.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2008-10-04 11:14:15, VŠB

Nová anketa a vyhodnocení té staré

S anketami se teď roztrhl pytel. Po týdnu tu máme novou anketu a bude nás zajímat, jak se ke hraní postavíte. Určitě už máte nějakou představu, jakým stylem hraní asi začnete. Budete hrát za dobráka nebo za křiváka? Název ankety: "Za jakou postavu budete hrát Fallout 3?"


Minulá anketa zněla "Jak je to u vás s koupí Falloutu 3? ". Hlasovalo celkem 495 lidí. Protože anketa trvala jen týden a byla zapnuta ochrana proti vícenásobnému hlasování, můžeme si udělat poměrně přesný obrázek, jak to vypadá na české herní scéně s nákupem legálních her.
- Většina lidí hru hodlá někde stáhnout/upirátit/ukrást. Jedná se o 45% lidí, kteří se zapojili do hlasování (Začlenil jsem mezi piráty i ty, kteří si hru napřed někde stáhnou a pak si ji možná koupí. Jsem si totiž naprosto jistý, že si z těchto lidí hru nekoupí skoro nikdo a když už si ji pořídí, tak to určitě nebude za týden po vydání za plnou cenu.)
- 32% lidí si hru koupí nebo si ji už koupilo.
- 11% lidí se rozhodne až po přečtení recenze a 5% až hru zlevní.

Výsledky z minulé ankety hledejte zde. Archív s anketami najdete tady.

Sdílet na Facebooku
Autor: PsychoOdesláno: 14:15, 4.10.2008ID: 33a0f2Nahlásit Vaultmasterům
Dlouho jsem tu nebyl, ale jinak bych hlasoval jistě pro to že si ji koupím.Ani mi nevadí že to nebude uplně ten starej dobrej fallout :).Na otázku:"hmm takže ty si koupíš Fallout-FPS" už reaguju klidně :).A btw. nechápu proč to někdo stahuje podle mého názoru je to neúcta k vývojářům. :/
Autor: smejkiOdesláno: 17:43, 4.10.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
volil jsem klaďase, ale rád bych, aby v FO3 bylo i dobráctví nejednoznačné. černobílý svět je to poslední, čím by mě FO3 mohl potěšit. čert vem FPS prvky, oblivionsky umělou sterilní a generickou grafiku (hozenou snad jen do stupní hnědi a šedi a jednoho modrýho suitu se žlutým číslem) a podivně uměne (ne)chaotické vymodelování světa. když to bude mít duši a bude to respektovat relativnost lidských činů, budu spokojen. bude-li to blíž předchozím dílům, budu blažený. to ale skutečně bude potřebovat herní zkušenost a ne vnímání informací z Bethesdích prasáckých PR kanálů (jinak bych už nad FO3 asi dávno zlomil hůl).
Autor: HiHi789Odesláno: 18:39, 4.10.2008ID: 6fe764Nahlásit Vaultmasterům
Nelíbí se mi styl grafiky, takže já si Fallout 3 nejspíš odpustím. Nebudu kupovat ale ani stahovat.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.