.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejky, 2009-01-14 00:45:23, NMA, Bethesda

F3 PC Patch 1.1, Release Date pro DLC, šedivější Pitt

Dneska jen v rychlosti, pač se učim na zkoušky.

Bethesda vydala nový patch pro PC verzi F3. Dopad momentálně neznámý (stops crashes, fixes quest hiccups and adds in dinosaurs (unconfirmed))

A ta samá firma zveřejnila datum vydání prvního minidatadisku Operation:Anchorage. Válka začne 27.ledna.

Pitt nám zešediví. Nejedná se o Brada Pitta, nýbrž o jeden z datadisků "The Pitt", který se bude odehrávat v ruinách Pittsburghu. A nejedná se o změnu barevného filtru (očekávám hnědý), ale o morální zešedivění. Mělo by jít o nejtradičnější falloutovinu, kde budete řešit těžká morální dilemata. Prohlásil to Jeff Gardiner (v rozhovoru pro Eurogamer), pokud chcete vědět, na koho případně brousit perlík kosu.

JaV edit: Jedná se přesně o patch verze 1.1.0.35 a ke stáhnutí je k dispozici US a UK verze na oficiálních stránkách hry. Na výpis oprav se můžete mrknout zde.

Update 17.01.2009: Cenaga.cz: Anglický patch 1.1.0.35 je kompatibilní s CZ verzí hry a je ke stažení zde ZDE Cenega Czech vydá během následujícího týdne ještě jeden update, který bude obsahovat drobné úpravy v textu a opravenou verzi lanucheru. Aktuální verze launcheru neukládá některé funkce, např. filtrování. Budeme vás včas informovat.

Sdílet na Facebooku
Autor: billOdesláno: 02:45, 14.1.2009ID: 602f94Nahlásit Vaultmasterům
lol, morálne dilema. nech ide do piče
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 08:52, 14.1.2009ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Cože? Já myslel že o těžkou falloutovinu mělo jít už v originální trojce. Takhle v podstatě řiká: "Jo no, při dělání trojky sme se na šedivou zónu a morální dilemata zvysoka vysrali, ale tenhle datadisky tyhle přísady zaručeně obsahovat bude!"
(potlesk)
Docela mě mrazí z toho, že na nás klucí chtěj vysypat další várku svých absurdních zápletek.No.. to bych lhal.. je mi to totiž celkem jedno a mrazí mě od špatně utěsněnejch oken.
Autor: chilloutmanOdesláno: 09:04, 14.1.2009ID: 524e0eNahlásit Vaultmasterům
to bude tak sedy jak vyhodit megatunu do luftu
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 09:14, 14.1.2009ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
chilloutman: To jo, třeba bude možný hned na začátku datadisku vyhodit do povětří celej Pitt. Tak, dohráno :)
Autor: jaxOdesláno: 15:10, 14.1.2009ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Ale hovno manici! Ty addony budou proste super stejne jako cela trojka :)
Autor: billOdesláno: 17:41, 14.1.2009ID: 8df4c4Nahlásit Vaultmasterům
"...The Pit (výprava do industriálního města nájezdníků ve troskách Pittsburgu, kde si vyberete, ke komu se přidáte) a v březnu Broken Steel (pokračování hlavního questu z původní hry, v němž se pokusíte nadobro vyčistit území od pozůstatků Enklávy). " (tiscali)

Mne sa zda ze v kazdom datadisku budu posilovat FPS cast hry, proste v The pit si vyberiete stranu a druhu postrielate a v Broken steel postrielate enklavu a to je herny obsah.
Autor: smejkiOdesláno: 17:54, 14.1.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
no tak oni to jsou jen DLC. takže žádnou revoluci bych nečekal. Anchorage na mě stále působí svým nápadem nejoriginálněji.
Autor: nonameOdesláno: 18:01, 17.1.2009ID: 703456Nahlásit Vaultmasterům
mam cekat na ceskej patch, kdyz mam ceskou origo ? nebo tam muzu placnout ten uk ???
Autor: JaWOdesláno: 22:17, 17.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
noname: viz. cenega.cz

[14.01.2009] Anglický patch 1.1.0.35 je kompatibilní s CZ verzí hry a je ke stažení zde ZDE Cenega Czech vydá během následujícího týdne ještě jeden update, který bude obsahovat drobné úpravy v textu a opravenou verzi lanucheru. Aktuální verze launcheru neukládá některé funkce, např. filtrování. Budeme vás včas informovat.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.