.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ještěr, 2009-01-31 20:26:19, dreamlife.cz, csfd.cz

Ještěr si honí triko, hraje na filmovýho gurmána a tak podobně.

Howdy, synové a dcérečky Falloutu!

Protože jsem se po odchodu do zaslouženého (?) vaultmasterského důchodu na psaní jako takové nevybodnul, ba naopak, dovolil bych si zde upozornit na dvojici článků, které jsem uklohnil pro server Dreamlife.cz a které se falloutovské problematiky svým způsobem týkají, nebo alespoň týkat měly:
Americká automobilová továrna na sny MK I. & Americká automobilová továrna na sny MK II.

A aby toho otravování se Studenou válkou v poslední době nebylo málo, pak mě napadá, že jsem onehdá na poště zakopl o titul Dobrou noc a hodně štěstí (v originále "Good Night, and Good Luck."). Jedná se o malý milý černobílý film s George Clooneym před kamerou i na režisérské židli, pojednávající o bezmyšlenkovitém honu na ty, kdož to v USA v padesátejch viděli tak trochu rudě, a např. Cival, věčný kritik z MovieZone, jej okomentoval takto: "Jedinečná záležitost, která věří v zachycení atmosféry, pocitu ohrožení a zrnité záznamy na McCarthyho kázajícího dle Kladiva na čarodějnice. Asi bych se neodvážil tenhle film někomu doporučovat a jsem si jistý, že Oscara za nej film nevyhraje, ale Clooney dokazuje, jak chytrou osobnost v něm Amerika získala. Cítil jsem se sice jako šmírák, v němž vilu Vyvolených nahrazuje budova CBS, ale i tak (a bez velkých dramatických zákrut) jsem si v kině těch devadesát minut nadmíru užil."

Takže dobrou noc a hodně štěstí. Ať jej ještě chytnete, stojí za to. :-)

Sdílet na Facebooku
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 23:48, 31.1.2009ID: 6fbf2aNahlásit Vaultmasterům
whuá a kde je Highwayman??!!
Autor: KharkowOdesláno: 09:30, 1.2.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Nejsou tam voprásky >:-| hamba ti.
Autor: DrizztOdesláno: 14:21, 1.2.2009ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Jsou, na boku.
Autor: Kharkow - DrizztOdesláno: 08:54, 2.2.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Aha, fakt že jo ve FF jedou, nicméně v IE8 je jen samotný článek (už jsem ani neuvažoval, jestli to nebude prohlížečem).
Autor: ScreamerOdesláno: 23:02, 2.2.2009ID: 5163aeNahlásit Vaultmasterům
ten Buick Le Sabre se mi fakt libi, vypada fakt dobre, asi nejzajimavejsi, alepson pro me >)
Autor: BBOdesláno: 18:11, 4.2.2009ID: 33c98eNahlásit Vaultmasterům
Buick Le Sabre (1951) je fakt parádní kára ale nechtěl ani bych nechtěl vědět kolik papá.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.