.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Dalex, 2009-02-09 19:00:01, Zypad

Pipboy jest zde!!

Nedávno jsem na internetu narazil na velice zajímavou záležitost, o kterou bych se s vámi rád podělil.

A teď nemyslím nový způsob jak někoho oběsit (i když ten by mne taky zaujal vzhledem k modré O:A, ale to až jindy). Věc která mne zaujala a (myslím že zaujme i vás) je to, že jistá evropská společnost vytvořila cosi, co nápadně připomíná (i přes poněkud dokonalejší avšak přesto widlácký interface) Pipboy 3000, který dobře známe z Fob/alloutu.

Člověk se musí ptát: "Neblíží se tedy už konec světa?!"

Ať tak či tak, vidím v tom (tedy alespoň já) velký potenciál do budoucna (stejně jako ve svém MICRO - G.E.C.Ku s pomocí kterého již brzy vyřeším problém Severozápadních Čech). Bohužel jest tento výrobek těžko k sehnání, takže nám budou muset stačit v dohledné době obyčejné zápěstní hodinky a mobily, do kterých si (pokud máte SE k700i a chuť) můžete dát alespoń Pipboy schéma.

Sdílet na Facebooku
Autor: Ramon DexterOdesláno: 06:31, 10.2.2009ID: 6055d6Nahlásit Vaultmasterům
Když odhlídnu od designu, kterej je IMHO nepraktickej, jde o obyčejný PDA. Takový mam doma, a poskytuje mi stejný služby jako PipBoy, dokonce se mi i stejně identifikuje.
Gratuluji vám k objevení ameriky.
Autor: Ramon DexterOdesláno: 06:33, 10.2.2009ID: 6055d6Nahlásit Vaultmasterům
když už pipboy na zápěstí, tak tohle http://www.zypad.com/zypad/wearablecomputers.aspx?pg=Zypad%20WR%2011XX
Je to outdoor model, takže by moh ten holokaust vydržet
Autor: Wv.Odesláno: 13:39, 10.2.2009ID: 42bb52Nahlásit Vaultmasterům
Mimo toho, že sa to to pripína na zápästie..
K čomu to slúži? Má to nejaké prevratné technológie, alebo to je iba PDA so suchým zipsom?
Autor: smejkiOdesláno: 15:35, 10.2.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
b je správně:-)
Autor: Henry ThornOdesláno: 17:11, 10.2.2009ID: 42931aNahlásit Vaultmasterům
Sakra,to jsem už někde viděl,takže to pro mě není až takové překvapení,ale pekné to je moc.
Autor: MaxOdesláno: 17:14, 11.2.2009ID: 613ea6Nahlásit Vaultmasterům
Podobnú vec som raz videl v jednom veľkosklade. Len nemalo taký veľký farebný display a malo (neúplnú) klavesnicu a čítač čiarového kódu.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.