.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ewil, 2008-10-30 09:27:15, Ewil pro VŠB

Třetí hráčská recenze Falloutu 3

Tak jako již spousta lidí přede mnou, i já započal hrát Fallout 3, pokračovaní nejlepší rpg hry všech dob, co nejdříve to šlo. Jako veliký fanda Oblivionu (skutečně) jsem se na F3 poměrně hodně těšil a doufal, že bude srovnatelných kvalit jako předchozí dva díly (Tactics nepočítám, to je trochu jiná hra). Už na začátek musím říct, že tomu tak bohužel není a byl jsem částečně zklamán. Proč, to si přečtěte dále.

celý článek

(Pošlete i Vy vaše dojmy z hraní Falloutu 3)

Sdílet na Facebooku
Autor: patrikOdesláno: 19:52, 30.10.2008ID: 518a5aNahlásit Vaultmasterům
pre mna zatial najlepsia hracksa recenzia. trocha ma vystrasila, ale stale dufam a zajtra[v pondelok kupujem. uvidim sam. falouty mam rad a oblivion tiez]az na repetitivne zatvaranie bran. kvoli otovrenemu svetu som prekusol aj to, ze to bude fantasy. inu novu post apo hru, nez fallout3 nepoznam, takze nemam moc na vyber.
Autor: KalimeroOdesláno: 20:13, 30.10.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Cituji: "Jako veliký fanda Oblivionu"
a v zápětí "Obavy se naplnily a Fallout 3 se hraje hodně podobně jako Oblivion".
Neprotiřečíš si trošku? Na jednu stranu máš rád Oblivion a proto se na Fallout i těšíš a nakonec když zjistíš, že se to podobá tvému oblbenému oblivionu, tak řekneš že je to zápor.

Níže popisované věcu už relativně všichni popisujete stejně. Rozdíl pak je v tom, že někomu se daná věc líbí, někomu je to šumák a někdo kvůli tomu hru odsoudí :)
Autor: TTJNOdesláno: 20:28, 30.10.2008ID: 602f8eNahlásit Vaultmasterům
,,Také není zrovna povzbuzující, že i takového supermutanta lze zabít několika ranami do hlavy loveckou puškou,, ...a kolik bys chtel, aby vydrzel ran??:-D
Autor: RedfoxCZOdesláno: 20:42, 30.10.2008ID: 7f504eNahlásit Vaultmasterům
Imho zabít supermutanta je opravdu možné pár dobře mířenými ranami s vyšší úrovní skillu na lehké zbraně a také s kritickým zásahem do hlavy ;) takže jak jistě víte nic jednoduchého ;) k tomu později přibudou supermutantni brute které nesejmete ani na 10 ran do hlavy ...
Autor: KharkowOdesláno: 20:45, 30.10.2008ID: 513982Nahlásit Vaultmasterům
Pěkné, věcné, doplňující :) A ty šutry fakt prudí... "šutr, kámen, balvan, balvan, šutr, kámen, balvan..." :)
Autor: blbecOdesláno: 21:19, 30.10.2008ID: 7f0362Nahlásit Vaultmasterům
nemohl by me nekdo poradit kde najdu colina moriatyho? asi jsem uplnej magor, ale normalni mapa me ukazuje kamsi k rece, ale kompas a local mapa vetsinou do megatonu
Autor: Johanka z JarkuOdesláno: 21:55, 30.10.2008ID: 6fe830Nahlásit Vaultmasterům
Nechces nahodou porovnavat ostatne fallouty s ostatnymi izometrickymi hrami?

Ja som oblivion nehral, a F3 je super, urcite bys om to neporovnaval, su aj ini co nehrali oblivion ako ja, takze toto porovnavanie je podla mna uplne zbytocne
Autor: DeštníkOdesláno: 22:04, 30.10.2008ID: 7fc4b6Nahlásit Vaultmasterům
blbec: Moriatyho najdes v Megatonu hned v krcme, kde je i ten hnusak Gob, alespon ja ho tam nasel. Hned potom uninstall :-)
Autor: kEINOdesláno: 22:23, 30.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
Kalimero: Ty máš pořád co říct viď ??

já jsem to pochopil tak že on je fanda oblivionu, ale ta druhá část byla spíše věnována čtenářům ;)
Autor: Johanka z JarkuOdesláno: 22:41, 30.10.2008ID: 6fe830Nahlásit Vaultmasterům

Ked uz sa zachadza do detailov.

-System mierienia je super, v klasickom falloute sa strelilo (5 AB) a zamierilo (6AB)(priklad) a koniec. TU je to vzrusenie ze sa da zasiahnut lubovolna cast tela, lebo strielate kam sa podari (nemyslim VATS)
-Ta muzika, je svyznejsia, ale ked ste si vsimli je tam RADIO, a ako tu uz byva zvykom PROPAGANDA je vacsinou vesela a nie pochmurna...
-a viac som sa este nedostal, u mna ma 10/10.
Autor: KalimeroOdesláno: 23:40, 30.10.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Kein: a já to zas pochopil naopak. Máš problém s jiným názorem? :)
Jak vidíš, vyjadřuji se pouze k článku už minimálně do další diskuze, pokud vůči někdo mě nemá hloupé připomínky...

Autor: KeinOdesláno: 01:11, 31.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
Kalimer: Kdes na to přišel?? zase překrucuješ argumenty? už jsi zapomněl za co si měl ban viď ? :D
Autor: EwilOdesláno: 06:15, 31.10.2008ID: 705aa6Nahlásit Vaultmasterům
2 Kalimero: Mas trochu pravdu. Jde o to, ze i presto ze mam rad hodne Oblivion, tak sem doufal, ze se mu nebude F3 az tolik podobat, ale ze bude mit minimalne podobnou kvalitu s vice falloutovskou hratelnosti. Momentalne to uz ani nehraju, cekam na patch, ktery vyresi zamrzani :(

2 TTJN: Zabit supermutanta s loveckou puskou a obycejnym armorem na patem levelu je opravdu tvrdy orisek ve starsich falloutech, tady ne.
Autor: snipOdesláno: 10:55, 31.10.2008ID: 60563eNahlásit Vaultmasterům
hele vy blbouni kdyz se vam ta hra nelibi tak ji nehrajte ale jak muzete psat recenzi kdyz jste proti ni zcela zaujati prijdete mi jako magori proste kluci z cernyho ostrova se prefetovali posrali podnikani tak uz original fallout nebude taak byli klucio z beth.. tak hodny ze nam udelali nahrasku ktera je nadprumerna a budme za ni radi uvidime s cim prijdou priste..

jinak zacatek je genialni prsote se szit s postavou od narozeni co jinyho je pak rpg na to neprisli ani ostrovani je to daleko lepsi nez prochazeni posranyho kostela s posranyma mravencema
Autor: KeinOdesláno: 11:25, 31.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
psat recenze na hru co nezaujme recenzenta se nesmi?? to se muzou psat jen chalozpevy???...logicke...
Autor: MarcoOdesláno: 11:45, 31.10.2008ID: 6fc0b8Nahlásit Vaultmasterům
TO:snip

ako tak pozeram tak ani pisat poriadne nevies...kolko mas?? 10 rokov??? presne takym sracom mali v umysle bethesdaci tuto hru spatlat...na takych ako ti najviac zarobia...vedeli ze keby to uribia v izo tak tolko nevyrizuju..
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 12:50, 31.10.2008ID: 6057ceNahlásit Vaultmasterům
Zabít supermutanta někdy u začátku jenom s loveckou puškou nebo brokovnicí jde i ve starých Falloutech.
Autor: snipOdesláno: 14:06, 31.10.2008ID: 60563eNahlásit Vaultmasterům
TO MARCO: jak bych ti to rekl jedina vec co me kdy na falloutu srala je prave izo uz pri prvnim falloutu jsem si predstavoval jak by to asi vypadalo a f3 je velmi blizko toho co jse si predstavoval. vis mel by si se naucit jedno heslo komaru

KUPREDU!!! ZPATKY ANI KROK :0)

choď do riti ja na teba jebem MARCOjebe
Autor: StanleyOdesláno: 18:10, 31.10.2008ID: 42956eNahlásit Vaultmasterům
jakto jako myslíte soundtrack ? vzdyt hudba je uplne skvelá
co vám na tom vadí ?
Autor: KalimeroOdesláno: 19:23, 31.10.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Kein: myslíš ten ban, který redakce uznala za neoprávněný a proto ho stáhli? ;-)
Mimoto, pokud překrucuju fakta, tak proč to autor uznává? Možná proto že je rozumný a nemyslel to nijak zle. To jen tys tu rýpal stylem, "že pořád mám co říct".
Podívej se na svůj počet příspěvků v jiných diskuzích a na můj a je celkem jasné, kdo má pořád co říct
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.