.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Wolt, 2008-09-02 13:30:00, CSFD

Ticho na Zemi

Australský snímek Ticho na Zemi (v originále "The Quiet Earth"; pozn. Ještěr) je další ze série kultovních postapo filmů. Je to vlastně jakási předloha pro film Já, Legenda: vládě se jako obvykle nepovedl tajný projekt, čímž způsobili katastrofu s neuvěřitelnými následky.
Hopem k ději: hlavní hrdina (Zac) se probudí a zjistí, že je na Zemi úplně sám (kde už jsem tohle viděl? ... že by 12 Opic, vole?; Ještěr :))). Skoro všechny jeho sny se splnily - konečně měl pocit svobody a mohl dělat opravdu ale opravdu cokoli. Potom se na scéně oběví žena. Předpokládáte správně že se dají dohromady aleobjeví se i další muž a začnou se vivíjet složitější a divnější vztahy.Všichni 3 se snaží vypátrat jaká byla příčina toho všeho.Film je spíše psychologický a ukazuje se v něm přirozené myšlení člověka
HALF-EDITED, GUYS, BOŽE TO JE ZAS NEWSA NAPROSTO O HOVNĚ A NA HOVNO // JEŠTĚR
TAK, TO DOEDITUJ, NEBO TO SMAZ, NE? //JaW
Ta posledni veta je absolutni a totalni picovina!

Jáj, poslední věta vyhrává:D//Deim

chekotay: chceme tohle dodělat?
JaW: Klidně to smaž. Hmm, je trošku morbidní tady diskutovat s Deimosem...
Smejki: kde se to tu vzalo?
JaW: Hnilo to někde hoooodně vzadu. 
To se mi stalo asi půl roku po vraždě... rozklikl jsem nějakou složku a tam byly nějaké jeho články... mimochodem, ani letos jsme nebyli na hřbitově :-?
Ne, nebyl, ale vzpomněl jsem si na něho, když se blížilo to nešťastné datum. 8-/
---
Tento příspěvek hnil v našem administračním prostoru dlouhé měsíce. Obsahuje poslední větu, kterou Deimos na web napsal, pravda, není to nic reprezentativního, nicméně... nechci to úplně vyhodit. Dnes, 28.12.2009, to tedy zveřejňuji. Vím, že do archívu se nikdo dívat nebude, takže to nebude rušit uživatele VŠB. Pokud však přeci jen někdo tuto zprávu najde, pak věz, čtenáři, že i dnes, po roce, mé srdce přetéká žalem a do očí se derou slzy.
Kdo Deimose nezná, pro připomenutí:
Zpráva od Petrušky na starém fóru.
Zpráva z tisku #1
Zpráva z tisku #2
A o dva dny později vidíte aktuálku...

Přátelé, vzpomeňte těch,
kdo vzpomínat již nemohou.

chekotay

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.