.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-02-02 15:25:06,

Spadlo diskusní forum

Jak jste si již asi všimli, nefunguje naše diskusní forum. V současnosti to vypadá, že spadl celý server Temných Templářů, na kterém bylo forum hostováno, a nám nezbývá než počkat, až to DJ opraví. Pokud máte urgentní dotazy či touhu se vykecat, můžete využít našeho klubu na Hofylandu (ID:1020), nebo na Okounovi. Zájemci o LARPy a vůbec reálnější postapo mohou navštívit Templáře VŠB.
Za výpadek se omlouváme.

Sdílet na Facebooku
Autor: scRaTcHOdesláno: 23:06, 2.2.2009ID: 513c38Nahlásit Vaultmasterům
vskutku by mě zajímalo, jaká temná síla stojí za tím, že když napíšu "c" do přihlašovacího okna na seznam mailu, skočí mi tam v rychlé volbě kromě mého e-mailu Chekotay!!! O_O
Autor: scRaTcHOdesláno: 23:08, 2.2.2009ID: 513c38Nahlásit Vaultmasterům
btw. ten hofyland je placený? xD to se někdo posral v kině?
Autor: JarekOdesláno: 23:53, 2.2.2009ID: 602ff8Nahlásit Vaultmasterům
Mně zase naskakuje Javor, to bude asi tím, že jsem mu psal PM.
Autor: chekotayOdesláno: 11:34, 3.2.2009ID: 7083a2Nahlásit Vaultmasterům
A mě při pokusu o přihlášení na Hofy vyskakuje Daemon, a to jsme ho jednou viděl v hospodě :-D
Ano, Hofyland je nově placený (registrace), i když mám dojem, že prohlížet si ho i nadále můžeš zadarmo.
Autor: sokolníkOdesláno: 15:46, 3.2.2009ID: 42bc80Nahlásit Vaultmasterům
Myslím, že jsem vítěz: http://img12.imageshack.us/img12/6248/enijhj1.jpg
Z fallouterů, kteří nejsou na obrázku dále ještě: ratman, chrome red, ještěr, anThrax, burlak, chekotay a moje alter ego. :-) Zaujímavé.
A registrace hofálu je placená už minimálně rok řek bych, jelikož když jsem se tam minulou zimu registroval, byl jsem pobídnut k odeslání sms v ceně 50kč.

Dvakrát dva je čtyři.
Autor: sokolníkOdesláno: 15:48, 3.2.2009ID: 42bc80Nahlásit Vaultmasterům
A jsou nějaké nové zprávy ohledně stavu fóra? dj popelník se ještě neozval?
Autor: RockoOdesláno: 17:43, 3.2.2009ID: 6fe5d4Nahlásit Vaultmasterům
JJ sou uy jede >D
Autor: toudi_skOdesláno: 18:04, 3.2.2009ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
o_O forum uz ide :slint:
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.