.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ještěr, 2008-08-02 11:59:58, doupě.cz

Fallout 3 preview na Doupěti ... zase jednou

No, jelikož mi / nám nikdo nic nereportoval (Zlí, hanební čtenáři! Erhm.), objevuje se zde krátká zmínka až po krajně nesympatických 14 dnech. První část textu najdete zde a druhou tady - vypadá to docela čitelně, rozhodně čitelněji než posledně na BonusWebu, tam to věru nebyla žádná novinářská krása. Na druhou stranu očekávejte jako obvykle mírné pochlebování nad akčními pasážemi Fallouta 3... tedy, co jiného než střílení bylo prozatím pořádně představeno? Ale ne, ne, dost dlubání:

Upřímně musím říct, že podle všech zpráv na mě Fallout 3 působí jako mix Oblivionu a S.T.A.L.K.E.R.a s košatými dialogy a samozřejmě známým fiktivním pozadím. Pro ty, co nevědí o Fallout 3 nic, jen ve zkratce shrnu: hra odehrává ve Washingtonu DC, roku 2277, dvě stě let poté, co se USA a Čína rozhodly rozpoutat nukleární válku. Hrstky lidí přežily v podzemních Vaultech a nyní mohou vyjít ven – trosky jsou však obydleny mutanty a ostatními přeživšími lidmi, jejichž život připomíná způsob obživy původních kolonizátorů Ameriky.

(...)

Fallout 3 tak podle těchto informací působí velice dobře a já jen lituji malého zaměření hrajících novinářů na úkoly ve městech a větší kontakt s NPC. Jediné otázky, jež zůstávají viset ve vzduchu, se tak týkají údajně propracovaného systému rozhovorů. Zatím však hra působí natolik dobře, že věřím slibům Bethesda Softworks. A co je krásnější, už na podzim se budu moci přesvědčit, jestli jsem věřil oprávněně. Těšíte se také?


Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.