.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ratman, 2008-10-22 17:04:42, Tiscali Games

Optimisticý pohled na Fallout 3 z Tiscali

Na serveru Tiscali Games se dnes objevil poměrně obsáhlý článek plný dojmů autora po dohrání hry. Nutno podotknout, že jde o velmi VELMI optimisticky (až propagandisticky?:-)) laděný článek, který Fallout3 vynáší skoro až k nebesům. Mnoho chvály a minimum negativ, stejně jako popis samotné hry při čtení naplní veskrze kladným dojmem a snad taky trošku vlije optimismus do žil všem těm, kteří pod tíhou protichůdných a negativistických preview upadli do těžké deprese. Tak vzhůru do čtení, ať máme úsměvy i bez potřeby ostrého nože od ucha k uchu. Ač přiznejme si- dokud sami nezahrajeme, je na konečné verdikty ještě příliš brzy. Vysněný okamžik se však už konečně blíží (hurá!?).

Sdílet na Facebooku
Autor: KeinOdesláno: 19:41, 22.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
hura ?
Autor: KharkowOdesláno: 20:42, 22.10.2008ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Ale jo, taky bych klidně napsal na Oblivion dobrou recenzi (proč ne, je to dobrá hra), kdybych nehrál F1,2 tak nemám s F3 problém (proč ne, Oblivion je dobrá hra), ale jelikož jsem F1,2 hrál a F3 má v názvu číslo 3, tak očekávám.... A když očekávám, tak očekávám alespoň to co bylo minule plus malou přidanou hodnotu, kdy jsem ovšem v tomto případě prvnotřídně zhrzen. Kdyby to tak raději pojmenovali Oblivion 3000 a ne F3.
Autor: heethenOdesláno: 21:06, 22.10.2008ID: 511590Nahlásit Vaultmasterům
no asi tak :)
Autor: HudsoneOdesláno: 06:50, 23.10.2008ID: 6fe5daNahlásit Vaultmasterům
Me neprijde ze by to byla jen optimisticka skoro-recenze ... dost weci tam kritzuje (akorat tak "ze jemu to nevadi") nic mene kazdy si z toho udela obrazek jestli to asi zkousne nebo ne.
Autor: HerrerOdesláno: 14:24, 23.10.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
I přesto se na toho gaye těšim a počkám si až to budu hrát já!:-) Dnes jsem neodolal a koupil Score,tam dostal F3 93 %,což je sice víc než slušný,ale těch pár negativ v recenzi(nevýrazný charaktery,málo humoru,navíc se ze screenshotů zdá,že chybí má oblíbená vtipná "description" předmětů v inventáři) mi přišlo tak moc důležitých,že se na jednu stranu těším na skvělou hru,ale na druhou stranu se zatraceně bojím mizernýho Fallotu:-/ Jestli mi teda rozumíte,právě jsem dal brko:-) Jedno je jistý,starej Fallout je mrtvej,tahle hra bude úplně jiná a my holt musíme doufat,že tohle bude aspoň natolik super ,že se rádi spokojíme jen se S.P.E.C.I.A.L.em,systémem perků a pár odkazama na předchůdce.
Autor: StanOdesláno: 22:33, 23.10.2008ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
No, napsal jsem na tiscali svůj názor na jejich promo k F3, vše slušné, bohužel jsem neměl co chválit a okamžitě byl můj příspěvek smazán a ban, vsadim boty, že to jistě smazal místní samovládce a pako JD, kterýmu se špína na jeho promo blábolech nehodí do krámu, asi taková je úroveň tiscali.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.