.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2009-01-25 00:08:10, stránky modu, NMA fórum

Zapomeňte na Fallout 3, je tu LAST HOPE

LAST HOPE, tak se jmenuje nově dokončená modifikace, nebo spíš úplná konverze, běžící na instalaci Falloutu 2, kterou vytvořil jeden jediný člověk, říká si Dejan a.k.a. Forgotten Knight.

Už v květnu 2006 bylo vydáno demo, které obsahovalo jednu lokaci a několik úkolů. Nikdo mu však nevěnoval velkou pozornost, protože šlo na první pohled jen o jeden z desítky dalších modů, které většinou velmi rychle zanikly. Autor ale na modifikaci celou dobu pečlivě pracoval. Postup prací můžete sledovat tady (čtěte odspodu).

15.ledna tohoto roku vyšla verze 1.00 a včera pak opravená verze 1.01 (viz. odkazy dole).

Co v tomto modu naleznete?:
- nový vzhled světové mapy
- změněna náhodná setkání, zvýšená obtížnost (pozn. ze začátku nemáte k dispozici PipBoye, takže se můžete léčit jen tím co najdete a ne spánkem, což přidává další bodík k vynikající atmosféře) 
- nová města (pozn. napočítal jsem celkově 53 souborů *.map, Fallout 2 jich má 242), která nelze jen tak nalézt hned na začátku hraní (pozn. mapa je opravdu obrovská)
- nové postavy, dialogy a skripty (pozn. letmým pohledem do LHdat.dat hra obsahuje na 300 nových dialogů a 516 skriptů)
- změněn vzhled zbraní (jen některých), přidány nové zbraně
- nová vozidla použitelná jako skladiště pro vaše věci
- přidány nové předměty v úkolech
- nové úkoly (pozn. napočítal sem jich neuvěřitelných 74!)
- pokud máte nízkou dovednost kradení, nemůžete vidět postavě do inventáře

Úvodní obrazovka Obdoba Chrámu zkoušek z Falloutu 2




Instalace modu je jednoduchá. Zazálohujte si adresář DATA (prostě ho přejmenujte. Pokud chcete mít ve hře hudbu, vytvořte si adresář data\sound\music a nakopírujte do něj hudbu z CD), Fallout2.exe a patch000.dat (pokud se nachází v hlavním adresáři). Pokud instalujete novou hru, neinstalujte žádný patch. Poté rozbalte soubory LHdat.dat, LHmod.exe, ddraw.dll, ddraw.ini do hlavního adresáře. Hru spustíte souborem LHmod.exe.

Malá rada na začátek. Vytvořte si vyváženou postavu, budete potřebovat všechny dovednosti. Ze začátku budete bojovat několik těžkých soubojů a to beze zbraně, takže si dejte vysokou hbitost a nedávejte pod pět ani sílu, ani odolnost. Vězení není pro bábovky.

Nakonec několik odkazů: stránky modifikace, debata o modu na NMA fóru a nakonec samozřejmě download verze 1.06 z Atomicgamer nebo přímo od nás (6.7 MB). POZOR, autor mod v tichosti opravuje, ale číslování verze bohužel nemění. Tato verze je z 18.05.2010. Nejnovější verze je vždy prvně stažení na Atomicgamer. Readme si přečtěte tady.

Ke hraní nové verze můžete použít své staré pozice z verze 1.05 uložené ještě před Canville.

INSTALACE:

Nejlépe mod nainstalujte na čistou instalaci hry Fallout 2. Neinstalujte ani oficiální patch.

Pokud již máte hru nainstalovanou, přejmenujte soubory Fallout2.exe, patch000.dat a adresář DATA (Přidejte třeba jen koncovnu bak).

Rozbalte soubor FO2LHmod_v1.05.rar do hlavního adresáře, standardně "C:\Program Files\BlackIsle\Fallout2" a zkontrolujte v textovém souboru fallout2.cfg, jestli máte správně zadanou cestu k adresáři data:

-> critter_patches=C:\Program Files\BlackIsle\Fallout2\data
-> master_patches=C:\Program Files\BlackIsle\Fallout2\data

Velmi důležité: Nastavte všechny soubory v adresáři proto v C:\Program Files\BlackIsle\Fallout2\data\ na read only (jen pro čtení v češtině).

NÁVOD:
Protože zatím neexistuje žádný návod a je tu několik míst, kde se člověk může zaseknout, tak se bude k tomuto malému zázraku určitě hodit jedno nové téma na našem fóru (protože fórum zase nefunguje, tak pište do komentářů k novince).

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 02:57, 25.1.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
trefný název teho modu:-) tož su na to zvědavé
Autor: LukasenkoOdesláno: 09:44, 25.1.2009ID: 41f9faNahlásit Vaultmasterům
Jea dík to vypadá jako výzva !
Autor: mi.Odesláno: 09:56, 25.1.2009ID: 70d1c2Nahlásit Vaultmasterům
Jo docela jo, opravdu je to od zacatku zajimave .) Tak diky .)
Autor: NoxOdesláno: 10:09, 25.1.2009ID: 7032ceNahlásit Vaultmasterům
Jeste kdyby to melo cestinu.
Autor: mi.Odesláno: 10:12, 25.1.2009ID: 70d1c2Nahlásit Vaultmasterům
Super, ale na prvni obrazovce me to zavani silenou adventurou, protoze netusim co kam mam dat :) To Nox asi tak.. jako rozumim co po me chce "dat" neco do nejakycho kvetinace, ale at zkousim co zkousim proste se ty dvere neotevrou :)
Autor: mi.Odesláno: 10:35, 25.1.2009ID: 70d1c2Nahlásit Vaultmasterům
Aha nerad to prozrazuji, ale ty "kameny" to je docela blbe ja sem snima zacal hazet a pak jsem se divil, proc se ty dvere neotevrou at delam co delam.. grr :P
Autor: jaxOdesláno: 11:19, 25.1.2009ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Ale notak, "Zapomente na Fallout 3"? Ja bych spise rekl zapomente na tyhle vykopavace hrobu davno mrtve (lec vynikajici) hry.
Autor: RajoOdesláno: 11:46, 25.1.2009ID: 60cb6aNahlásit Vaultmasterům
vypada to dobre ked budem mat cas,tak to vyskusam...
Autor: C-XOdesláno: 12:02, 25.1.2009ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
Huahej! Linuxovým zoufalcům Fallouta dej! Slunce začalo svítit,tráva se začala zelenat, pouštní krysy vylezly.. Krásná chvilka na zavření oken, zatáhnutí závěsů a hraní Fallouta! Stejně jsem si potřeboval procvičit Engličtinu...

Jen by jste soudruzi mohly vyhodit lihoviny ze skladu jít se podívat po tom kdo vám ten link ukradl, mě se totiž načetl jenom sklad lihovin.. (Což taky není tak špatné :)) Ale konec keců, jde se pařit!
Autor: davidOdesláno: 12:07, 25.1.2009ID: 42950cNahlásit Vaultmasterům
dobry den chtel jsem se zeptat jestli se bude pracovat na cestine k tomuhle modu. diky david
Autor: JaWOdesláno: 12:15, 25.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
david: Moc bych v to nedoufal. Radeji si procvic anglictinu.
Autor: mi.Odesláno: 12:53, 25.1.2009ID: 70d1c2Nahlásit Vaultmasterům
Muze me nekdo rict, jak mam prolezt temi dvermi od veznice? Rsp. ven me se ty dvere dicky hnedka po mili sekunde zavrou "cry"
Autor: JaWOdesláno: 12:57, 25.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
mi.: musis rychle proklouznout, jinak to asi nejde.

dotazy priste do fora: http://madbrahmin.darktemplars.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=1634
Autor: imirOdesláno: 13:23, 25.1.2009ID: 7f7634Nahlásit Vaultmasterům
Hned ve vězení mi nechce otevřít elektrickou bránu, strážce jde vypnout elektriku, ale nic se nestane, asi BUG
Autor: JaWOdesláno: 13:27, 25.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
imir: Taky mi to haprovalo, brana se otevira cca jen na sekundu. Po kazde, kdyz strazce poprosis o otevreni, tak jde a otevira branu znovu, tak si stoupni tesne k ni a proklouzni.
Autor: KeinOdesláno: 14:08, 25.1.2009ID: 70840cNahlásit Vaultmasterům
výborně !!!! pustí se někdo do překladu ??? FUCKOUT SMRDÍ TOHLE JE NAŠE BUDOUCNOST!!
Autor: smejki - to KeinOdesláno: 14:34, 25.1.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Maybe.......:-)
Autor: NecromanckerOdesláno: 19:50, 25.1.2009ID: 41a91cNahlásit Vaultmasterům
Neníkékamén!
Autor: PsychoticOdesláno: 19:52, 25.1.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Tak další trapný pokus? Skončí to vůbec? :-D
Autor: ArmyboyOdesláno: 09:07, 26.1.2009ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Motivace k překladu :-)
Kdo bude tak hodný a přelouská tento mod do CZ toho odměna nemine, mám tady jedny kvalitní uzavřená sluchátka od Philipsu (SBC HP195) a vzhledem k tomu, že jsem na vánoce dostal Sennheisery :-), tak už je fakt asi nebudu potřebovat...
Stačí pak na můj mail poslat svojí adresu a sluchátka jsou vaše :-).
Autor: StormichOdesláno: 10:16, 26.1.2009ID: 6f72fcNahlásit Vaultmasterům
to jax: Jak sakra muzem zapomenout na tuhle starou klasiku?!
Na tenhle moment, az vyjde nejaky pouzitelny modek, cekam celou vecnost!
Konecne si muzu znova zahrat falloutka v nove podobe a zase si nad nim uslintavat!
Autor: SurlyOdesláno: 22:47, 26.1.2009ID: 41f73cNahlásit Vaultmasterům
Tak přesně na tohle jsem čekal! Hned to jdu nainstalovat!
Autor: supergodOdesláno: 20:59, 28.1.2009ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
fiha, tohle vypada docela zajimave, jenom toho cqasu je zalostne malo
Autor: KnedlikOdesláno: 15:38, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
to JAW: sry, to me nenapadlo spamovat to sem :) je to hozeny na NMA co jsem si tak narychlo vzpomnel.

Mno, k tomu generatoru: ono jde o to, ze te to kompl ani nenecha vypnout ;) hlavne jsou tam i dalsi volby, ktery doporucuju nevynechat ;)
Autor: LiPoOdesláno: 16:02, 29.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlik, JaW: Musíte zničit pomocí výbušniny záložní generátor, pak se ta pole vypnou...;) Ten se nachází na povrchu, severovýchodně od Rangera Klinta, taková malá budova...
Autor: KnedlikOdesláno: 16:04, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
jo a chtel bych poprosit ty, co mod hraji, at si delaji pravidelne poznamky- at uz bugu, nebo pro pripadny navod, anebo jen prekladatelske vysvetleni :) dekujiiii
Autor: LIPOOdesláno: 16:08, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
pokud si spravne vzpominam, dvere se ti neotevrou jen tak...musis udelat jednu vec navic, ne?
bohuzel, trpim zoufalym nedostatkem vybusnin...za celou hru jsem mel tri dynamity a dalsi se mi nepodarilo najit/koupit) (dvajsem pouzil v Miners, a jeden ve farmers). takze jsem momentalne v pasti 8-)
Autor: KnedlikOdesláno: 16:09, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Sry, to mela byt odpoved pro Lipa a ne pouziti jeho nicku :D Kua
Autor: KnedlikOdesláno: 16:14, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Ten parchant nelhal! :) potkal jsem dve zmutovany velky krtkokrysy (molerats) a 2hp na zasah ze 14mm pistole me neuklidnily, a to i mirene. (jesteze prorazeni lebek funguje jako vzdycky)
Autor: LiPoOdesláno: 17:12, 29.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlik - Ne, ty dveře se dají normálně otevřít. A aby se otevřely ty zbylé, musíš v počítači aktivovat Security Service... :)

Výbušnin moc není, jeden kus ve Věznici (pokud obviníš Garyho, dostaneš se do cely, kde v kanalize vyjma radškorpiónu je i jeden kus dynamitu, kterým zničíš silové pole, což vede k vyvraždění celé základny...), jeden se dá naleznout v Lost City (na zemi u přepínače, respektive vedle mrtvoly), u farmářů můžeš koupit další, a v Golden Valley také. Bohužel, dál nic nevím, poněvadž jsem kvůlu bugu nijak nemohl dokončit zmizení těch lidí pro šerifa, takže to jedu znovu...;)
Autor: LiPoOdesláno: 17:16, 29.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlíku, kolik jsi celkem našel měst? Věznice - Svatyně, kde najdeš PipBoye - Miners - Old Hotel - Sídlo gangu - Lost City - Farmáři - Vesnička, kde jsou k nalezní Lupiči - Golden Valley - UMC - MRC... snad to vše není, ale k dalším mne to nepustilo...

Doktor v Golden Valley právě namítl cosi o dalším městě kdesi na východě...
Autor: imirOdesláno: 18:02, 29.1.2009ID: 7eb3b2Nahlásit Vaultmasterům
LiPo:
Ty lidi vyřešíš, tak že dojdeš k baráku s vchodem dolu(je pod šerifem malinko vlevo) majitel tě nechce pustit dolu, ale když přepneš na boj, tak se tam dá jít a pak už jen vystřílet vzít klíče a pustit lidi) :o)))
Autor: LiPoOdesláno: 18:07, 29.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Díky Imire, tohle jsem také udělal, ale nenašel jsem klíč - zmizel a Sheriff mi jaksi nechtěl reagovat, zkusím znovu... ;)
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 18:47, 29.1.2009ID: 6fbf2aNahlásit Vaultmasterům
lidi nevíte jak se dostat k tomu výtahu v UMB .. cesta je zavalená šutrama a dynamit na ně nestačí
Autor: imirOdesláno: 18:55, 29.1.2009ID: 7eb3b2Nahlásit Vaultmasterům
prosím malou radu, kde najdu water chip a uranium? nevím kde a jak najít další lokace,jedna se ukáže když použiju výtah v druhým patře MRC, ale je to BUG. děkuju za radu
Autor: LiPoOdesláno: 19:02, 29.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Johnny Nuclear: Ne, není ta žádná cesta. Snad oznámit tomu Rangerovi, že se tam chystáš vlézt, všechny zlikvidovat a pak to znovu zkusit. U každé skály se musí obejvit popisek, že jdou zniči výbušninami! Stejné jako u Mantisů - před zadáním úkolu vstup do jeskyně také nelze odpálit.

Imir: Negativní, o trochu výše je výpis všech lokací, které jsem objevil - k dalším mne hra nepustila, NPC nereagují... Nic...
Autor: imirOdesláno: 19:07, 29.1.2009ID: 7eb3b2Nahlásit Vaultmasterům
LiPo:
to mě mrzí mod mě docela chytl, ale už mám asi všechno co šlo hotový, ostatní NPC nereagují a netuším co dál???
Autor: LiPoOdesláno: 19:10, 29.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Imir: Zkus stáhnout novou verzi - z Atomicu, jak doplňil JaW. Nic jiného Ti zatím neporadím. Jsme na tom stejně... ;)
Autor: KnedlikOdesláno: 20:20, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
LIPO: s tema mestama jsem cca stejne: teda uplne presne stejne. A doktor z Golden Valley vali kliny o Forth City, kde dluzi prachy,ktery ma byt na jihu, samozrejme se neobjevi na mape, takze nevim, jestli je to naschval, nebo chyba hry. Samozrejme vyptavat nebo nalezat lokace je zabavnejsi, nez jen proletet mapu, bohuzel, tohle je zatim trochu slabina modu, ze stopy na sebe nenavazuji uplne dobre (napr. o Golden Valley a MCR jsem nenasel ani zminku od NPC, nebo kusu papirku).
Diky vsem za popisky, bohuzel uz jsem bez dynamitu, takze si neoverim, zda se uran dostane v MCR (protoze jsem polital soucasny mesta a ani v Miners NPC nereaguji).
K te UMB: nechtel jsem prave tady naprimo rikat, jak zprovoznit ten druhy vchod,aby si hraci taky uzili vlastni invennce :) Zase je fakt, ze ten generator v hornim rohu je malinko zasek, kdyz mate malo dynamitu a je tam cca 8 veci na odbouchnuti-to se pak tezko delaji rozhodnuti :D
Autor: KnedlikOdesláno: 20:25, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
pro Imir: v podstate nemuzes mit vsechno hotovy, bo nevime, co pro nas autor nachystal ;) zase je fakt, ze na svetove mape je cca 14 slotu a je objevena asi pulka s tim, ze je tam docela hafo malych lokaci. Docela mi vrta hlavou, jak to melo byt s Old Hotelem, jestli sel zachranit pred napadenim nebo ne, ty cerveny skvrny pri prichodu nepotesi a ani kdyz osvobodite vezne, tak nezadaji quest, ani znovu neosidli lokaci, tak je to takovy mrtvy no.
Jinak Uran,kdyz uz neni v Miner, tak by mohl byt prave v MCR, protoze podle pocitace tam meli rafinacni bazi i skladiste, ale zatim se to nikomu nepodarilo overit...
Autor: KnedlikOdesláno: 20:28, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
pro knizkovy quest v Miners: vim, ze uz jsme to resili na foru, kdyz jelo, ale uz jsem ji konecne nasel, myslel jsem, ze je dal, podle popisku.
Dalsi vec me zaujala, ze ve veznici dostanete 4 mesice na ukol, s tim, ze se mi "nekdo pripomene=poslou hlidku me zabit", kdyz to nestihnu a litam uz pres paty mesic a nic. Tak to jen na okraj
Autor: JaWOdesláno: 20:34, 29.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Pro ty, co si myslí, že už to dohráli jsem v teto novince přidal odkdy na dva texťáky vytáhnuté z daťáku, které (snad) obsahují všechny úkoly a lokace.
Autor: Knedlik- dynamitOdesláno: 20:34, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
S tim dynamitem mam pech, zakladna vyvrazdena nebyla,sproste me vykopli s questem a jen vyhrozujou :), pouze jeden jsem nasel (ted uz nevim, jestli v Miners nebo Lost city a dva koupil, tusim, ve farmers komunity)...v Golden Valley bylo prd.
Mam dotaz, podarilo se nekteremu z vas rozhybat Chop shop? uz podle nazvu i udaju od strazce mesta by se tam melo dat obchodovat, ale NPC cca nereaguji vubec (je mozne, ze nemam IN,CH/Speech, ci cokoliv dalsiho), ale Doktor a velitel zakladny na pokec moc nejsou, doktor da jeden quest, kterej imho stale nemuzu udelat a kdyz ukradnete zbran, tak vas s ni nepusti ven a po kradezi uz ani dovnitr, takze...?
Autor: LipoOdesláno: 20:42, 29.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík: No, nesmíš ukradnout nějakou energetickou pistoli a plány z doktorovy skříně. Pokud někdo okradl bachaře ve vězení a nosí sebou plasmovou a laserovou pistoli, taky mu ji zabaví a vykopnou ze základny. Jednoduše se to dá obejít tím, že všechny "vypůjčené věci" ze základny položíš před ty vrata, strážce Tě oskenuje, otevře Ti a věci si znovu vezmeš...

Ostatně, zajímalo by mne spíše, jak vyřešit ten quest v Golden Alley se zmizelými lidmi, aniž bych musel krkolomě vybíjet celé podzemí. Je tu snad možnost, odmítnout v dialogu onu špinavou práci (vymáhání peněz) a nakonec skončíš dole v podzemí, spolu s dalšími lidmi... :)

Mod je to dobrý, to se musí nechat, přesto ty bugy jsou strašné...
Autor: Knedlik JAWovi a ostatnimOdesláno: 20:43, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
jo, Duntown je uz na tech uvodnich screnshotech... je to sice maly podfuk se kouknout, ale je jich opravdu hafo (uvedomte si, ze je to MOD a ani v Megamodu jich neni o moc vic...), ted uz se jen do nich dostat.
Ukoly: no, potes koste :D v nekterych jiz objevenych lokacich (krasny priklad Golden Valley), nemam jeste ani pulku ukolu objevenych, a to ani kdyz poklikam uplne vsechny postavy :D Takze v tom trochu linearnost mi dava na frak-muzu vas poprosit, abyste tu nahazeli vsechny ukoly a duvody, proc se vam je nepodarilo splnit, treba jsme se vsichni kousli na tom samym a treba uz je nekdo dal.
Autor: JaWOdesláno: 20:46, 29.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Knedlik: Ja jsem trochu pozadu, protoze chodim i do prace hehe, takze ted vas jdu zas pomalu dohanet 8-)
Autor: LiPoOdesláno: 20:47, 29.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Wasteland Forest, Miners Town, Gang Base, Old Hotel, Lost City, Farmers Community, UMB, Golden Valley, MRC, The Sanctuary - jediné dostupné lokace. Dalších cca 8 nejsou přístupné... :(
Autor: LipoOdesláno: 20:49, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Chop Shop: no prave, na krasnou lokaci s mraky postav (ktery svou technickou vyspelosti a organizovanosti mohou ovlivnovat sirokou oblast zajmu) mi to prijde trochu malo, tak se ptam, jestli tam neni nekde hacek.
Golden Valley: jsou to zlodusi a chamrad, krom toho jsou to neozbrojene expy :) a z logiky veci, spatne se utika veznum, kdyz veznitel je jeste nazivu (neplest s uvitacim vyborem na povrchu)...Raiders se taky vystrilelo v originale a resilo se akorat to, ze si s nima nepokecas, coz byla skoda ve volbe vyberu, ale jinak to nikdo moc neresil :)
Autor: Knedlik-JAWOdesláno: 20:54, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
jj, mam to samy a jiste mas taky pritelkyni a jine zajmy nez jen parit hry (( na(ne)stesti je doba takova, ze to moc nevadi, bo je dobrych her jak safranu). Sice si to posledni dobou vyslechnu, ale parim dal, Fallout a jeho mody si ten cas zaslouzi. DOUFAM, ze se komunita udrzi dal i presto, ze pribyva cas a hraci spis odchazeji, nez aby pribyvali z rad mladsich hracu.
Autor: LipoOdesláno: 21:01, 29.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík - Jasně, nemám nic proti kompletnímu vyhlazení, kdyby a) se neztratil klíč potřebný k osvobození věznů b) Šerif mne stále posílal bez důkazů do háje

Koukal jsem na ty questy a jediné, které se mi neobjevily:

Wasteland Prison Quests
{102}{}{Help Scott and his men to take out the guards by surprise.} - Myslím, že to bude splnitelné, až najdeš a vrátíš toho vězně.

Farmers town Quests
{600}{}{Find a plow for oldie.} - Nenašel jsem pluh.
{601}{}{Get a new rope for Oldie's well.}
{602}{}{Oldie needs broc flowers and scorpion tail samples to finish his potion.}
{610}{}{Find out who commited Stockmen's robbery.} - Je tam jeden stůl, který se dle popisu dá zničit zase Tvojí oblíbenou výbušninou :) ale přes stráž se tam nedostaneš.

Golden valley Quests
{804}{}{Sheriff wants you to take into custody local drunk named Bob.} - Tady pozor, nejdříve musíš šerifovi říci, že upřednostňuješ pěstní souboje než střelbu!
{807}{}{Replace broken air purifier for Clark.} - Clark mi nic neřekl, ale prohledal jsem onu čističku a úkol mi naskočil...
{808}{}{Deliver Garol's personal letter to his vife in Miners town.}
{810}{}{Help Aston to get uranium ore supplies for power generator.} - Kde hledat uran, v dalších městech??
812}{}{Get new water chip for water tank.}
{815}{}{Get a doctor's bag for Aston's imprisoned man.}

... Questy, týkající se (neobjevených) měst, raději nezmiňuji... :)




Autor: LiTchajPoOdesláno: 21:08, 29.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík - Ne, ať dělám co dělám, nová města mi nikdo neprozradí, neukáže, sám je neobjevím. Proklikal jsem vše, všechny zlikvidoval v domnění, že přiletí Enkláva a vezme mne stopem s vertibidem. Nic.
Autor: PopaOdesláno: 21:24, 29.1.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Mě teda jaksi nefunguje odkaz na téma na tomto fóru tomhule věnovanej?
Autor: KnedlikOdesláno: 21:48, 29.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
@Popa: to bude tim, ze nam to nejede vsem, proto se vykecavame tady :)
LiTchajPo: taky uz to tak delam a jedina ma nadeje prolizt pocitace v MCR, coz uz se jevi nepravdepodobne, popr. splnenim questu odemnout dalsi NPC/Quest
Lipo: takovou smulu jsem nemel, vymahani penez neni a priori spatny ukol, navic jsem to za toho borce zaplatil a odmitl jsem osvobodit vezne az v dalsim ukolu...takze jsem jel asi linearne a klic byl u prvnich straznych dole,tim padem nebyl problem se serifem
ke questum: Hlavni quest nemam jedinou stopu, takze vezni se skryvat umi.+porad se mi neodskrtl ukol za catacomby :-( (scotovi jsem vubec nepomohl uprchnout-tim padem nemam jak splnit miners?)
Farmers: studnu jsem opravil sam o sobe, aniz bych dostal quest, pluh nemuzu najit a je mozne, ze se da dostat na oplatku za jiny quest, myslel jsem si, ze bude v Gecko lokaci, kdyz je tam farma, ale kulovy.
Find out who robbed Jack: to jsem zjistli, ale Jack se mnou nechce mluvit.
Bulls a Stockmens: nechteji se bavit se mnou NPC, nemam ani zadany ty questy (jeste nemam splneny pusky pro Dereka+Oldieho ukoly.
Golden Valley je zatim bolest nejvetsi: vypada to, ze jsem preskocil nejake ukoly a tim padem uz je nemuzu dostat, serif se kousl/omezil na dekovani za zachranene lidi a mam smulu a taky jsem jeste nehledal knizku pro Jasmine
Autor: PopaOdesláno: 08:56, 30.1.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Find out who robbed Jack: Musíte nejdřív ukázat léky co najdete u toho kanálníka tomu Jackovi a až pak dát pilule doktorovi, jinak se s váma ten Jack nebaví.
Autor: KnedlikOdesláno: 10:00, 30.1.2009ID: 42ba90Nahlásit Vaultmasterům
a jo taaak :) to je potom vyser, velebnosti. :) no nic, rozehral jsem to znova, tak treba druhej pokus...dik za info
Autor: LipoOdesláno: 10:22, 30.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík - Promiň, spal jsem... ;) Víš kdo má tu knížku? Ten ožrala, kterého pro šerifa musíš strčit do basy. Jen tak Ti ji nevydá, musíš ho okrást...

Jinak knihovnice se zmiňuje o veřejných diskuzích každý pátek ve 20:00, ale žádné se nekonají. Chceš kdyžtak poradit s těmi puškami pro Dereka? Oldieho pluh bude v těch dalších městech, alespoň doufám...
Autor: LipoOdesláno: 10:27, 30.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík - S tím Scottem, podle rozhovorů s tím neviditelným strážným se jedná o toho uprchlého vězně, takže až jej najdeš, budeš se muset vrátit do Miners, poreferovat o něm a poté teprve se Ti ten quest odškrtne...
Autor: LipoOdesláno: 10:48, 30.1.2009ID: 42e206Nahlásit Vaultmasterům
Ozrala quest jsem uplne minul a to proto, ze jsem zachranil mizejici lidi a serif se kousl a uz mi neni schopen dat dalsi quest, jenom neomezene 1500xp :o) takze to budu muset rozehrat znova.
No a kradeni neni moje silna stranka bo jsem to valil do science/repair v domeni, ze me UMB a MCR poskytnou voditko k dalsim lokacim, takze jedine na druhej pokus.
Pluh snad jo, jednu chvili jsem doufal, ze chlapek, co v Golden Valley prodava Junk/harampadi a tavi z toho ruzny veci, tak ze to bude schopnej vyrobit, ale taky prd :)
no a o Scotovi zadna zminka na celym zapadnim pobrezi, takze ten quest asi bez dalsich mest nedam. Postnul jsem na NMA forum dotaz pro autora, jestli se ten mod da dohrat, nebo co v nem chybi, at se pak tyden nedohadujem o necem, co tam treba ani neni :) Diky za info.
Autor: Knedlik to LipoOdesláno: 10:52, 30.1.2009ID: 42e206Nahlásit Vaultmasterům
zase ten predchozi prispevek..no nic, si nekdy zvyknu.
Jinak, co jsem rozehral novou hru s update verzi 29/01 release, tak mi porad hapruje strazce u brany, pri prvnim hrani brana vypnout nesla, na druhy pokus uz je to ok, a taky se mi podarilo odskrtnout uvodni quest (projit testem v katakombach)- je pravda, ze jsem si to zmastil sam, kdyz jsem mu prinesl ty sutry a strazny na ne nereagoval a nerekl mi, ze ty zkousky nemam kompletni, tak jsem ho zabil :) na hru to nema temer vliv (-10karma+ Antipathy v lokaci)
Autor: LiPoOdesláno: 11:22, 30.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík - Také mám nejnovější verzi a chystám se k Farmers, dám Ti vědět, pokud se dostanu dále. Ožrala - někdy je lepší projet díky uložené pozici všechny možnosti rozhovoru, takhle zabiješ Mirnxe v Old Hotelu, v Lost City dostaneš pušku a dostaneš ožralu do vězení...
Autor: TerjeOdesláno: 11:25, 30.1.2009ID: 6f6f7aNahlásit Vaultmasterům
Ježíš marjá, myslel jsem, že LOST (LAST) HOPE nechám ještě pěkně uležet, tak měsíc, nebo dva, než autor opraví aspoň ty základní bugy, ale jak pročítám tuhle sajtu, tak to asi nevydržím!!
Autor: Knedlik ->LipoOdesláno: 11:28, 30.1.2009ID: 42931aNahlásit Vaultmasterům
jo, pušku mám od ducha (+ mapa+15% outdoor) a Mirnxe jsem intuitivne dal ze startu odvest k veliteli, takze jsem se nekousl.
Zase tak odborne to nehraju, abych zkousel uplne vsechno :) navic, dat Jackovi pilulky jako dukaz pred tim, nez je dam doktorovi me ani za boha nenapadlo, proste to chce ohrat vickrat.
Autor: ÏvoOdesláno: 13:34, 30.1.2009ID: 33a218Nahlásit Vaultmasterům
prosím někoho jestli poradí jak se mám dostat přes první dveře? děkuji
Autor: Knedlik -> IvoOdesláno: 14:01, 30.1.2009ID: 42ba90Nahlásit Vaultmasterům
jak pravi napis na dverich v kazde mistnosti je neco, co musis dat dohromady, v tomhle pripade do hrnce pred dverma ;)
Autor: LipoOdesláno: 15:57, 30.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík: Projel jsem novou verzi od začátku - a nic, skončil jsem na stejném místě, žádné questy, města, nic. Mod dávám zatím k ledu, asi bug, který nedovolí hráči pokračovat...
Autor: greyfoxOdesláno: 21:40, 30.1.2009ID: 6fbe64Nahlásit Vaultmasterům
cau tak mam prvni zasek v LAST HOPE a to hned na zacatku, co mam delat kdyz vylezu ven ze sklepa do vezeni, boss mi dal ukol at vyresim nejakej incident ohledne uprchliku a jedinej s kym si muzu pokecat je borec v kevlaru a ten mi toho nerekne moc kloudnyho co by mi pomohlo, tak jak dál?? dik a sry ze to pisu 2x ale sem uz zoufalej:)
Autor: TerjeOdesláno: 23:46, 30.1.2009ID: 6f6f7aNahlásit Vaultmasterům
Tak já jsem se zaseknul, ještě dřív. Nejde mi vůbec nainstalovat F2 pod Windows XP.
Jak postupovat, je postup stejný jak v případě F1, který jsem našel tady: ???

http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=spolecne/technicke&id=technicke

Pokud ne, nemohl by mi to někdo vysvětlit tak, aby to pochopil i ne ajťák?
Předem díky.


Autor: JaWOdesláno: 10:01, 31.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Terje: Mel bys popsat tvoje problemy pri instalaci, protoze na XPka jdou oba Fallouty nainstalovat uplne bez problemu.
Autor: KnedlikOdesláno: 10:14, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Autorova odpoved na to, jestli je mod hratelny do konce:
Removed quests don't affect gameplay and you'll have to find other towns, some through missions, some throught dialog with NPCs while some are visible. You have enough time, you'll just have to report back to prison administrator, but before you do that save your game.

Takze se kluci musime snazit :) chyba je na nasi strane mezi zidli a klavesnici :)) coz je na druhou stranu fajn.
Autor: JaWOdesláno: 10:22, 31.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
UMB: Jde se nejak dostat v UMB vlevo od zavaleneho vchodu do te budovy po leve strane? Jsou tam zamcene elektronicke dvere a mel by tam byt vchod dolu a snad k tomu vytahu co je videt z podzemi pod fungujicim pocitacem?
Autor: LiPoOdesláno: 11:22, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW: Ne, nejde. Stejně tak se nelze dostat do dalších pater UMB.

Knedlík, JaW: Chlapci, našel jsem lopatu pro Oldieho!! Víte kde - vpravo na tom poli za jeho domem! ;) Já si říkal, že to bude nějaká kulišárna! :)
Autor: JaWOdesláno: 11:27, 31.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Dik LiPo, hned ji jdu sebrat 8-)))

Vcera vecer vypustil opravenou verzi 1.02 ke stažení opět z linků z této novinky.

Fixes:
v1.02:
- Jack's locker is not lootable, it'll be displayed when you try to use skills or lockpick on it
- Darren will not ask you again to bring him certain item
- fixed bug where you get exp. points every time you ask sheriff Milton about the missing people quest
- fixed dialogue option where you can ask bar owner Anna about gecko hunter even if he isn't there
- golden valley downtown, added exit grid map markers for exit grids to Aston's office
- removed wall transition effect from doors so they'll be visible if you walk behind them
- Fixed. MRC level 1 entry point shown even before you actually get into the base.

Autor: JaWOdesláno: 11:36, 31.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
nektere ty zmeny jsou jen diky nasim reportum, takze pokracujte v betatestu hosi 8-)

Nejak se mi nedari splnit ukoly ve Farmers Town, asi sem nekde neco posral.
http://img144.imageshack.us/img144/3479/scr00038uy1.jpg
Muzete mi pomoct, teda jestli neni uz pozde? 8-)
Autor: LipoOdesláno: 12:08, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW: Ne, není. Tak jedeme...

1. Lopata pro Oldieho - viz minulý příspěvek. Poté bude chtít opravit studnu - lano koupíš v Golden Valley a pak 3 květiny Broc a 1 škorpioní ocas. Ty nalezneš ve Farmers v oblasti Gecko. Hledej v mrazničce.

2. Pilulky - Doctor Ti dá quest, zajdi u benzínky k Jackovi - někdo ho s fialovými róbami ukradl, vrať se k Residental a u těch Bulls (kde si scháněl pušky a granáty) by měl být poklop od kanálu (Prostě od vchodu se strážemi jdi podél zdi a plotu). V kanále nalezneš Gordona, prohledej skříňku nalezneš 3 fialové róby, prokecej Gordona, dá Ti novou lokaci Small Villiage. Jdi tam, pokecej s osadníkem ve stanu, řekne Ti, že večer jsou tam lidé, které hledáš. Vyjdi z lokace na mapu, a vrať se tam někdy kole 20:00. Na jihu nalezneš "lupiče", kteří Ti řeknou jak to vlastně celé bylo. Vrať se k Farmers Residental, zajdi za Gordonem, zabij ho a použij výbušninu na dveře ke skladišti. Vybrakuj police, vrať se k Jackovi - dej mu, co mu bylo zcizeno. Nechá Ti prášky pro doktora a teď už jen skoč zpátky za doktorem. ;)

3. Derek potřebuje zbraně - Zajdi za prodavačem zbraní a zeptej se ho na ty pušky. Nemá je, poradí Ti jinou alternativu - zajdi k Bulls (ten oplocený dům s ostrahou) - do sklepa a řekni střážci, že máš zájem o zbraně (raději save, dá se to trochu podělat...), zaplatíš - vybrakuješ skříňky a police. Vrať se k Derekovi (doporučuji před tím všechny pušky vyprázdnit, munice do pušky se vždycky hodí...). Derek chce po Tobě granáty - zajdi zase k Bulls za kaplanem (nebo co to je za tím pultem) a řekni, že chceš zbraně a že Ti o nich pověděl Derek, přesvěč ho o nebezpečnosti zbraní - za pěníze Ti dá klíč k pokoji s botníky, kde jsou granáty. Dones je Derekovi.

4. Kdo vyloupil Jacka - viz 1.

JaWe, dodělej nejdříve toho Dereka - ať máš představu, kde co je... Snad to z toho chaosu pochopíš...
Autor: JaWOdesláno: 12:14, 31.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
LiPo: Diky moc.
Autor: greyfoxOdesláno: 12:39, 31.1.2009ID: 6fbe64Nahlásit Vaultmasterům
tak problem s questem ve vezeni sem vyresil preinstalovanim na verzi 1.02 a novou hrou s vetsi IN a CHA ale moc daleko sem se nedostal:) po pokecu s bossem mi povolil odchod z vezeni ale problem nastava u brany. Chlapik co ju strezi neni schopen branu otevrit v pokecu mu reknu at branu otevre ale kdyz dojde k panelu, jako ze neco udela ale ono nic, brana porad zavrena tak ze by dalsi bug? co s tim nvt nekdo? dik
Autor: sokolnikOdesláno: 13:06, 31.1.2009ID: 42bc80Nahlásit Vaultmasterům
To se mi taky stalo. Vyřešil jsem to uložením pozice a znovunačtením. Pak by už to mělo být v cajku, třeba vyzkoušet vícekrát.
Autor: imirOdesláno: 13:33, 31.1.2009ID: 7f0362Nahlásit Vaultmasterům
v Golden Valley jde použít ruka ma vzduchotechniku, třeba se dá nějak dostat do podzemí
Autor: LipoOdesláno: 14:10, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Imir: Myslíš na čističku vzduchu? V rámci questu. Prdlajs podzemí...
Autor: ImirOdesláno: 14:13, 31.1.2009ID: 7f0362Nahlásit Vaultmasterům
Lipo:
Myslím vlevo ve vojnský základně.
A taky je za Astonovým barakem zavalenej vchod do podzemí, ale nejde odstřelit
Autor: LipoOdesláno: 14:34, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Imir: Ty dveře nevedou nikam - stejně jako u věznice máš zavalený vchod. Ale s tím ventilátorem by to snad i šlo. Zkusím se na to podívat - dle skriptů by tam měl být někde přístup do Base Level 1...
Autor: LiPoOdesláno: 14:45, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Imir - Ne. Nic
Autor: LipoOdesláno: 15:29, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Imir: Přehlédl jsem se ve skriptech a na vojenské základně žádná další mapa není. Mea culpa

Ostatní: Mno, je sice pěkné, že většinu lokací nám sdělí NPC nebo se objeví až přes questy - viz NMA, ale dostal jsem se opět do slepé ulice. Nikdo nic nechce, nic se neobjeví...
Autor: KnedlikOdesláno: 16:05, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
mam sice vikend, takze na to nemam cas, ale ruku pres ventilaci jsem zkousel, stejne tak pouzit lano s kulovym vysledkem...takze by me zajimalo, co to tam ma byt za ucel :) kdyz se tam neda nakupovat :/ 2 questy je cca malo, nic jdu stahnout 1.02 a ocihnout to. Lipo: diky za lopatu, vypada to, ze jsi z nas nejdal :) a jeste vyresit ty dynamity...
Autor: LiPoOdesláno: 16:44, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Možná jsem nejdále, ale je mi to prd platné, když nemůžu pokračovat dál.

Dostal se někdo do té chajdy vedle Gas Station ve Farmers? Nejde lockpiknout, stejně tak i odbouchnout trhavinou - nějak se tam musí dát dostat, protože za oknem je pneumatika, potřebná pro další úkol v neobjeveném městě (další pneumatiky byly v Old House Slavery a Gang Base. Jinak obchodníci v náhodných setkáních mi nedávno prodali Energopěst za 2200, což je slušná cena.

Pokud se vrátíte do dolů v Miners, potkáte pracanty... :)
Autor: Knedlik LipoOdesláno: 17:07, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
nedostal, ale kdyz das tusim science, tak ti to ukaze, ze je tam zelezna tyc, ktera to vyztuzila, takze musime udelat jako v klasicke adventure vsechno na vsechno (jako treba zeleznou tyc, sroubovak a spol)/uz jste si taky nekdo vsiml v Golden Valley ve sklepe kasina, ze je tam hraci masinka u schodu a popisek hry rika, ze to vypada, jako by jej nekdo drzel? Uz jste prisli na duvod a to same je, ze vedle toho sklepa je jeskyne, bohuzel, zatim jsem neprisel na zpusob jak se tam dostat :/
Autor: LipoOdesláno: 17:30, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík: Zajímavé, asi něco nevyužitého, protože v těch jeskyních toho moc není. Na hrací automat zapomeň, to neznamená, že jej někdo drží, ale že blokuje = nefunkční. :)

Barmanka v hospodě byla až moc alergická, když jsem se snažil otevřít její mražák. Vymlácená hospoda a mražák nejde otevřít... :D
Autor: Knedlik->LipoOdesláno: 17:44, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
nevim, jak nefunkcni, ale hral jsem na nem :) mne neslo ani tak o to, co tam je, ale kam to vede :)
Jo, hospoda je naprd a jestli je to jako s tou skrinkou u Jacka, tak to je dalsi "vychytavka"

Btw: uz jsem na ty dvere pouzil tyc, sroubovak, zautocil hasakem a krom popisku hry, ze exploze poskodila zed, ale ne dvere jsem z toho nevykutil nic. Dale jsem zkousel vsechny skills a nic.
Autor: LipoOdesláno: 17:51, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík: To bude něco záludného, jako s tou lopatou... :) Vypínám, nebaví mne po stopadesíté zkoušet, zda-li mi někdo neprozradí lokalitu dalšího města...
Autor: KnedlikOdesláno: 20:39, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
dotaz: povedlo se uz nekomu odstrelit na 4lvl ty debilni kameny? bo ja dostal pouze black screen, zvuky jsou slyset a hra pod tim asi i jede, ale vidim kulovy
Autor: Knedlik-> JAWOdesláno: 20:45, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
dozvedel ses neco noveho o okolnim svete, kdyz ses protloukal v UMB? Staci mi obecna odpoved. Bo to vypada, ze jsme se tak nejak s Lipem kousli :D
Autor: KnedlikOdesláno: 20:51, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
tak nic, mne se to povedlo, proste tim probehnete :D kua, jestli je takove reseni u vseho, tak se potom nedivim :D
Autor: TerjeOdesláno: 21:28, 31.1.2009ID: 6f6f7aNahlásit Vaultmasterům
Bližší popis instalačních problémů F2:
strčím cedlo do cdromky, naběhne autorun a první obrazovka s helmou z powerarmoru (v docela malém windows okně, ne na fullscreenu).
Kliknu na instal a v té chvíli se to sekne, zmizí myšítko, a nic se neděje. CDromka utichne. Čekám, čekám, nic. Tak ctr alt del. Naběhne windows okno, že F2 neodpovídá, pak dál už klasicky, jak to každý známe...
Je to dost divné, přitom mám už 3 roky nainstalovaný F1, zkoušel jsem ho i spustit a jede normálně...

Co dělám špatně??
Autor: LiPoOdesláno: 21:28, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík - Zmáčkni F1 a vrať se do hry, taky jsem běhal dobu po tmě - tohle pomáhá... ;)
Autor: Knedlik -> TerjeOdesláno: 21:33, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
kdybys to cetl, tak uz jsem odpovidal do toho sloupku, cos tam hodil otazku:

pokud se ti nespusti autoinstalace (zamrzne ti maly windows okynko), musis pak dat pravym na inkonku cd romky, pak dat otevrit a spustit rucne ve slozce autorun.exe (nebo co -setup.exe) dvojklikem. pak se ti spusti instalace a je to OK. Pokud ti to haze chybu pri spousteni, tak pravym tlacitkem na spousteci ikonku a ve vlastnostech/zalozka kompatibilia zatrhni spustit v kompatibilnim modu win95 nebo 98 a pojede to ok.
Autor: Knedlik -> LipoOdesláno: 21:35, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
ale nemusim, nemusim :) netreba pouzivat dynamit a proste to probehnout, Jinak MRC celkem zklamani, namaha velka odmena mala a pritom obrovska lokace, navic ani vezky neutoci i kdyz spustim security mod :( a krysy na druhym nebo tretim patre taky neutoci ;)
Autor: LipoOdesláno: 21:44, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík - Vida, já mám raději exploze... :D Hmm, už nevím, co bych dělal. Zkusím osvobodit vězně...
Autor: JaWOdesláno: 21:45, 31.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Knedlik: Ne nic sem se nedozvedel. I blby Golden Valley sem musel najit na mape sam.
Autor: JaWOdesláno: 21:48, 31.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Terje: Bych rekl, ze mas poskozene CD. Zkus si z toho udelat image.
Autor: TerjeOdesláno: 22:11, 31.1.2009ID: 6f6f7aNahlásit Vaultmasterům
Děkuji všem co přispěli radou.
Pomohla rada od Knedlika. Otevřel jsem ručně a pak Setup.exe
Zkoušel jsem i autorun.exe ,ale po tom to taky spadlo.
No hlavně že to už jede.
Teď se jdu poprat s instalací LH :)
Autor: Knedlik -> TerjeOdesláno: 22:20, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
nemas vubec zac, mam totiz taky to z Levelu a pekne me to na...vztekalo, ale bo se mi to stalo i u jinych (fifa 2000)...
Autor: KnedlikOdesláno: 22:29, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Autorova odpoved z NMA: Solving all missions is the key because, as your reputation gets better, more jobs will be available and therefor more locations. Cool

pro ty, co nevladnou anglictinou (jak teda ale hrajete ten mod, to nevim 8-) ): cim vic ukolu, tim vetsi reputace a to vede k odemknuti ukolu...takze hrrr na ne! :wink:
Autor: LiPoOdesláno: 22:32, 31.1.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík - Četl jsem odpověd, ono LitchajPo je stejné jako Lipo :D (jen zkrácenina čínského básníka). Takže jsem smazal všechny savy a jedu čistou instalaci + mod a doufám, že to pofrčí... Jinak už nevím...
Autor: Knedlík -> LiPoOdesláno: 22:55, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Dobře můj ty básníku :) zase o něco chytřejší...taky jedu update modu a litam ted uz opravdu po vsech lidech. By mě zajimalo, jestli to je teda výší karmy/reputace, nebo počtem splněných úkolů, kdy se pak NPC prokecne o dalším místě...
Autor: JaWOdesláno: 23:21, 31.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík, LitchajPo vy jste pekni blazni. Po kolikate to uz hrajete? 8-)))
Autor: JaWOdesláno: 23:24, 31.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Prave updatoval verzi 1.02, tak si ji kdyztak zase stahnete a prepiste tu starsi.
Autor: JaWOdesláno: 23:33, 31.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Nove opravy v dnesni verzi

- sergeant will tell you to help doc. Fred only once
- Derek will now take ten frag grenades you took from Bulls even if you have more in your inventory
- when you bring Jack's medicals, you could have just dropped the heart pills on the ground and completed
the quest without giving him those pills, this has been corrected
- 4th level MRC, after blowing up the pile of rocks, screen fades out and stays that way untill you quit the
game. Corrected.
Autor: Knedlik -> JAWOdesláno: 23:33, 31.1.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
To bys chtel vedet co? :) aspon vis, ze BGE i Ressurection budem hrat do roztrhani tela :P a to jeste snad je na ceste Mutant rising a fanmadefallout (na strankach maji release bety na zacatku unora, svete drz se-tohoto roku) a vazne 1.3v z Restoration roku a snad v Megamodu opravi par zasadnich bugu :) vypada to na velice plodny rok :) hold, desetilete vyroci je vyrocim peknym ....
Autor: JaWOdesláno: 23:44, 31.1.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Fan Made Fallout ma ve stredu vyjit jen demo, ale jen cert vi jak to bude rozsahle. Mutants Rising a BGE letos asi jeste nevyjde (nechtel bych nic zakriknout). Verim, ze letos vyjde Resurrection, ten je pry nejbliz k dokonceni. Myslim, ze vsechny ty mody by potrebovali pujcit Forgotten Knighta na par tydnu a mohly by vyjit vsechny jeste letos 8-). Ten clovek je neuveritelny!
Autor: KnedlikOdesláno: 00:01, 1.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
myslim si, ze je super, ze moderi porad dokazi tomu stareckovskymu enginu vdechnout zivot a diky questum prevalcovat Beth studio na hony vzdalenym jejich predstavam, jak by mohl fallout byt (diky za to vsechno hosi!). Kez by modding aspon jeste deset let vydrzel, bo je hernim svete bida bidouci. Stop breceni na spatnym hrobe, jde se hrat :)))
Autor: TerjeOdesláno: 00:50, 1.2.2009ID: 6f6f7aNahlásit Vaultmasterům
Narazil jsem na takový malý bug:
Když dáte na začátku při testu do kyblíku 6 kamenů, otevřou se vám dveře. Z kyblíku je ale můžete znovu vytáhnout, dveře zůstanou otevřené.
Jdete dál, je tam bouchač v modrém hábitu, tomu jsem utekl a další lokace.
Nepustí vás dál dokud mu nedáte 4 kameny. No já jich mám 6, tak nic. Seberu další 4 po místnostech, mám jich 10 - a stejně mě nechce pustit dál. Pustí mě, až těch 6 položím na zem. - bug.
Pak jsou tam dveře se 4 spínačema. Nevíte někdo jaká je kombinace?
Autor: Knedlik ->TerjeOdesláno: 00:55, 1.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
aspon vis, ze je tam mas nechat byt :) autor si mi za to vysmal :) u tech pak das prostredni dve dolu
@LIPO: hm, tak porad se mi nedari obkecat vic lidi, nez uz mam, takze zadny pokrok :/
Autor: LipoOdesláno: 01:29, 1.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW, Knedlík: Pánové a co nová verze Restoration Projectu 1.3? Na tu jste zapomněli? Měla by vyjít a na fóru NMA se pracuje na ponorce do další verze + další animace postav. To bude teprve zábava...:) Nepočítám, kolikráte jsem mod rozehrál. Ale chytl mne... Ještě, že přítelkyně je na dva týdny pryč...

Knedlík: Zatím nic, ale alespoň jedna změna - spadlo mi to zatím jen jednou! Tak nechci nic zakřiknout...
Autor: LiPoOdesláno: 01:39, 1.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
kdyz se radne podivas na ten muj prispevek poradne tak je tam "1.3v Restoration roku", cimz je mineno totez :) ;)
u me porad nic, dokonce uz jsem vypenil a nahodil pres editor karmu 1500 a chodim po lidech.-bezuspesne.
Stastny to slameny vdovce :) co ja se naposloucham, at toho necham :)
Autor: LiPoOdesláno: 01:41, 1.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík: Hmm, tak tu novou verzi pěkně pomrvil. Po příchodu do Gold Valley na mne zaútočí Mantis, a ti hlídači z podzemí, kteří hlídali ty zmizelé vězně = nemůžeš vůbec udělat úkol od šerifa. Raději počkám na verzi 10.0, protože mod není špatný, jen tu zatracené bugy...! :(
Autor: JaWOdesláno: 02:21, 1.2.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
LiPo: Ted jsem ve Golden Valley taky a taky na me Mr.Basil a jeho banda zautocili, ale kdyz sem prisel za serifem, tak me pochvalil a ukol se mi preskrtnul jako splneny.
Autor: KnedlikOdesláno: 03:21, 1.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
tak uz to asi taky vzdavam, mozna jsem udelal nejaky spatny poradi ukolu, mozna jsem nekoho zbytecne zabil, nevim:
krom dvou ukolu sprazenych se scottem (nenasel jsem ani zminku) stockman robbery (stockman se vubec se mnou nebavi) a golden valley: 804/806/808/810/812/815 kdy se opet se mnou nikdo nebavi, resp. nikdo mi ten ukol nezadal uz nevim kam dal. Objevil jsem to stejne co LiPo a Jaw a KULOVY...co ted?
Autor: Johnny M.Odesláno: 11:05, 1.2.2009ID: 337aa2Nahlásit Vaultmasterům
Zdravim, nevite jak mám prolézt kanálem v old hotelu do toho domu oznacenem kde byl prodejce zbrani?
Autor: LipoOdesláno: 11:14, 1.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík: Napsal jsem na NMA tak doufám, že konečně napíše jak se dostat do dalšího města...

Johhny M.:
Ne, není tam žádná možnost, jak se tam dostat...
Autor: KnedlikOdesláno: 11:21, 1.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
vyprdl jsem se na to.koukam na Nadala s Federerem :o) pak k tomu na NMA oridam popis co mam za sebou, at ma co nejvic informaci
Autor: TerjeOdesláno: 12:11, 1.2.2009ID: 6f6f7aNahlásit Vaultmasterům
Knedlík: ono to jde s těma kamenama vyšméčkovat úplně. Pokud máš těch 6 z minulé lokace, tak jen 2 položíš na zem a strážce tě pustí. Nemusíš se vůbec unavovat se sháněním dalších 4 kamenů. Myslím, že to tak autor nechtěl, ale jde to.
Autor: Knedlik-> TerjeOdesláno: 12:40, 1.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
to jsem zkusel, ale neanbpadle me tam dat presne 4 :) takze jsem strazcš zabil
Autor: LiPoOdesláno: 14:13, 1.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW: Stále hledáš knížku pro Jasmine? V Golden Valley si zavřel toho ochlastu do vězení - má ji on, musíš mu ji ukrást...
Autor: JaWOdesláno: 14:32, 1.2.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
LiPo: aha, dik 8-)
Autor: LiPoOdesláno: 15:23, 1.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW, Knedlík: Na NMA už přišla odpověď. Snad vše vyřeší nová verze 1.03... :)
Autor: Knedlik -> LipoOdesláno: 16:04, 1.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
jj,koukal jsem :D doufam, ze uz nas nema plny zuby :) bombardovan po tri dny :) jako autora bych se na vas vys...vysadil a uzil si peknej vikend :) je to svetec!!!
Autor: JaWOdesláno: 17:09, 1.2.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Knedlik: No ja si spise myslim, ze je rad, ze mu to nekdo hraje a testuje, po tom, co na tom tolik let tvrde makal.
Autor: Knedlik -> JawOdesláno: 17:22, 1.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
toz snad jo, doufam, ze nema dojem, ze to hraji jen tri divni nymandi ze stredni Evropy a nymand od polskych sousedu :)))) korat me zaujalo,s jakym zapalenim do toho jde :) osobne bych si treba uzival vikend (kdyz on chodi do skoly i prace, coz u me je jen to druhe a staci mi to), kdyz uz ma mod vydany. Co jsem tak koukal na ty jeho stranky, tak mu mozna jeste neco zustalo do budoucna, tak uvidime :) momentalne z nej mam trochu pocit, ze nepomyslel na side effecty/causality. kdy ukol ma prave jedno reseni v danem poradi. No,na druhou stranu se mi to dobre kafra, kdyz jsem z toho nikdy nic nezkousel naprogramovat a jen pasivne prijimam :o))
Autor: JaWOdesláno: 17:37, 1.2.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Knedlik: Vubec nechapu, ze to hraje tak malo lidi. Je to jednoznacne zatim nejlepsi mod, ktery byl vydan. Na NMA radeji upozornuji na mod, ktety vyjde az za tyden (mozna) a bude to jen "blby" demo. O Last Hope ani zminka.

Myslim, ze na to, ze to je prvni verze, to ma minimum bugu. Kdyz si clovek predstavi, co vsechno tam nemusi fungovat, tak je jednomu z toho spatne 8-) je ale jasne videt, ze ma vychytany zacatek a konec uz asi neotestoval tak dobre, jak by chtel. V tomto pripade pak nastupujeme my, testeri, aby jsme z toho udelali do uplneho konce hratelnou vec.
Autor: LiPoOdesláno: 20:04, 1.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW, Knedlík: Zdá se mi to nebo se celé NMA mění? Původní, stálé tvrdé jádro se jaksi vytratilo a na fórech panuje chaos noobů (nenapadlo mne vhodnější přirovnání), není to zas tak horké jako na Brahmíně - kdy se pořád najde idiot, který prohlašuje o Fuckout 3, že je nejlepší RPG, přitom si postěžuje, že udělal málo fragů. Horší je to dle mne u Restoration Projectu - Killap si na sebe vzal už tak těžké břímě a většina idiotů diskuzi zasere jen spamem... Ale to je off-topic.

Last Hope je vynikající mod, opravdu neuvěřitelné, že to stvořil jen jediný člověk - a to se bohužel projevilo na stránce bugů modu. Osobně budu pět samé ódy, až se konečně pohnu až do samotného finále. :) Ale díky Vám, testerům (už jsem chtěl napsat testosteronům :D) z toho bude hratelná záležitost, hodna svého jména - Fallout mod

Heh, agitace...
Autor: MaxidejfOdesláno: 20:14, 1.2.2009ID: 42963aNahlásit Vaultmasterům
Zdravím vsechny pánové, považuju se za oldschoolového fallouťáka a tak LH sleduju od prvniho dne co vysel (tady i na NMA) a pridavam se k nazoru ze je to pecka mód a taky rad beta-testuju (ackoliv ted namam tolik casu, takze zatim vsechny mnou objevene bugy byly uz objeveny.... - sakra sem zatim jen lvl. 4 ;)) ) ...

no kazdopadne konec krafani a k veci: Tenhle mod se mi libi natolik, ze az bude nasvete nejaka jakž-takž odbugovana verze a já nebudu mit zkouskovy, tak bych se klidne pricinil na tom aby se to prelozilo do cestiny .... co si o tom myslite? po strance pravni, námahové, technické atd .... ;))) ..... kdyby se nejak snadno dali prekopirovat uz jednou prelozene texty typu "Game loaded, You see a rock, atd ..." tzn. ty texty co uz kdysi prelozili hosi z Levelu, tak by na nás zbývalo prelozit "jen" to nove .. .tzn. texty pribehu, questu,NPC atd ... ... tak co na to rikate? :)
Autor: KIWISOdesláno: 20:51, 1.2.2009ID: 33a218Nahlásit Vaultmasterům
Ahojky
bylo by opravdu dobré udělat překlad protože pro člověk bez znalosti angličtiny je tento mod značně nehratelný což je muj případ...........miluji fallouta 1 a 2 ......a nemužu se dočkat na české mody .................BYLO BY TO UPLNĚ UŽASNÉ UDĚLAT PŘEKLAD držim palce a psichicky vás podpořím
Autor: JaWOdesláno: 20:54, 1.2.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
LiPo: Na NMA chodim jen do sekce o moddingu a pak jeste na komentare k nekterym novinkam. Ted par dni sleduju tema k Restoration Projectu a byt Killapem, tak se na nejakou verzi 1.3 uplne vyseru. Je to tam samej debil a blbecek. Vypada to, ze se stari veterani po vydani Fuckoutu 3 zklamane stahuji ze sceny. Je to smutne, ale vypada to, ze je to tak. Presto jeste par mohykanu zbyva 8-)

Maxidejf: Je pravda, ze je hodne lidicek, kteri to nehraji jenom proto, ze to neni prelozene, takze by to preklad urcite chtelo. Musim ale podotknout, ze to opravdu neni vubec jednoducha vec, i kdyz je toho vlastne jiz kupa prelozena. Sam sem zacal prekladat Killapuv patch a i kdyz se muze zdat, ze toho neni moc...vzdyt jen opravuje chyby ve hre.. i tak je tam toho dost na co si musi clovek dat pozor, u ceho se zasekne a nevi jak dal, coz je muj pripad 8-). Snad to nekdy dodelam. Pak chci prekladat prave Restoration Project, tam uz je toho trochu vic. Takze ja osobne do tohoto prekladu nejdu, ale pokud nekdo preklad nekdy zacne, budu drzet palce! 8-)
Autor: KnedlikOdesláno: 21:24, 1.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Se samotnym prekladem by problem nebyl, otazka je technicke provedeni. Zase na druhou stranu kdyz si vezmu jak oba Fallouty procvicily moji anglinu a zajem o ni a ted me anglina zivi, tak bych vam stejne doporucoval se skolit :) zijeme v EU, dneska je bezny, ze se pri nastupu do prace povazuje AJ,NJ jako vyhoda k uplatneni..ale to jen tak na okraj, abyste vedeli, ze mince ma dve strany :)

osobne se ani tak za testera nepovazuju, beru to jako vedlejsi produkt hrani, a ze ten mod je vybornej je uz doufam bez debaty a ani ty bugy, co jsme tam zatim nahazeli nemaji na hru zatim zasadni vliv (protoze jsme stejne neodhalili druhou pulku hry ;) ), takze se musim pridat k tomu, ze to je perfektni prace a celkem odladena (srovnejte treba Megamod, dela na tom banda lidi a uz mame verzi 2.34 a presto jsou nektere lokace/udalosti nehratelne, updaty vychazi s delsim casovym obdobi). Nejsem sice schopen pochopit, co je tezsi, jestli udelat add-on, nebo kompletne novy mod o rozsahu a velikosti jakym je udelany Last Hope, presto to udelal autor sam, za necele dva roky, prekopal grafiku a dosahl zakladni funkcnosti. Opravdu obrovsky kus prace a klobouk dolu! Je to i navrat old schoolu, protoze nevyhrala grafika, ale pribeh (jakoz treba doslo oceneni Shattered destiny, nebo napeti, kdy bude Res1.5,BGE, MutRIS). NMA moc nelseduju, ale brahminu pomerne dlouho, proto to povzdechnuti nekde tu vysi, aby se komunita jeste udrzela, bez komunity totiz uz zadne dalsi mody nevzniknou, protoze je nebude mit kdo hrat. Ano, budou tu Fallouty 3,4,5 (ala NFS? :D),ale budou poplatne dobe sveho vzniku a masovosti, na kterou budou zamereny, kdezto u modifikaci nas ceka to stare zname a hrave :D a ne sracky, lidi to totiz delaji z lasky a ne pro prachy :P howgh, to byl zase slovni prujem :))))
Autor: LiPoOdesláno: 21:48, 1.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW: Opravdu, pár posledních.
Knedlík: Pěkné, Knedlík má můj obdiv.

Ostatně všichni staří fandové se zdravými názory. Ale raději bych toho nechal nebo za chvíli přijde nějaký "znalec RPG Counter Strike, Quake" a začne nás posílat všechny do pekla... :D
Autor: JaWOdesláno: 22:01, 1.2.2009ID: 511462Nahlásit Vaultmasterům
Ted jsem se dival, kolik to ma textu a je toho celkem dost na prelozeni. Fallout 2 ma neco malo vic jak 3MB textu a tohle ma 500kB, coz je sestina. To je hodne, hosi 8-)

Tady muzete nahlednout:
http://www.madbrahmin.cz/fallout_modding/last_hope/english.zip

Je potreba prelozit vsechno, co je v "dialog" adresari. Adresar "game" je v podstate prelozeny, jen by se musely vsechny texty porovnat, jestli tam neco nezmenil...mohlo by to ve hre pak delat neprijemnosti.
Autor: MaxidejfOdesláno: 22:26, 1.2.2009ID: 42963aNahlásit Vaultmasterům
hmm koukam na to .... sakra ja bych do toho sel!! :))) ... jen byhco pravdu pockal na novejsi verzi ....

akorat nevim jak by se treba udelal ceskej HUD, tak jak je znam napr. z F2 ... atd .... spis bych si vzal na triko preklad slozky "\\dialogs" .... vim ze je toho hrozne moc, ale kdyz se najde vic lidi tak toho bude ( hrozne moc / vic lidi ), že? ;))
Autor: Knedlik -> JAWOdesláno: 22:31, 1.2.2009ID: 42e206Nahlásit Vaultmasterům
ok, mrknu se, zacnu delat, paklize to bude mozne a podle toho, jak mi prace pujde, dam nejaky termin +20% casova rezerva, nemam sice predstavu co to obnasi, kor, kdyz jsme to ani nedohrali :) ale do pul roka bych to mohl zvladnout :D mod tu uz bude nafurt, takze casova relativita fachci.
Autor: LiPoOdesláno: 22:53, 1.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík: Přidal bych se, ale mám ještě rest u Restoration překladu (nebo Killapova patche?) ke kterému se musím povinně vrátit...
Autor: LipoOdesláno: 22:57, 1.2.2009ID: 42ba90Nahlásit Vaultmasterům
jsem svolnej se vrhnout/vypomoci s jakymkoliv prekladem, bo prace sice je, ale kdyz je nuda-deset minut sem, deset tam, znas to a pul prekladu je hotovo :)
Autor: MaxidejfOdesláno: 23:34, 1.2.2009ID: 42963aNahlásit Vaultmasterům
Takze chapu to spravne, ze tady mame zrod noveho prekladatelskeho tymu ve slozeni Knedlik, LiPo, Maxidejf? .)) .... rikam, zatim bych to nehrotil, meli bychom pockat az na nejakou razantneji odbugovanou verzi, kdo by se chtel kazdou chvili menit s kravinama, ze ;)
Autor: Knedlik -> MaxidejfOdesláno: 23:39, 1.2.2009ID: 42ba90Nahlásit Vaultmasterům
jestli sis ty bugy prohlizel, zasadni vliv nemely, takze proc nezacit :)
Autor: MaxidejfOdesláno: 23:53, 1.2.2009ID: 42963aNahlásit Vaultmasterům
jj prohlizel ... jen to chci z duvodu, ze pokud se neco bude menit v dialogach atd ... tak se mi nechce tam neco porad pridavat/menit/mazat .... ale jako klidne bych taky zacal drive .... no minimalne bych pockal jak se k tomu na NMA vyjadri Forgotten Knight ;))
Autor: JaWOdesláno: 00:35, 2.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Maxidejf: Ono se da pak domluvit s Forgotten Knightem, aby dalsi zmeny v textech hlasil, takze v tom bych zadrhel nevidel.

Dobry by bylo, aby se preklad resil na foru (ktery by se mohlo uz konecne rozjet 8-/)... vypsat nekde jak se budou prekladat konkretni veci, kdo co preklada, co uz je hotove apod.

Lipo: Ted uz si nevzpominam, jestli jsem ti jeste neco na preklad ke Killapovu patchi posilal, ale myslim, ze ne. Ten zbytek dojedu sam, jen bych se pak potreboval, nejlepe na foru, poradit s vice lidma na nekterych castech prekladu, protoze jsou tam nektere dialogy, se kteryma si nevim rady. Samozrejme pak musim jeste projit zmeny oproti poslednimu patchi, ktery ma vyjit v nejblizsich dnech, ale to zas takovy problem snad nebude.
Autor: MaxidejfOdesláno: 01:49, 2.2.2009ID: 42963aNahlásit Vaultmasterům
jj preklad bych si predstavoval skrze forum popr. i ICQ atd ...

rad pomuzu i s orisky z jinych prekladu (resp. pokusim se pomoci) jednou si pri skole privydelavam jako prekladatel, tak nemuzu byt uplne hloupaty ;))
Autor: LipoOdesláno: 06:56, 2.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Já se překladu nezúčastním, kdosi si zase spletl jména... :)
Autor: Knedlik->LipoOdesláno: 07:10, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
njn porad :rolleyes: si na ten system nemuzu zvyknout :)
Autor: KnedlikOdesláno: 07:30, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
http://www.atomicgamer.com/file.php?id=74525 :twisted:
1.03 na svete :o)))))
Autor: Knedlik je spamer Odesláno: 07:50, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
- City of Philton stayed hidden because it was linked with unfinished quest which was removed, now visible :)))) ja nevim jak vy, ale jdu hrat
Autor: KnedlikOdesláno: 08:25, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
vim, ze jsme to hazeli na forum, ale porad to neni opraveny, porad se da udelat smecko na strazneho a podstrcit mu kameny z prvni mistnosti, aniz byste museli bojovat o dalsi :/ vim, ze nerikal, ze to opravi, ale stejne...
Autor: MaxidejfOdesláno: 09:18, 2.2.2009ID: 522572Nahlásit Vaultmasterům
jj souhlas. takovy bug by tam byt nemel. Sice nevim jak moc slozite by bylo doskriptovat, aby se po vyjmutí kamenu z nadoby dvere opet zavrely, ale melo by se to nejak poresit ...
Autor: MaxidejfOdesláno: 10:20, 2.2.2009ID: 522572Nahlásit Vaultmasterům
BTW zdá se mi to, nebo taky někdo zpackal PHPko a vypisuje cas ve formátu HODINA:HODINA ? :DD .... podivejte se na ty casy: 23:23, 0:00, 1:01, ..... , 6:06, 7:07 ! :D
Autor: IvoOdesláno: 11:10, 2.2.2009ID: 33a218Nahlásit Vaultmasterům
ahoj
potřeboval bych púoradit ve veznici dostanu ukol vyřešit nějaký incident ..................pokecám s tipkem v koženém brnění on mi řekne informaceotom co se dělo ale jak se vratim k barmanovi tak ukol neni splněněn napada mě ještě že by mohli jít vyřadit ty generátory abych zrušil ochrané pole v celách ale nevim jak..............poradite mi někdo prosím................mama nainstalovanou opravu 1.02
Autor: Knedlik ->IvoOdesláno: 11:34, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
to bude tim, zes nepokecal se vsemi, ale ted vazne v te lokaci jsou 4 mluvici osoby (kdyz pocitam strazneho u brany, ktery te pousti ven) a ke spravnemu splneni si potrebujes promluvit s tou osobou ;) Hledej Smudlo .)
Autor: greyfoxOdesláno: 11:43, 2.2.2009ID: 6fbe64Nahlásit Vaultmasterům
Ivo: v budove s celama je v posledni borec tak s nim pokecej, jestli s tebou odmita kecat tak zkus parkrat nahrat hru, me to haprovalo a load mi pomohl, v pripade ze nepomuze tak asi new game
Autor: JaWOdesláno: 12:13, 2.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Maxidejf: Dobre, tak vecer sem postnu to co nevim jak prelozit at se to zas trochu pohne 8-)
Autor: IvoOdesláno: 13:32, 2.2.2009ID: 33a218Nahlásit Vaultmasterům
děkuji za radu sranda je že občas člověk neví co je bug a co je jeho chybka ale je to supper
Autor: JaWOdesláno: 13:43, 2.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Chtel bych se zeptat. Opravil uz ty nahodna setkani, pri nichz bojuji bandite s Wasteland prison patrol? Maji jeste bandite 10mm samopal a loveckou pusku?
Autor: Knedlik->JawOdesláno: 14:38, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
zatim jsem nepotkal, ale misto toho jsem potkal grupu velkych skorpionu a karavanu, coz se mi v predchozich verzich nestalo :)
rozhodne uz jsem nasel par detailu, diky kterym je ten mod celkem vycuranej (myslim tim questove) a co se tyce Philtonu, tak uzasne zpracovana lokace :) nakonec to fakt bude hledani sebe sama :)
Autor: JaWOdesláno: 14:44, 2.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Knedlik: No to by bylo fakt hodne ujety 8-)))
Autor: Knedlik->JawOdesláno: 14:49, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
toz co, mas amnezii ne? :D jinak, podarilo se ti v 1.03 dostat do studny v Old Hotelu, uz si nepamatuju, jak jsem tam vlez. Mrkl jsem se na ni, pak jsem se vyptal chlapka a sel jsem zpet a nechce tam porad hajzil jeden vlizt, nic, jdu je vystrilet, treba se to pak uvolni :))
Autor: JaWOdesláno: 14:51, 2.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
V tom pripade si fakt nedokazu predstavit finalovy souboj hehe.
Autor: JaWOdesláno: 14:52, 2.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Ja to ted nehraju, sem v praci, musim makat, abych neumrel hlady 8-)))
Autor: KnedlikOdesláno: 14:54, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
ale ja to myslel jinak, hledas sice maniky, ale sam mas amnezii, treba prijdes na to kdo aspon ses + vratis grazly do vezeni :) anebo zjistis, ze jsi sam byval grazl, a na to abys na to prisel jsi musel udelat mraky dobrych skutku :D to jsou paradoxy, no nic, priste uz si plesnivy syr radsi nedam...
Autor: KnedlikOdesláno: 15:01, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
ja lata zapomnetliva :) uz jsem na to prisel :) knock knock
Autor: JaWOdesláno: 15:01, 2.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Knedlik: Tak jako tak sem zvedavy jak to dopadne 8-)
Autor: KnedlikOdesláno: 15:08, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Jawe: koukam, ze muzu byt rad, ze jsem si to odpracoval v noci :)))
toz sem taky zvedavy- Knight ma dobry napady :)
Autor: PopaOdesláno: 15:29, 2.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Má vůbec nějakej skill nějakej vliv na hru? Chci si zkusit dát tu 1.03, na 1.01 sem se zasek jako všichni, tak jestli si mam zase dávat speech, jestli to má vůbec cenu :) Nebo jestli si tagovat jenom zbraně..
Autor: Knedlik->PopaOdesláno: 15:43, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
zatim to tak vypada, ze speech opravdu nepotrebujes, zadny ugh se zatim nekonalo, po ceste je celkem dost knizek, s lockpikem 20 odemknes taky dost veci, zase pri steal 100 a vice tak te stejne nekdy chytnou-ale davej, na splneni nekterych questu je steal vylozene treba :) urcite repair ma smysl (doufam), na science bych moc neveril, traps to samy (prestoze je jich tam celkem dost). Healovaci quest jsem nepotkal a v temer vsech lokacich se da spat i kdyz jsou tam treba lupici. Zatim to vypada, ze pokud nebudes mit stesti na mrtvy prison guard, tak se ti vyplati unarmed a small guns (boxer a 14mm/lovecka na vrazdeni staci :) ) ale to jen poznatek, ktery se nemusi vztahovat na ostatni :)
Autor: PopaOdesláno: 15:56, 2.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Knedlik -> tak to se víceméně shodnem se skillama :)
Autor: PopaOdesláno: 16:04, 2.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Tak sem to rozehrál za buchtu se sex-appealem, tak sem zvědavej, jestli se něco stane, hádam ne :))
Autor: Knedlik->PopaOdesláno: 16:14, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Kurec, narocnej fanousek a recesista k tomu :) no, asik ne, ale muzem se zeptat autora, jestli to ma potom v planu rozsirovat a piplat ;) mapa je na to velka dost, jeho ambice a schopnosti taky
Autor: LiPoOdesláno: 16:52, 2.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík, JaW: Jsem offline, kvůli škole, takže Last Hope nemohu hrát... ;) Jen pro vysvětlení budoucí neaktivity...
Autor: JaWOdesláno: 17:17, 2.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
LiPo: To jako kvuli vysvedceni? hmmm.... tak to se muzes pustit do prekladu, ne? ::DEVIL::
Autor: JaWOdesláno: 17:22, 2.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
A nebo dejmi cislo na tvoji matku, ja to s ni proberu. Reknu ji, ze te tady nutne potrebujem 8-)))
Autor: JaWOdesláno: 17:35, 2.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
LiPo: Je fakt, ze bys na skolu uplne srat nemel, nebo budes celej zivot hazet lopatou. Si zkus zajit na tydenni brigadku na stavbu, at vis do ceho jdes, kdyz na to budes srat. Pak chytis teprve tu spravnou motivaci do uceni 8-)
Autor: PopaOdesláno: 17:44, 2.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Zdá se mi, že nějak blbě funguje perk na +5% expů, za léčení sice víc xp mam, ale třeba za mantisa ne
Autor: PopaOdesláno: 17:47, 2.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Tak update, fakt mu nefunguje, sem splnil nějakej quest a dostal 500xp, to by určitě s 5% navíc takhle hezký číslo nebylo
Autor: Knedlik->PopaOdesláno: 17:51, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
ted nevim, jestli nereknu nejakej nesmysl, ale nechces se mrknout do Charakteru postavy,kdyz pak dostanes nejaky expy a spocitat rozdily? mne to takhle "blblo" u megamodu, expy se vypsaly v treba v 500xp ale tech 5% navic jsem dostal bokem k takze to sedelo.
Autor: Popa->KnedlikOdesláno: 18:08, 2.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Jop, máš recht,pobil sem pár raiderů a skutečně to těch méně xp jenom píše
Autor: JaWOdesláno: 19:18, 2.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Kdo chce teda pomoct pohnout s prekladem Killapova patche, tak tady je ten soubor http://www.madbrahmin.cz/download/fallout2/cestina/preklad/gcwooz.zip Potreba je prelozit jen to co je pod #added by killap
Autor: LiPoOdesláno: 19:37, 2.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW: Neblbni, jen musím udělat referát na tvorbu Exupéryho, s kamarády nacvičit píseň na maturitní ples, který je za 4 dny, balení holek, chlastání v hospodě... :D Hergot, není jen Fallout, ale i skutečný život... :) Kam pak poslat překlad Killapova patche?
Autor: JaWOdesláno: 19:42, 2.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
LiPo: pisen na maturitni ples, hehe
Poslat to muzes na muj mejla samozrejme a to video jak zpivas na maturaku na YouTube 8-)))
Autor: LiPoOdesláno: 19:46, 2.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Jaw: Na to zapomeň - píseň jsem složil jako poctu maturitní třídě, která odchází (nehledě na to, že je to můj ročník a měl maturovat s nimi - dlouhá historie), a jediný můj hlavní akt vyjma textu je hraní na tamburínu! :D
Autor: LipoOdesláno: 19:54, 2.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW - Co je k čertu - BRING FORTH THE GARNERING?
Autor: knedla pro LipoOdesláno: 20:02, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
a to je cela veta? je tam aspon kontext? tezko to prelozit "dale prines shromazdeni" :D :P
Autor: PopaOdesláno: 20:04, 2.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Jinak dneska sem sosnul anchorage, pustil to a než sem doběh tam, kde má ten anchorage začít, přestalo mě to bavit a začal sem radši znova pařit last hope :) přistál vrtulník, z něho 3 eklávácí, všchny sme je na jednu ránu do palice zabil na největší obtížnost, humus milostpani.. A v Last hope mě nádherně zabila krysa, PARÁDA :)
Autor: JaWOdesláno: 20:05, 2.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
LiPo: Tragic, the Garnering je karetni hra.

knedlik: http://www.madbrahmin.cz/download/fallout2/cestina/preklad/gcwooz.zip
Autor: JaWOdesláno: 20:07, 2.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
"... A v Last hope mě nádherně zabila krysa, PARÁDA :)"

Ted sem se tomu asi pul minuty smal hehe

jj, krysy jsou nejake drsnejsi nez ve starych Falloutech
Autor: LiPoOdesláno: 20:16, 2.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Pochopil jsem, že to je narážka na Magic, The Gathering... Ale jak to přeložit se zbytkem...
Autor: KnedlikOdesláno: 20:20, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
to me old hotelu dali kritikal za 7 :) pruser byl, ze se mi odecetly vsechny HP a s -3Hp tezko neco vykutim :) JJ, mutovany krysy za 80expu :) a z tech velkych hnedych vas bude tesit zasah za 2HP z 14mm :))
Autor: KnedlikOdesláno: 20:25, 2.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
BRING FORTH THE GARNERING?
nevim, ale pochopil jsem, pojd si zahrat znova ty zkurvence/nebo taky pojd si zahrat dalsi Garnering/"prines dalsi hru/karty"
Autor: LiPoOdesláno: 20:35, 2.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW: Odesláno, dva řádky se mi neodařilo přeložit...
Knedlík: Pozdě. :(

Mno, pánové, dlouho jsem zahálel Last Mod 1.03 čeká!
Autor: JaWOdesláno: 20:39, 2.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Taky bych to nejak tak chapal viz. http://www.usingenglish.com/reference/phrasal-verbs/bring+forth.html
Další partičku/hru Garneringu? nebo Co další partičku/hru Garneringu?
Autor: JaWOdesláno: 21:11, 2.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Special occasion, huh? Well lah-de-dah, aren't we special today. One Roetgen coming right up then.

Jak prelozit toto?

Výjmečná příležitost, he? Ó la lá, nejsme dnes výjmeční? Jeden Roetgen rum přichází.
Autor: Popa-jaWOdesláno: 22:17, 2.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
toršku nadsázky, nemusíš překládat doslova, musí to sedět, zachovat tu falloutí vtipnost - Já bych to přeložil třeba: Trochu života do toho umírání, čas na jeden Rentgenův rum - rozzáří ti úsměv.
Autor: LiPoOdesláno: 22:25, 2.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
PoPa: Hmm, tohle mi jako vtipnost Falloutu nepřijde. O tom, že se nejedná už o překlad nemluvě...
Autor: PopaOdesláno: 22:27, 2.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Lipo - No jenomže ono to bejt vtipný má, jenomže jak neumíte pořádně anglicky, překládáte tam kokotiny, fallout přeložit nejde - takže bu´d budete improvizovat, nebo to bude trapný.. i když je fakt, že ti, co to budou hrát česky, anglicky neuměj, takže to stejně nepoznaj
Autor: JaWOdesláno: 22:51, 2.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Popa: Hmm, tak sem si ted nasel na co vlastne barman odpovida. Zkus si tam ted vlozit ten tvuj preklad s "nadsazkou".

{174}{}{This is a special occasion, of a sort. I’d like a bottle of your Roentgen Rum.}

A pak kdo preklada kokotiny 8-)))

Tenhle dialog sem sem dal ke stahnuti a prelozeni, protoze mi tam par veci nesedelo a potreboval sem na to pohled vic lidi. Ted uz je to prelozene a myslim, ze dobre. Jeste to vzdycky zpetne projdu oproti anglickemu textu po par dnech, clovek pak vidi chyby, ktere predtim nevidel. A urcite bych se nepoustel do prekladu, kdybych neumel anglicky, jak tvrdis. Co nevim, najdu si na netu a nebo se v nejhorsim pripade zeptam rodileho mluvciho.
Clovek, ktery chce neco takoveho prekladat musi taky znat cesky preklad a kdyz nevi, tak si to musi v cestine vyhledat, takze Roetgen rum se napriklad nepreklada.
Autor: jawOdesláno: 23:23, 2.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Výjmečná příležitost, he? Ó la lá, nejsme dnes výjmeční? Jeden Roetgen rum přichází.

jo s timhle hodně štěstí, to je fakt super ;) a tu souvislost si mi tam předtim nedal :) ale nemam co kritizovat, já bych si tu práci s překladem nedal, to klobouk dolu.. ale jako to cos napsal je fakt děsne krkolomný, to musíš uznat :)
Autor: JaWOdesláno: 23:38, 2.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
to Popa?: Taky se mi to nelibi. Proto sem se ptal jak to prelozit, protoze se mi to krkolomny zdalo.

Tu souvislost sis mel najit nebo myslis, ze to nekdo pri prekladu hleda za me? Hledani navaznosti a celkoveho vyznamu k prekladu patri... daval jsem dva odkazy na stazeni na ten soubor s dialogama kde to je ;-)

Poslední verze je asi tato:

Tohle je speciální příležitost, svým způsobem. Chci láhev Rentgen rumu.

Výjmečná příležitost? Ó la lá, takže dnes něco slavíme? Tak to si zaslouží jeden Roetgen rum.
Autor: KnedlikOdesláno: 01:29, 3.2.2009ID: 42ba90Nahlásit Vaultmasterům
Jawe a co takhle zmixovat prvni pulku a z druheho druhou pulku?? :D
Tohle je speciální příležitost, svým způsobem... A/Tak to si zaslouží jeden Roetgen rum.

Svym zpusobem je to zvlastni prilezitost, ktera si zaslouzi kapku rumu :) tot ma troska do mlyna :D
Autor: KnedlikOdesláno: 02:23, 3.2.2009ID: 4309d6Nahlásit Vaultmasterům
obavam se, ze canville bude tuhy orisek, zatim mi tam spadla hra bezkonkurencne nejvickrat
Autor: JaWOdesláno: 10:47, 3.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Knedlik: Ja bych to tak uz nechal. Ta posledni verze se mi libi.
Autor: KnedlikOdesláno: 12:58, 3.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Jawe, jak se delaji takovy hezky tipance? vypada to, ze klasicky screenshot ma problem s rozlisenim barev :)
Autor: JaWOdesláno: 13:26, 3.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Normalne F12, pak to z BMPka ulozim do PNG. Miluju ten format 8-)
Autor: Knedlik-JawOdesláno: 14:14, 3.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
ale co s tema pitomejma barvama, tipanec mam, jen je temer cerny :) kua, ze ja nezustal radsi toho hrani :) ::Lame::
Autor: JaWOdesláno: 14:20, 3.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
No pockej, tobe to po kliknuti na F12 ulozi do hlavniho adresare se hrou screenshot s "pitomejma barvama?" Chapal bych to, kdybys to tipnul screeshot klavesou a vlozil do grafickyho programu, ale takhle? To se mi jeste nestalo. Co mas za system? Nerikej, ze Visty 8-)
Autor: JaWOdesláno: 14:26, 3.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Pokud ti to nepujde, tak pouzij nejaky externi programek. Ja doma pouzivam jeden takovy velmi jednoduchy, ale nemuzu si ted vzpomenout na jmeno...tenhle vypada taky dobre http://mx-3.cz/go.php?page=savesnap.htm&language=cz
Autor: Knedlik->JawOdesláno: 14:42, 3.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
elementarni neznalost! no nic, tipanec je solidni, ted to jen PoNGnout a zkusim to prifarit na NMA
Autor: JaWOdesláno: 14:54, 3.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Knedlik: na uploadovani obrazku zkus http://www.imageshack.us/
Autor: ZdravimOdesláno: 20:08, 3.2.2009ID: 7f009eNahlásit Vaultmasterům
chtel sem se zeptat ohledne patche Restoration project jestli je v CZ nebo ANG ??thx
Autor: JaWOdesláno: 20:27, 3.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Zdravim: samozrejme jen v anglictine
Autor: ZdravimOdesláno: 20:56, 3.2.2009ID: 7f009eNahlásit Vaultmasterům
aha a co sem se tu docet tak se tu nejaky patch prekladal ne ???
Autor: JaWOdesláno: 21:08, 3.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Zdravim: Jo, Killapuv neoficialni patch, ale ten jeste diky me lenosti neni hotov 8-)
Autor: KnedlikOdesláno: 21:25, 3.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Jawe, ja vim, ja vim jen su proste blbej, protoze jsem to posledni tri roky nedelal :) IT me zivi z jiny strany :P :) Jak jste daleko, musim rict, ze nalezeni Shelteru bylo totalne neplanovane a vyser nad vysery :)
Autor: JaWOdesláno: 21:39, 3.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Knedlik: Ja to tedka nehraju. Skoncil jsem pred MRC. Ted chci dodelat ten Killapuv patch a pak se k Last Hope vracim!
Autor: KnedlikOdesláno: 22:03, 3.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
je fakt, ze z UMB a MRC nejvetsi zklamani :) myslim, ze se daly vyuzit lip,ale to se da samo vzdycky zmenit ...kdyz bude Knight chtit.
Autor: ZdravimOdesláno: 22:32, 3.2.2009ID: 7f009eNahlásit Vaultmasterům
ok :) a jeste posledni vec ten last hope to je samostatna hra ?? nebo se to instaluje do fallout 2 a jestli jo tak budou fungovat stare sejvy nebo musim zacit znova ?? thx
Autor: JaWOdesláno: 22:50, 3.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Zdravim: Instaluje se to na cistou instalaci Fallout 2 bez patche. Hra se odehrava v postapo Fallout svete, ale nema s Falloutama spolecny pribeh. A jestli se ptas jestli ti budou fungovat savy z puvodni hry, tak samozrejme ne. Jde o uplne jinou hru s jinou mapou, lokacema a postavama postavenou na Fallout enginu..
Autor: majkelOdesláno: 23:11, 3.2.2009ID: 8df654Nahlásit Vaultmasterům
zdravim falloutaci! poradi mi niekto jak sa dostat von za plot toho vazenia,lebo po zadani questu zistenia o uniku tych vaznov a podplateni jednnoho v kozenom brneni, stale neviem dat odpoved sefovi vazenia...dik moc
Autor: JaWOdesláno: 23:14, 3.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
majkel: Zkus prokecnout vezne v celach ;-)
Autor: majkelOdesláno: 11:11, 4.2.2009ID: 8df654Nahlásit Vaultmasterům
/JAW/ Dik brachu...
Autor: Lukas N.Odesláno: 11:17, 4.2.2009ID: 337aa2Nahlásit Vaultmasterům
Zdravim lidi, poradite mi jak se dostat do lost city? zkousel jsem ty dvere lockpitnout i vyhodit do vzduchu a nic. a s tim vypinacem taky fakt nevim. predem dik
Autor: JaWOdesláno: 11:19, 4.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Lukas N.: Dverma to nepujde...zkus se projit kolem cele lokace, treba najdes jiny vchod 8-)
Autor: PopaOdesláno: 20:53, 4.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Tak sem přišel do philtonu, hned zpočátku bugy:
1.)Quest s prázdnejma flaškama s emi hend odškrtne
2.)Quest s soubojem v ringu - nemam tam oponenta :)
3.)padá to jak už bylo zmíněno když kliknu na guarda v metal armoru
Autor: JaWOdesláno: 21:52, 4.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Sem to nepis, tady to je k nicemu. Hod to na forum NMA at to Forgotten Knight muze hned do dalsi verze opravit.
http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?p=633204
Autor: imirOdesláno: 09:24, 5.2.2009ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
máte někdo nějaký extra zbraně? já jsem získal jen navíc jen FN Fall, laserový pušky a pistole, ale jinak nic, získal jste někdo nějaký těžký zbraně? a nevíte někdo kde vzít MF články mám jen ty od opraváře aut.
dík
Autor: sokolníkOdesláno: 10:30, 5.2.2009ID: 7edb82Nahlásit Vaultmasterům
Tak jsem to celý prolezl mapperem a mohu konstatovat, že mod je opravdu velký. Škoda jen těch ošklivých map, záplav bugů a mnoha nědodělků, jinak je to docela dobrý. Ve fallout moddingu rozhodně světlý záblesk..
A pokud někdo začne dělat na češtině, klidně přiložím i já ruku k dílu.
Autor: MaxidejfOdesláno: 15:41, 5.2.2009ID: 42963aNahlásit Vaultmasterům
výborně výborně - to už sme celkem tři potencionální prekladatelé : Maxidejf, Knedlik, sokolník ... ;)
Autor: KnedlikOdesláno: 16:54, 5.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
ty Popadince, nehrals nahodou nekdy webgame?
Autor: Popa-KnedlikOdesláno: 17:30, 5.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Jo, to bude možný

Jinak našel někdo ve Philtonu servírku Jackie? sem to tam prolez horem dolem a nikde nic :) Jetam teda lokace která se mi prolejzá blbě, takovej ten forest hned z první lokace vpravo, je v něm nějakej stan a je to asi moc velký protože vždycky když scroluju obrazovku, děsně se mi to drbne tak na 20s :)
Autor: Knedlik-PopaOdesláno: 18:09, 5.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
hm, tak to si asi nebudes pamatovat Cobrose, nasranka Stepanka, Dimma Borgira a podobny kramy,co? hrajes to jeste?
Autor: majkelOdesláno: 19:48, 5.2.2009ID: 8df654Nahlásit Vaultmasterům
Zdravim borci,maly dotaz hodil som tam 1.03ku musim ist nanovo alebo mozem pokracovat v rozohranom? diky a vela zdaru v bruseni nikdy neohratelneho klenotu!!!
Autor: JaWOdesláno: 19:56, 5.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
majkel: Muzes pokracovat, ale zmeny se projevi jen v lokacich, ktere jsi jeste nenavstivil.
Autor: LipoOdesláno: 20:31, 5.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
majkel, JaW: Ale padá to jako Windows 95! :D Takže zbytečně neriskuj... Takhle mi savy zničil blbej mantis při náhodném setkání...
Autor: Knedlik->PopaOdesláno: 20:33, 5.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Dimmu znam, ale už to moc nehraju, už mě to neba.. občas mě někdo ukecá, ale už jen tak fakt občas a ze setrvačnosti spíš
Autor: popaOdesláno: 23:06, 5.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
jo a sorry chlapi nějak jak píšu rychle a na někoho reaguju koukam se mi už 2x povedlo udělat ze sebe někoho jinýho ale vy to určitě pochopíte, každopádně ještě jednou sorrka :)
Autor: majkelOdesláno: 11:35, 6.2.2009ID: 8df654Nahlásit Vaultmasterům
Ozaj co hovorite na novo oznamene RPG Shelter na bonuswebe hadam z toho cosi zlepia...
Autor: KnedlikOdesláno: 11:16, 7.2.2009ID: 7fedbaNahlásit Vaultmasterům
cely canville je zabugovany,neda se to hrat :(
Autor: LipoOdesláno: 11:53, 7.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík: Jedině počkat na verzi 1.04... ;) Nehraji, střízlivím po plese...
Autor: JaWOdesláno: 12:20, 7.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Knedlik: Ted jen doufejme, ze na tom pilne pracuje, kdyz ted tyden neni zadna nova verze a ze se na to nevyprdnul 8-)))
Autor: KnedlikOdesláno: 12:30, 7.2.2009ID: 7fedbaNahlásit Vaultmasterům
Tak jsem koupil auto, jedno ze ctyr :) mam 19 flasek z dvaceti a 16 pneumatik z 10,nasel jsem scotta, ale nestalo to za to, bo nevim, co s nema :) resp. dostal jsem ukol, ale nevim,jak ho splnit, bo kdyz z te lokace odejdu,tak neni na mape
Autor: PopaOdesláno: 13:42, 7.2.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Taky sem koupil auto, dokonce snad i prolez celej Canville, pokecal s každym u koho to nespadlo, ale nic :) A jako pobít ty deathclawy tam vpravo žándej med, nebejt drog, nedam je :)
Autor: Knedlik-PopaOdesláno: 17:05, 7.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Pane Scotte, Warp 9 :P neprokecl, jinak bys cubrnel, kam se muzes dostat :D
Autor: Knedlik-JAWOdesláno: 17:15, 7.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
a na cem pracujes ty? BGE? ::twisted:: :))))
Autor: JaWOdesláno: 18:20, 7.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Knedlik: BGE? Kdepak. Ja ted dodelavam ten preklad pro Killapuv patch...uz to skoro mam.
Autor: KnedlikOdesláno: 21:34, 8.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
1.04 je na svete
Autor: KnedlikOdesláno: 22:09, 8.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Jawe,nechces nahodit ty textaky s ukolama a mapama nekam jinam, kdyz forum je v pasti?
Autor: JaWOdesláno: 19:14, 9.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Knedlik: Za chvili updatuju novinku. Textaky jsou a vzdycky byly ulozene primo na brahmine.
Autor: Knedlik->JaWOdesláno: 20:25, 9.2.2009ID: 42ba90Nahlásit Vaultmasterům
hm, tak to je divny, mne to vyhodilo ze jsou na foru a proto jsou nedostupne-si nejaka chyba v matrixu ci co.
Jo vzhledem k tomu, ze Canville je obrovske a jsou tam jen dva questy, tak si myslim, ze autor to nema dodelane.
Vypada to, ze barrellovy quest se da splnit v Canville i bez zelezne Rudy
Autor: KnedlikOdesláno: 11:37, 10.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
mam dotaz, podarilo se nekomu odemknout ten kanal v Philtonu, nebo se to musi odstrelit? ja uz nemam dynamity :)
Autor: JaWOdesláno: 13:32, 10.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Knedlik: Ja ted nehraju, takze jsem se do Philtonu ani nedostal, ale v cele hre jsem nasel jen 3 dynamity a jeden potrebuju na odbouchnuti kameni ve 4.patre MRC
Autor: KnedlikOdesláno: 14:35, 10.2.2009ID: 4309d6Nahlásit Vaultmasterům
ja jich nasel o jeden dva vic, ale taky jsem nasel o jedno dve vic mista na odbouchnuti, takze jich mam furt malo :P
Autor: LiPoOdesláno: 14:59, 10.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Knedlík, JaW: Editor inventáře plně funguje, jen doporučuji před užitím z inventáře vykopnout vše, co v původním Falloutu nebylo...

Rozjíždím verzi 1.04, tak snad se už konečně dostanu dále...
Autor: LiPoOdesláno: 15:28, 10.2.2009ID: 42e206Nahlásit Vaultmasterům
o moc ne, bo Canville je zabugovany, ale k najiti uprchlych veznu to staci :) oki, diky za info, jdeme tweakovat dynamity :)
Autor: KnedlikOdesláno: 15:38, 10.2.2009ID: 42ba90Nahlásit Vaultmasterům
u predchoziho si odmyslete Lipo a nahradte adekvatne idiot :) btw. dostat se ke combat armoru neni taky tak slozite a potom uz vetsina random encounteru neni problem :)
Autor: TerjeOdesláno: 23:03, 11.2.2009ID: 6f6f7aNahlásit Vaultmasterům
Přijdu do vesnice,(3 fialové kápě jsem našel, chlápka v podzemí prokecnul) kde by měli být bráchové, co vykradli lékárnu v Farmers community. Je tam týpek, co mi řekne, že Falcons brothers nezná, ale že tam bejvaj karavany v noci. Tak čekám do noci, karavana nikde. Je to bug, že se mi tam neoběví, nebo hledám na špatném místě?
Autor: JaWOdesláno: 00:08, 12.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Terje: Neni to bug...jen musis vylezt z mapy a pak prijit vecer zpatky. Najdes je na jih od obchodnikova stanu.
Autor: KnedlikOdesláno: 09:47, 12.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
tak se obavam, ze autor updateoval verzi 1.04 na 1.04upgraded, je na atomicgameru novy soubor s 0, teda 1 stazenim (ano, tim mym :) a modifikaci rikajici 11/2 7am Texaskeho casu, coz bylo vcera odpoledne :)
Autor: KnedlikOdesláno: 10:01, 12.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
plany poplach, ten soubor se neda stahnout, ze by na to autor zapomnel ho tam dat? :)
Autor: TerjeOdesláno: 00:32, 13.2.2009ID: 6f6f7aNahlásit Vaultmasterům
Jaw: vyjít z mapy a vrátit se bylo to první co mě napadlo. Co mě nenapadlo bylo, že to budu muset 7 krát naloadovat, než se mi tam Karavana uráčí oběvit.
Když se vrátím k obchodníkovi, co mi quest zadal, tak se mě stejně nedaří mu říct, že už mám quest hotový.
Ať už jsem nechal Falkony žít, vrátil se zpět a zabil jen Gordona, nebo zabil i Falcony i Gordona, nebo jen Falcony.
Nebo mám zkoušet ve všech variantách vždycky 7 krát naloadovat?? To mě mr_á!!
Autor: knedlik to terjeOdesláno: 09:49, 13.2.2009ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
musis odbouchnout dvere u gordona a prinest heart pills okradenemu odbornikovi aby se ti splnil quest.
Autor: JaWOdesláno: 21:11, 15.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Hosi, podle ankety budete muset zapracovat na te cestine 8-)))
Autor: LiPoOdesláno: 22:10, 15.2.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Já už mám po starostech, tak se klidně i přidám...
Autor: KnedlikOdesláno: 09:58, 16.2.2009ID: 4309d6Nahlásit Vaultmasterům
Tak to vypada, ze i na NMA uz si vsimli toho modu...nejak se to tam zacina hromadit.
jinak s tou cestinou nevidim problem, ja jen prozatim plnim prani autora, ze mam pockat s prekladem, dokud mod nebude odladeny ;)
Autor: JaWOdesláno: 14:11, 16.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Knedlik: Tipnul bych si, ze se texty od verze 1.00 vubec nezmenily. Jedine zmeny, ktere udelal, tak byly ve skriptech.
Autor: MaxidejfOdesláno: 21:13, 16.2.2009ID: 42963aNahlásit Vaultmasterům
jaj anketa prozrazuje, ze je tu spousta potencionalnich českychtivých hracu ;) ... ale taky sem pro, aby se pockalo na stabilnejsi verzi, nez zacneme, pac ted mam nak prace nad hlavu ://
Autor: zmtkOdesláno: 21:16, 16.2.2009ID: 60a2ceNahlásit Vaultmasterům
cus, tak sem si chodil po mape az si pro me prisla patrola z vezeni a mam tu nejake bugy, vystrilel sem clou pozemni cast abych se z te slamastiky dostal a (bug1): od strazneho sem si vzal papirek s kodem k brane ale ten je uplne knicemu a brana nejde otevrit. jedine reseni bylo odpalit dynamitem generatory vpravo nahore coz krom vypnuti brany zpusobilo i odemceni vytahu do 4 podzemnich pater a (bug2) vsichni strazci v podzemi na me neutoci ale pri pokusu o konverzaci hra spadne..

mam ted trochu nejasno v hlavni dejove lince - nevim co dal, vezeni sem vymlatil protoze mi nedali jinou moznost a co ted? :))
Autor: zmtkOdesláno: 21:19, 16.2.2009ID: 60a2ceNahlásit Vaultmasterům
jo a jeste na jednu vec jsem si vzpomel, (bug3): v 3tim patre podzemi veznice je stul a na nem lezi pusky ktere se daji sebrat - maji popisek stuff, kdyz je ale seberu tak se v inventari obevi prazdne misto a funguji jako cerna dira - cokoli na to misto polozim zmizi navzdy z inventare i ze hry :D
Autor: JaWOdesláno: 21:47, 16.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Ono je to celkem k nicemu psat to sem. Nejlepsi by bylo, kdybys to napsal na forum. Forgotten Knight to pak aspon bude moct opravit.

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=33178
Autor: GandiOdesláno: 13:46, 28.2.2009ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Kde se v ramci Madbrahminy k LH modu vyjadrovat ? tady nebo na MB foru ?
Autor: JaWOdesláno: 03:31, 1.3.2009ID: 51621eNahlásit Vaultmasterům
Gandi: Kdekoliv, ale nejlepsi to bude na foru, protoze tam ti alespon nekdo odpovi 8-) Tady ta novinka uz pomalu pada do archivu, takze to moc lidi uz cist nebude.
Autor: GandiOdesláno: 04:02, 1.3.2009ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Skoda , tady se to mnohem lepe cte . Forum je tuna medialnich informaci o goo (nemaji k tematu zadny vztah ) . Cely den jsem procital thread o LH na NMA, ale jako vsechna fora je to na jedno brdo . Par lidi se potyka se skutecnymi problemy (bugy) a mezi nima spousta ostatnich, co v realu bez presneho a nazorneho navedeni neni schopna vykonat zakladni potreby ;)
Autor: IMPOdesláno: 18:13, 22.5.2009ID: 7eb414Nahlásit Vaultmasterům
Zdravím. Ked chcem spustit tento mód tak mi to hlási chybu couldn't find/load text fonts
Autor: JaWOdesláno: 19:02, 22.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Máš tu největší instalaci? Provedl jsi instalaci přesně podle instrukcí?
Autor: IMPOdesláno: 11:41, 24.5.2009ID: 618f82Nahlásit Vaultmasterům
Išiel som presne podľa inštrukcii. A fallout mám originál z Levelu.
Autor: JaWOdesláno: 12:29, 24.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Určitě sis nastavil správně cestu do adresáře data?

http://www.google.ie/search?hl=en&q=couldn%27t+find%2Fload+text+fonts&btnG=Google+Search&meta=&aq=f&oq=

nebo máš poškozený soubor master.dat

a nebo je tu ještě jedna varianta, že to zkoušíš pustit na Vistách.

tady jsou ještě nějaké finty, tak je zkus http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=5061
Autor: mark4lonOdesláno: 11:47, 24.5.2010ID: 70d100Nahlásit Vaultmasterům
Jak mi ten pardal u brany ve veznici otevre ty silovy pole..?Vzdycky dojde ke compu,chvilku se v nem matla a nic...pole sou furt spusteny,takze nevite nekdo?
Autor: JaWOdesláno: 12:20, 24.5.2010ID: 602ecaNahlásit Vaultmasterům
Už se to tady x krát řešilo. Někdy se ta brána otevře jen na půl sekundy, tak se ho ptej o otevření brány do doby, než proklouzneš ven.
Použij příště "Hedej"
Autor: VonaldHarseOdesláno: 10:53, 19.4.2024ID: 60cbceNahlásit Vaultmasterům
Детские площадки для игры и спорта на улице.Для изготовления детских спортивных комплексов используют натуральную древесину и металл, а по типу крепления и установки они, делятся на:
<a href=http://simpleflex.ru/istoriya-i-uprazhneniya-ulichnogo-fitnesa/>Уличные турники и брусья</a>
<a href=https://www.cskalogia.ru/category/sobytiya/1980/>Купить детские игровые площадки</a>
<a href=http://smerch.org/federaciya/luganskaya>Смотрите описание уличные тренажеры купить у нас</a>

Купить на складе:есть.Детский комплекс складной Масяня с платформой для горки.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.