.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Kalimero, 2008-11-06 19:25:09, Fallout 3 ofic. stránky

První patch pro Fallout 3

Na webu Bethesdy se objevil první patch pro Fallout 3 s označením 1.0.0.15. Dle číslování nás čeká asi hodně patchů :) Tento opravuje pouze pár drobností. Více infa na oficiálním webu.

Sdílet na Facebooku
Autor: TTJNOdesláno: 09:05, 7.11.2008ID: 513c3aNahlásit Vaultmasterům
jeee to je ale skvely patch.... no jenom skoda ze ho nemozu nainstalovat :-(
Autor: heethenOdesláno: 10:07, 7.11.2008ID: 426c70Nahlásit Vaultmasterům
Dyť opravuje víceméně hovno
Autor: jakoubecekOdesláno: 10:28, 7.11.2008ID: 4246eaNahlásit Vaultmasterům
heethen: to hovno pro někoho může znamenat, zda si vůbec zahraje nebo ne...:)
Autor: lightbrandOdesláno: 10:30, 7.11.2008ID: 708470Nahlásit Vaultmasterům
mě nejde nainstalovat, protože to na konci instalace spustí hru a mě hra nejde spustit hned pri spouštění spadne. Je to na nic.
Autor: SibepOdesláno: 10:37, 7.11.2008ID: 51fd94Nahlásit Vaultmasterům
Mám koupenou CZ verzi, takže předpokládám, že mám stáhnout "FALLOUT 3 PATCH UK ENGLISH v 1.0.0.15"?
Autor: JaWOdesláno: 11:15, 7.11.2008ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
to Sibep:
http://www.cenega.cz/informace.php?informace=kontakty
Autor: KalimeroOdesláno: 11:24, 7.11.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Mají tam několik verzí. en, uk, francouzská, děutschland atd. Čili cz bude muset vzejít od cenegy pravděpodobně.
Autor: RadOdesláno: 11:56, 7.11.2008ID: 41f79eNahlásit Vaultmasterům
Taky mi nejde nainstalovat. To je důvod, proč jsem si chtěl sehnat originál angickou verzi a ne tento hybrid. Taky nějak nemůžu ve hře najít označení aktuální verzi, kterou hraju, takže nemám ani pořádně kontrolu, jestli mám nějaký patch nainstalovaný nebo ne.
Autor: LordusOdesláno: 13:19, 7.11.2008ID: 518866Nahlásit Vaultmasterům
Ahoj, mam takovy problem.. Puvodne jsem si chtel koupit CZ verzi, ale nejak jsem to nevydrzel, tak jsem zacal hrat na piratske en verzi. Zjistil jsem, ze anglictina ve hre pouzita je celkem jednoducha a ze v poho zvladnu i EN verzi.

Ted si chci tedy koupit original ale bojim se, ze prijdu o dosavadni postup ve hre.. Kde se nachazi Save adresar? (Mam Visty 64bit). Predem dekuji za odpoved.

Myslite, ze staci ty savy pouze prehrat? Diky za odpoved.
Autor: KalimeroOdesláno: 13:36, 7.11.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Visty mají v dokumentech přímo složku se sejvama, pokud si pamatuju. Zkusil bych to tam. Na xp jsou to dokumenty/my games/fallout 3 tradá. zda to pojede, to je ve hvězdách. správný save by však měl být na jazykových souborech nezávislý. maximálně by mu mohla vasit verze hry, ale ta je všude zatím 1.0. Já bych to určitě riskl :)
Autor: TomOdesláno: 14:42, 7.11.2008ID: 613ea6Nahlásit Vaultmasterům
Lordus: pojde to, sam sem prehraval sejvy z te prvni ruske verze do reloaded verze a ted mam ceskou orig a tam taky jedou.
Autor: CyberDeathOdesláno: 15:38, 7.11.2008ID: 611798Nahlásit Vaultmasterům
Prvni verze neni 1 ale 1.0.0.12 alespon ja to tak ve sve original CZ verzi mam je to v jednom rohu obrazovky v menu :-) ... stim patchem 1.0.0.15 me ale stvou na strankach cedegy zatim ticho po pesine a instalaci nechci riskovat kdyz mi za 24H cisteho herniho casu spadla hra jen 3x (a to v posledncih par hodinach) a zatim sem nenarazil na nejaky velky BUG
Autor: KeinOdesláno: 17:14, 7.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
ta ktenhle patch neopravuje zhola nic...
Autor: lightbrandOdesláno: 17:33, 7.11.2008ID: 708470Nahlásit Vaultmasterům
JJ opraví jen klávesové zkratky alt+f4 a alt+tab pro lidi co jim to nejde spustit velmu důležité a užitečné. Hru můžu ukočit alt + f4 jupí, teď ješte bych ji rád spustil :-)
Autor: dubasOdesláno: 18:14, 7.11.2008ID: 7eda5cNahlásit Vaultmasterům
Pro Lordus:
zdar mel jsem stejny problem ted uz mam originalku a jde to staci zalohovat saves ale bacha to co vydali Reloaded tak ma jine misto ukladani saves
toto dokumenty/my games/fallout 3/player1/
origoska ma jen toto
dokumenty/my games/fallout 3/
docela jsme se lekl gdyz mi to nebehalo :o)
Autor: berenOdesláno: 18:56, 7.11.2008ID: 6117faNahlásit Vaultmasterům
hram s reloaded verzie, ale mam original kupeny, len som lenivy preinstalovavat ked to bezi. Ale koli patchom idem na reinstall..len jedna otazocka..pocul som, ze v CZ verzii su prelozene aj niektore textury (plagaty, nazvy obchodov etc..). Dik za odpoved :)
Autor: KeinOdesláno: 18:59, 7.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
dubas: tak to mám asi origošku :D :D
Autor: vilmaOdesláno: 15:07, 8.11.2008ID: 42969cNahlásit Vaultmasterům
to> lightbrand
no me to taky padalo, sice ne hned pri spusteni hry, do menu jsem se dostal, ale pokus o jakekoliv hrani skoncil padem. Nakonec stacilo vypnout HDR a vertikalni synchronizaci a uz to funguje.
Autor: NabgurOdesláno: 18:41, 10.11.2008ID: 618cceNahlásit Vaultmasterům
Nejdřív jsem neměl s F3 probmléma ale teď mi hra padá každejch pět minut a neda se vypnout žádnou klávesovou zkratkou takže musim restartovat kompa a patch mi taky nejde nainstalit. Zajimalo by mě co za idioty tu hru dělaly do cz a proč mi hra nedala na vybranou jestli to chci cz nebo eng a rovnou nainstalovala nějakej debilni zmetek kde jediny co je v češtině je pipboy menu...? Chci to v english kua...
Autor: AzazelOdesláno: 12:59, 6.1.2009ID: 511206Nahlásit Vaultmasterům
Jediné čeho sem docílil s patchem 1.0.0.15. na CZ verzi od cenegy, bylo kurevské snížení FPS.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.