.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
DaViD´82, 2008-10-26 10:24:35, Gametrailers.com/

Historie série Fallout nejen pro začátečníky

The Fallout Retrospective, tak se jmenuje patnáctiminutové video, shrnující Falloutí historii pro ty, kteří neznají původní hry. Má patnáct minut a je, v rámci možností samozřejmě, docela zevrubné. Od (stolních) her, které ovlivnily Fallout či legendárního Wastelandu, přes aféru kolem GURPSu. Jsou tam probrané hlavní klady i dějové linky jednotlivých dílů (hodně spoilerů), zmíněny jsou i falloutí pohrobci včetně Van Burenu apod. Docela zajímavé, ale spíše pro ty, kteří o Falloutu moc nevědí a zajímá je ten nový. Trojce je věnováno sotva pár posledních záběrů na závěr.

Sdílet na Facebooku
Autor: KorenOdesláno: 12:33, 26.10.2008ID: 429446Nahlásit Vaultmasterům
Supr video, doporucuju.
Autor: KeinOdesláno: 17:35, 26.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
až mi slza ukápla...
Autor: vaultmanOdesláno: 18:23, 26.10.2008ID: 41d1c0Nahlásit Vaultmasterům
Kdyz sem koukal to video ... a v pozadi byla ta hudba ktera je v pozadi F2 .. upne takovy ... sok .. se mi vybavila cela hra pred ocima :) .. sem si to chcel zase zahrat ale uz by to nemnelo moc vyznam .. muzu si ji hrat v halve pze ji celou znam. A kdyz sem videl tohle video tak tech par zaberu z hrani mi stacilo :).
Autor: MečJAROdesláno: 19:33, 26.10.2008ID: 426c6eNahlásit Vaultmasterům
Je to pěkné video. Fallout3 tam působí vedle těch her dost stupidně (stejně jako FO:BOS), prostě tam absolutně nesedí...
Autor: Tom9kOdesláno: 20:32, 26.10.2008ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Btw. opravte tomu tagy - těm fallout2 a fallout3 moc server nerozumí a považuje je za samostatné archivní kategorie (neřadí se k fallout 2 a fallout 3)
Autor: gromOdesláno: 20:34, 26.10.2008ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Mě přijde že sem spís nepatříš ty..:p, chápu že kritizuješ BOS(který uznávám že byl sračka), ale proč Fallout3? tys ho snad hrál že můžes soudit že ta hra k ostatním dílům série nepatří? (podle těch pár screenů a videí poznaš tak akorát velky kulový a nic jiného..) a právě že lidé co měli možnost ho vyzkoušet tvrdí z 95% něco úplně jiného... jiný tým a jiné grafické zpracování přece nedělá hned ze hry něco jiného/špatného/podřadného... já jsem třeba už od ohlášení pevně přesvědčen že hra bude pecka a BUDE to právoplatný nástupce předchozích dílů. Nicméně na finální verdikt si ještě všichni počkáme.
Autor: smejkiOdesláno: 20:47, 26.10.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
"Interplay is now a Ghoul himself ...barely existing" ...krásná věta:-)
Autor: heethenOdesláno: 21:10, 26.10.2008ID: 511590Nahlásit Vaultmasterům
"já jsem třeba už od ohlášení pevně přesvědčen že hra bude pecka a BUDE to právoplatný nástupce předchozích dílů." Toto značí přesně ten samý způsob uvažovaní, který mu vytýkáš.
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 21:24, 26.10.2008ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
grom: Prosím.... už nééé
Autor: JaWOdesláno: 21:59, 26.10.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Tom9k: Opraveno. Chybela tam mezera. Dik
Autor: gromOdesláno: 22:36, 26.10.2008ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
to heethen: Ale vůbec ne, on tvrdí že to nepatří do Falloutu což je blbost... Já tvrdím že to bude dobrá hra, jestli si on bude říkat že to je špatné až hru bude mit doma a vyzkoušenou, tak ok, to je jeho věc ale je kravina říkat že Fallout 3 se jako Fallout nehodi/nepatři tam, kor když o tom prakticky nic neví... ta hra prostě Fallout je a bude ať se to každému líbí nebo ne.
Autor: BerryOdesláno: 23:49, 26.10.2008ID: 6f968eNahlásit Vaultmasterům
Tak to mě dostalo :-D
Autor: heethenOdesláno: 10:58, 27.10.2008ID: 511590Nahlásit Vaultmasterům
2 grom> Ty VĚŘÍŠ, že hra bude dobrá. On VĚŘÍ, že hra bude špatná. Aniž by ji jeden z vás hrál. Víra bez důkazu = jedna z největších chyb lidského mozku.
Autor: gromOdesláno: 11:18, 27.10.2008ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Chlape ty ale vůbec nechapeš která bije:p já beru v potaz že se mu hra nemusí zamlouvat ale jak už jsem nekolikrát psal, zhola NIC to nemění na faktu že Fallout 3 je prostě Fallout a patří tam:) Já nevim jak už líp ti to mám vysvětlit..
Autor: KalimeroOdesláno: 11:33, 27.10.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Mám nápad. Až se vám do spáru dostane F3, vydejte 2 recenze. Jednu chválenou a druhou zatracenou. Všichni budou šťastni a debaty pominou ;-)
Autor: heethenOdesláno: 12:32, 27.10.2008ID: 511590Nahlásit Vaultmasterům
Mě šlo o věty tohoto typu: "já jsem třeba už od ohlášení pevně přesvědčen že hra bude pecka", "Já tvrdím že to bude dobrá hra" atp. A k tomu, že to je Fallout protože se to jmenuje Fallout - to je sice fakt. Ale stejně jako BOS nebo Fallout Tactics NEMUSÍ jít o (plno)hodnotné pokračování jedničky a dvojky. Já osobně se ale velice moc těším, až si to zahraji.
Autor: KickapooOdesláno: 16:56, 27.10.2008ID: 70aa56Nahlásit Vaultmasterům
Fakt se bavim ,jak v kazde diskuzi k rozdilnym vecem, se stale resi jestli bude FallBeth dobra nebo spatna hra...kurna mate komenotvat to video, ktery je vazne dobry, az mi ukapla slzicka...btw: prectete si komenty co sou na te strance, nektery jsou vazne perly:D
Autor: mečJAROdesláno: 16:38, 28.10.2008ID: 426c6eNahlásit Vaultmasterům
grom: ty dylino, já jen psal, že tam nesedí a ne že to bude špatná hra (to totiž pravidelně píšu jinde :D).
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.