.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Jiří Sládek, 2008-11-03 13:17:53, Tiscali Games

Fallout 3 - mega-recenze české PC verze na Tiscali Games

"Recenzi takové pecky bych mohl po vzoru oldschoolových článků začít několika rádoby humornými odstavci o tom, co předcházelo samotnému hraní. O žertovných bojích mezi redaktory (což je blbost, jelikož autoři TISCALI Games pracují z domova a většinou se ani osobně neznají), nebo o tom, jak už týden nespím (i to je nesmysl, protože lidé mého věku usínají velmi snadno a v podstatě kdykoliv). Ani takové spisovatelské kreace by ovšem nevystihly, jak moc jsem se na Fallout 3 těšil.

Série Fallout je pro mě tím nejlepším, co se kdy v herní branži urodilo, a mým vysněným titulem je dokonalá onlinovka z falloutovského prostředí. Píši to proto, že mi připadá fér ozřejmit čtenáři svůj vztah k téhle sérii, a také abych předem osvětlil, proč budu v recenzi tak často srovnávat s minulými díly. A teď už se pojďme podívat, jak se tvůrci vynikajícího fantasy The Elder Scrolls IV: Oblivion popasovali s  dobrodružstvím zasazeným do jaderným holokaustem zničených Spojených států. Píše se rok 2277..."

celý článek

Sdílet na Facebooku
Autor: JustinOdesláno: 14:27, 3.11.2008ID: 430b6eNahlásit Vaultmasterům
Stačí, když v druhém odstavci čtu "tvůrci vynikajícího fantasy The Elder Scrolls IV: Oblivion" a je mi jasné, co bude následovat...
Autor: KeinOdesláno: 14:36, 3.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
mě už to příjde směšné.... :D
Autor: ToxarOdesláno: 14:52, 3.11.2008ID: 5161bcNahlásit Vaultmasterům
Můůůůhehe, podělejte se vzteky, nespokojení natvrdlíci!!!!!!
Autor: ShimaOdesláno: 15:00, 3.11.2008ID: 51d624Nahlásit Vaultmasterům
Už se těším až skončí období nespočetných recenzí a vlastních názorů (ten svůj si nechám pro sebe) a konečně se tu začne objevovat víc věcí jako je nedávné upozornění na mody nebo třeba zajímavá místa ve hře :)
Autor: PeriOdesláno: 15:25, 3.11.2008ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
Ze začátku jsem si myslel , že je to recenze na jinou hru . Slovo Oblivion se tam oběvilo hned několikrát . Zdá se , že pán od TN.cz dostal pár zátek na přilepšenou :/
Autor: svabOdesláno: 15:29, 3.11.2008ID: 60a3feNahlásit Vaultmasterům
dostal určitě celou hromadu zátek a doufám, že mu je zatlačili špuntovačem do prdele :-D
Autor: EstangolOdesláno: 15:41, 3.11.2008ID: 7f0108Nahlásit Vaultmasterům
Slovo Oblivion se tam sice objevuje, ale zdá se že tady má úplně jiný význam než na tiscali. Je pravda že Oblivion byl hodně komerční hra, ale když se tam hodil kotel módů tak se to dalo i hrát :)
Autor: billOdesláno: 15:59, 3.11.2008ID: 60cb08Nahlásit Vaultmasterům
Ok, dobre že už máme Fallout 3 za sebou, teraz by mohla Bethesda začať robiť zase na poriadnej hre - TES V. Fantasy rpg mám oveľa radšej, pravda je čo vylepšovať oproti Oblivionu a niektorými prvkami z Falloutu by sa mohli inšpirovať (alternatívne questy, voac možností v dialogoch a pod.)
Autor: FlaškavodpivaOdesláno: 16:25, 3.11.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Bohužel musím se přidat k zatracovačům F3 bo to je opravdu sračka. Mě se ani nelíbí pustina když vylezete z vaultu. Ach jo.
Autor: surge0nOdesláno: 16:33, 3.11.2008ID: 42937cNahlásit Vaultmasterům
ja uz ako fakt nechapem ako moze niekto, kto hral s pozitkom f1 f2 a je velky fanda falloutov, napisat takuto recenziu....par drobnosti? to nie su drobnosti ale megalomanske kazy! v zivote by som nepovedal ze sa budem pri falloute tak nudit a rozculovat, nadavat.....pohlad na mna pri hrani => rozculeny autista co si sam pre seba mrmle a nadava ako nas vsetkych chamizna teta bethka oklamala...hlavne ze sa predava
Autor: FreemanOdesláno: 16:33, 3.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
Je napsána bulvárním novinářem přispívajícím na TN.cz, s tiscali to jde OPRAVDU z kopce..
Autor: SimonMaddisonOdesláno: 17:43, 3.11.2008ID: 50ed56Nahlásit Vaultmasterům
Mno co sa tyk toho clanku hned je dobre jeho vyjadrenie k special : "... nějako základní vlastnost zvýšit (není to zas tak běžná věc) .... " , njn v f1-2 to nebola bezna vec tuto mame na to 10 perkou a 7 postaviciek :P ! Ale tie postavicky (figurky) sa mi vcelku pacia , hram to uz len koli tomu. Kedze main quest bol dobry a az tak ze som ho nechtiac spravil ;(
Autor: gogolakOdesláno: 17:51, 3.11.2008ID: 611b1cNahlásit Vaultmasterům
Peri: Ten ''pán od TN.cz'', jak ty říkáš, byl dlouhou dobu šéfredaktorem časopisu GameStar. Takže s hrami má při vší úctě možná i větší zkušenosti než ty nebo já a může si dovolit srovnávat. Nicméně jeho recenze na Fallout 3 mě zklamala. První čtvrtina toho článku zhruba jen vyjmenovává vše, o čem už dávno víme, že by ve Falloutu 3 mělo být.
Autor: Dr0wOdesláno: 18:04, 3.11.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
gamestar, aha.... uz chapu. Ale stejne to nic nemeni na tom, co kam pise, ne? I kdyby psal do IGN
Autor: raybitOdesláno: 18:06, 3.11.2008ID: 700bb8Nahlásit Vaultmasterům
sefeditor neni prispevatel. ;)

A proc by nekdo nemohl byt fanda falloutu a libit se mu Fallout 3?

Konecne napsana recenze ne whining dojmy
Autor: Ace Rimmer Odesláno: 18:36, 3.11.2008ID: 42e19cNahlásit Vaultmasterům
Moje první dojmy ze hry jsou jedno velké zklamání , bohužel .
Docela mě naštval systém nastavení postavy (s Falloutem jen zdánlivě podobný ), párty ze které člověk neuteče i když ho absolutně nebaví vést rozhovory na úrovni 10 letého děcka , nějaká blbá písemka ... co to sakra je ? , Hodina "hraní" o ničem . Celkem mě to naštvalo a z vaultu do pustiny jsem to dojel už jen tak z povinnosti . Nezbývá mi než doufat , že pak už to bude lepší . Jestli ne tak 1100 kč v ..... .
Zatím mám pocit , že autor recenze hrál úplně jinou hru .
Autor: FlaškavodpivaOdesláno: 19:03, 3.11.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
je opravdu dementní jak reagují quest postavy pokud po nich střílíte nebo jim jinak ubližujete, už se těším na youtube plný bugů ze hry
Autor: StanOdesláno: 19:46, 3.11.2008ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
myslim, že by bylo naivní chtít po nich objektivní recenzi už jen proto, že hned pod verdiktem září odkaz na objednávku : )

Jinak Fallout 3 je jak by řekl Homer : "ta jejich hra, to je teda průser, ti to mu dali na frak, já už viděl průserů, ale ti na mou duši podělali co mohli."
Autor: toudi_skOdesláno: 20:18, 3.11.2008ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
boze, kedy uz bude "NAOZAJSTNA" recenzia, najlepsie od niekoho, kto Fallout 1 a 2 hral? aby zmienil aj take "drobnosti", ako je uplna absencia popisu veci/ zbrani a pocet AP na ovladanie apod.

ale to su zrejme "nepodstatne" veci, ktore zavanaju hnidopichstvom, ze?

no nic, asi to tak na mesiac uplne prestanem sledovat, kym opadnu prve vasne a zmiznu monokle a budu 1. poriadne otestovane sady modifikacii, snad sa to potom umudri

P.S.: Justin to pekne zhrnul :)))

ako na FPS z realiami Falloutu sa na F3 tesim, ale ci to je naozaj pokracovanie F1-2, tak to uvidim az to za 2-3 mesiace zahram/dohram
Autor: ROdesláno: 20:20, 3.11.2008ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
Ace Rimmer: Naprosto souhlasim. Zda se mi jako by Bethesda udelala jednu velkou tlustou "stylovou" Fallout linii a na tkzv. rozvetveni teto cary se vykaslali, hlavne ze to ma ten pravy Falloutovsky feeling.

Stradam v tom preciznost, to po cem se hra stava unikatni az zarazejici. Uz v prvni hodine hrani jsem videl v hre nedostatky. Postavy pri rozhovoru maji tehdenci cumet do blba nez na vas, jediny naznak lidskosti je jen pohybovani usty jinak gesta jsou provedena na urovni Bckove hry (srovname li to s HL2 nebo CoD4). Po ukonceni bitky s Buckem jsem si do chodiciho Bucka mohl mlatit jak jsem chtel, strikala z neho krev na vsechny strany jak pri zabijacce a ani nepromluvil. Ani ostatni NPC se neobtezovali nejak zareagovat, tomu rikam opravdu pokrok....

Autor: PeriOdesláno: 21:32, 3.11.2008ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
to gogolak
oh omlouvám se jak Vám , tak panu xx . Samozřejmě si dále nedovolím srovnávat jakékoliv hry , i kdybych je znal od jejich existence . Ještě jednou bych chtěl poděkovat " panu z TN.cz " za nezaujatou recenzi , která probírá hru ze všech stran a do detailů .
Autor: Karel Gott Odesláno: 23:03, 3.11.2008ID: 426c6eNahlásit Vaultmasterům
Re: Stan

Ta Homerova hláška je opravdu na místě, málem jsem se tu počůral smíchy :)
Autor: NikkiOdesláno: 23:56, 3.11.2008ID: 7edabeNahlásit Vaultmasterům
Dalsi zaplacena recenze? Nebo jen dalsi sasek podlehl tlaku "ostatnich recenzentu". Je to jak mor. Kdyby mu rekli, ze je to hra "After the bombs fell" od nejakeho neznameho ruskeho studia, tak by ten znalec ze super serveru TN.cz nedal vic jak 6/10 a zahlasil by, ze priste to snad vyjde, ze to chce jeste zapracovat. Je mi z toho fakt SPATNE. Ta hra ma s Fallouty spolecny tak mozna nazev. Oblivion with Gunz se stoprocentne vyplnil. Uz jsem rikal ze je mi spatne? Pokud nekoho zajima muj nazor v ponekud rozvleklejsi podobe, kouknete do komentaru na Tiscali... Mejte se, musim na zachod (je mi opravdu nevolno).
Autor: zabi.jákOdesláno: 00:37, 4.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
dobra, kvalitni recenze na jeste lepsi hru... slava autorovi clanku :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.