.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2008-12-24 13:15:16, VŠB

Nová anketa - Váš nejoblíbenější Fallout?

Už nám tu zase anketa pěkně hnila, takže přišel čas na změnu.  Dnes se ptáme, který Fallout je Váš nejoblíbenější.

V minulé anketě jste oznámkovali Fallout 3 tak jako ve škole (1 nejlepší a 5 nejhorší hodnocení).

Žádné velké překvapení se nekonalo. Většina hráčů dala za 2 (33%). Hned v závěsu jste hodnotili známkou nejvyšší. Za 1 hlasovalo 29%. Za 3 pak 21% (přičemž po týdnu to bylo naopak). Jen malé procento (9%) zahlasovalo za 4 a méně. 8% hlasujících hru nehrálo nebo jim bylo z ankety/hry špatně.

Výsledky z minulé ankety hledejte zde. Archív s anketami najdete tady.

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 14:43, 24.12.2008ID: 7f9d46Nahlásit Vaultmasterům
2, 1, Tactics a F3 - plichta
Autor: NecromanckerOdesláno: 14:47, 24.12.2008ID: 618dfaNahlásit Vaultmasterům
Hlasoval jsem nevím, neboť F1 se mi líbil kvůli příběhu a atmosféře, F2 díky více možnostem a lepšímu ovládání a Tactics si mi líbil díky kurevsky dokonalým taktickým možnostem a mnohem dokonalejšímu tahovému systému, ve kterém byla možnost zapnout real-time režim.
Autor: fuzziOdesláno: 15:51, 24.12.2008ID: 7f4dfaNahlásit Vaultmasterům
2, 1, 3, Tactics
Autor: black joeOdesláno: 16:07, 24.12.2008ID: 51fc6cNahlásit Vaultmasterům
Hlasoval jsem pro F1 , neboť to byl zrod legendy ,která se mi zažrala do kůže silněji,než cokoliv jiného. F2 byl v mnohém lepší, ale už tam nebyla ta atmosféra jako z jedničky. Tactics skvělá grafika a tahové souboje ,ale bez pořádného příběhu ,který by mě chytnul. F3 průměrná hra, kterou hraji rád, ale nedočkal jsem se toho co v prvních dílech.
Autor: moonfearOdesláno: 16:22, 24.12.2008ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
hlasoval jsem 2, protože tam chybí 1 a těsně 2 :)
jinak je to pro mně F1 protože je to zrod legendy, F2 protože je to vypiplaný fallout, a FT pro jeho taktické možnosti, a pak dlouho nic, daikatana, nějaký free gamesy pro tříleté děti a nakonec F3
Autor: SnorkisOdesláno: 17:23, 24.12.2008ID: 7ed8ccNahlásit Vaultmasterům
neni nahodou Fallout tactics a Fallout BoS to samy? ehmmm... jinak F1 vitezi... zrod legendy... ostatni jsou dobry ale uz to neni takovy jako jednicka...
Autor: smejki - to SnorkisOdesláno: 18:21, 24.12.2008ID: 7f9d46Nahlásit Vaultmasterům
nejni - http://en.wikipedia.org/wiki/FOPOS
Autor: PepanOdesláno: 19:56, 24.12.2008ID: 424688Nahlásit Vaultmasterům
Hlasoval sem pro dvojku, protoze jedničku sem v době vzniku nesehnal a získal sem jí asi půl roku po dohrání dvojky...ale ta anketa je celá špatná...proč se máme rozhodovat pro jeden z prvních falloutů ? To je jako byste byli v pustině a rozhodovali se, který z dětí předhodíte deathclawům abyste přežili...
Snorkis - neni, jestli se nepletu tak vznikl ještě jeden paskvil s názvem BoS....
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 21:09, 24.12.2008ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
- Jednoznačná volba - originální Fallout (1)
- Dvojka mě moc nebere - ač lépe technicky zpracováno, celá atmosféra se vydala pro mě nepříliš sympatickým směrem.
- Tactics se rozhodně dá hrát, ale žádný zázrak to teda neni.

... Cože? Oni jsou ještě nějaké další díly? Hloupost ;)
Autor: JustyOdesláno: 22:07, 24.12.2008ID: 60f410Nahlásit Vaultmasterům
Tak tak, F1 je král, F2 princ, F:T slouha a F3 s F:BoS žebráci. Mrtví. :)
Autor: AvallachOdesláno: 11:33, 25.12.2008ID: 60a45eNahlásit Vaultmasterům
Fallout 1 !!
Hned po něm Fallout dvojka a pak tak nějak částečně (ale těžce modovaná) trojka. heč
Autor: DrizztOdesláno: 14:52, 25.12.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
2, 1 dvojku mám raději, protože jsem ji hrál jako první. Jinak oba dva beru tak nějak dohromady :D. pak FT, nakonec F3.
Autor: HellbillyOdesláno: 14:47, 26.12.2008ID: 6f729aNahlásit Vaultmasterům
Ja som na tom podobne,dvojku som hral prvu este ako 11 rocny krpec,takze mam k nej vztah.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.