnulo a ocitl jsem se v houfu divných příšer. Jo a byli tam taky supermutanti. Ti mě zabili jedním výstřelem z nějaké superzbraně. Tak jsem to odinstaloval.

Hoši, řeknu vám, takhle já si zábavu nepředstavuju! Zlatý CoD4! Nebo Crysis. Dal jsem tomu druhou šanci. Fallout 2. Začínal jsem v nějaký budově, kde byly nevím proč pasti a obří mravenci. Páral jsem se s tím nepřeháním tři hodiny, abych zjistil, že nemám šanci projít přes toho chlápka na konci. Hned jsem to odinstaloval a šel pařit něco libovýho.

Proč to dělají tak těžký?! Pak se nesmí divit, že se to neprodává. Ta Beseda jde prostě správným směrem a tak to má být! Pro případný odpůrce mého názoru tu mám dva argumenty. Za prvý izotometrický pohled není moderní. Za druhý, jste ZAKOMPLEXOVANÝ. Možná to tu už padlo, nečetl jsem všechno. Zatím zdar.


CS Guru v plodné diskuzi k včerejšímu článku "Fallout 3 - E3 dojmy" na Tiscali Games.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.