.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Kasparo, 2008-11-12 23:01:02, Kasparo pro VŠB

Dvanáctá hráčská recenze: Fallout 3, jak ho vidím já

Tak se mi dostal do rukou Fallout 3, hra na kterou jsem čekal pěkně dlouho, a myslím že
nejsem sám. V první řádě bych chtěl upozornit, že tato recenze bude vyjadřovat čistě mé pocity, věci, které (ne)vadí především mě, a po přečtení zvážíte sami, zda vám vadí také, nic víc v tom není.

Začínáme...

Nebudu popisovat náplň života ve Vaultu 101, ale jak na mne začátek působil jako celek.
Vault jako takový, je malá uzavřená, možná někdo může říci "nedodělaná", oblast a není tam co dělat, dle mého, to ale vůbec tak moc nevadí, má to být takový úvod a tuto roli splňuje vcelku dobře a po malé potyčce se dostanete konečně ven.

celý článek

(Pošlete i Vy vaše dojmy z hraní Falloutu 3)

Sdílet na Facebooku
Autor: NasratOdesláno: 01:08, 13.11.2008ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Ještě jsi to mohl ohodnotit jen jako hru z falloutovskyho prostředí, dal bys víc?

Ani 1x nepadlo slovo oblivion :)

Mno nevim jsetli jsi to dohral, to zakončení je taky dobrej výsměch.

p.s.
Hledáme G.E.C.K. ale nenajdeme ani jednoho geckona ;)
Autor: DeinosOdesláno: 07:15, 13.11.2008ID: 605512Nahlásit Vaultmasterům
TI eckoni mi fakt chybý
Autor: DeinosOdesláno: 07:16, 13.11.2008ID: 605512Nahlásit Vaultmasterům
Geckoni *blbá klávesnice
Autor: listerOdesláno: 08:28, 13.11.2008ID: 430a3eNahlásit Vaultmasterům
taky jsem se tesil na hromadu pritulnych zviratek z predchozich dilu........je skoda ze geckoni nejsou a ze ostatni prisery vypadaj vic nez divne treba centauri nebo ghoulove kteri se stali, i pres svuj rachaticky vzhled, jednemi z nejlepsich sprinteru v pustine a to i kdyz maj zlamany nohy :-(
Autor: SHabOdesláno: 08:49, 13.11.2008ID: 42e206Nahlásit Vaultmasterům
maximalne souhlasim, tohle proste neni fallout, jenom gamesa na motivy falloutu..sem tak cc v pulce hry a nemam uz takovou chut jit dohrat, jako na zacatku, ale dohraju ji jen z principu..
naopak po dohrani si instalnu opet F2 s nejakym modem a udelam si radost..
moje osobni hodnoceni je 5/10, jenom proto, ze su falloutista, bych pricetl +2..
ted jen doufat, ze bude nejaky cool mod i pro F3..
Autor: patrikOdesláno: 10:12, 13.11.2008ID: 6fe82eNahlásit Vaultmasterům
pekna recenzia
Autor: kavaOdesláno: 10:36, 13.11.2008ID: 60a522Nahlásit Vaultmasterům
recenzente, skus obcas miesto carky pouzit vo vete bodku. tak dlhe vety (na 4 riadky) potesia len masochistu:)
Autor: Dr0wOdesláno: 13:34, 13.11.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
no, po zjisteni, ze savy z megatonu nebo z jisteho mista mezi muzeem a knihovnou v DC nemuzu naloadovat jsem hrat prestal. Predposledni save je 23 minut pred tim, to mi za to fakt nestoji :)
Autor: KeinOdesláno: 16:07, 13.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
Sice dle měho trošku vyšší hodnocení, ale je v normě a aspoň sis to obhájil, takže povedená recenze.
Autor: DevaOdesláno: 16:44, 13.11.2008ID: 7f5182Nahlásit Vaultmasterům
Tak jsem se do toho taky konečně pustil,dest let čekání,Oblivion jsem nehrál a ani neviděl,takže jsem začal v podstatě bez nějakých předsudků či očekávání.Grafika se mi líbí,provedení pustiny je fajn,jiné,ale fajn,rozhovory se také nezdají špatné.Ale co opravdu nepřenesu přes srdce je že to je čistokrevné FPS,nemám je rád (kromě Cstrike 1.6,ale to je spíš reflexivní FPS).Myslel jsem že VATS to trošku zmírní,alespon trocha taktiky,ale stejně po vyčerpání AP musím znovu kličkovat jak falus.Ach jo,prodlevy mezi tím,kdy znovu usedám k Falloutu 3 se prodlužují.Je to obrovská škoda.......
Autor: DevaOdesláno: 16:47, 13.11.2008ID: 7f5182Nahlásit Vaultmasterům
A napadá někoho vůbec, jaký jiný systém by se dal ve Falloutu použít?Tedy kromě tahového způsobu?
Autor: nickOdesláno: 16:52, 13.11.2008ID: 4308b0Nahlásit Vaultmasterům
Pokud nekdo nadavate na dvacaty level - zapnete si to na hard. Zkusenosti nabyvaji mene...
Autor: nickOdesláno: 16:54, 13.11.2008ID: 4308b0Nahlásit Vaultmasterům
Krom toho: Je to hra z prostredi falloutu. Stejne jako 1 a 2 byli rpg z prostredi falloutu. Pokud vam vadi styl hry, neni to o falloutu, ale o vasem vkusu na zanr her.
Autor: NasratOdesláno: 17:04, 13.11.2008ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
to Nick:
Hral sem to 50 hodin na nejtěžší a víc jak půlku hry jsem už neleveloval (20.lvl před 25hodinkou), prošel sem ani ne půlku mapy celkem.

Spíš vadí že to neni fallout, jinak je to good hra.
Až si to zahraju za půl roku znovu, tak doufám, že už to bude pořádně namódovaný (levely,perky,stats,účinost zbraní +nejaky novy zbrane,bugy,pořádná hudba,mimika,konec...+ něco navíc)
Pak by to byla už krutá hra
Autor: JezevecOdesláno: 10:06, 14.11.2008ID: 332afaNahlásit Vaultmasterům
Už pár užitečnejch modů je venku lvl až 40; zkušenosti nabíráte pomalejc atd. Ještě by mohli udělat nějakej mod že perk tak jednou za 2-3 úrovně. Jinak k "recenzi" nedočetl jsem ji protože sem tak v půlce hry a panáček tam má spoiler za spoilerem takže sem to přestal číst.
Autor: NickOdesláno: 02:09, 17.11.2008ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Nasrat: Ale on to je fallout - nebo spis hra z prostredi falloutu. Jen to neni izometricke rpg - na to celou dobu vsichni zapominate. Jednicka falloutu byla kruta. Jiste. Ale!!! Po hodine nepravidelne padala. Mela silene bugu. Byla oproti dvojce hodne mala. To uz vsichni najednou nevite. Nemluve o konci, ktery byl nemastnej, neslanej... Ted ovsem je konec horsi, uznavam. Pokud takhle vypada prvni fallout ve 3d, jsem nadsen. ;-)
Level cap mi taky vadi - nakonec jsem to hral i bez levelovani a bez wats. Musim rict, ze jsem byl odmenen docela super strileckou. Ovsem diky level capu si to zahraji znovu uz jen kvuli skutecnosti, ze musim peclive vybirat zamereni postavy - nelze udelat univerzalni. Je fakt, ze dalsi levely by tam mohli dat v patchi - jak tomu bylo u r6-vegas-2
Autor: NickOdesláno: 02:19, 17.11.2008ID: 51621eNahlásit Vaultmasterům
Nasrat: Zapominate. ze bethesda do toho nedala malo. Preprodukce k artworkum, krasne prostredi... to vse nestalo malo. Nascriptovat questy - silene mnoho casu a vic lidi nez je zdravo. Ono rendrovat pistolku ktera neni videt a modelovat zbran ktera bude pres pul obrazovky je rozdil. Popravde? Kdyby vysel buren, omlatil bych jim to o hlavu - rendrovane izometricke rpg, kdyz mas levny TFTcka a narok na velky rozliseni? Na rovinu? Bethesda nema zkusenosti s falloutem. Jsem rad a dekuji jim, ze to rozhodne neodbyli a nezapomeli i na fanousky falloutu. A ze fallout zadny novy taky nemusel vyjit. Pokud chystaji nove dily, to je jen dobre. Fallout byl donedavna jen pro par lidi, kterym nevadi izometricke rpg - stejna situace se system shockem: uzasna hra pro hardcore hrace, presto studio zkrachovalo... Ted je to konecne jinak.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.