.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2009-02-15 17:20:21, VŠB

Dvě nové ankety - Proč chodíte na tyto stránky? Zkusili jste/zkusíte Last Hope mod?

Tak jako vždy, tu anketa zůstala i po záruční době a to i přes několik naléhavých a některých už i zoufalých urgencí se pořád nic nedělo. Jindy pracovití Vaultmasteři už celkem viditelně chytají nemoc zvanou lenost od návštěvníků Vaultu.

Dnes se ptáme, proč vlastně do tohoto starého a zatuchlého Vaultu chodíte a jestli jste zkusili nebo teprve se chystáte zkusit novou modifikaci pro Fallout 2 zvanou Last Hope.

V minulé anketě jsme se ptali, kolik z vás dostalo Fallout 3 pod stromeček. Celkem 185 lidiček (13%) z celkového počtu 1348 se mohlo radovat z ehm krásného dárku.

Další otázka zněla "Jaký je váš nejoblíbenější Fallout?" Celkem bez větších problémů zvítezila stará známá dvojka Fallout 1&2 s 70% (1821 hlasujících) proti mladému "bratříčkovi" Falloutu 3 s pouhými 20% (507 hlasujících).

Výsledky z minulé ankety hledejte v archívu.

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 21:29, 15.2.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
chybí mi možnost "zatím ne" u Last Hope
Autor: smejkiOdesláno: 21:31, 15.2.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
oblíbenost F3 minule opět postupně rostla...ze 13% na 20%. Opět to dokazuje, že milovníci F3 se ponejvíce toulají v pustinách mimo vault.
Autor: JaWOdesláno: 21:46, 15.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
chybí mi možnost "zatím ne" u Last Hope....doplnim otazku na Zkusili jste/zkusite Last Hope mod?
Autor: KharkowOdesláno: 22:17, 15.2.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Ano vskutku zajímavé, že každy 4 a půltý člověk má raději F3 než F1,2 nicméně nejspíš to bude tím, že narozdíl od F1,2 nemá VŠB fanouškům F3 moc co nabídnout (dalo by se škodolibě říci "stejně jako F3 hráčům"). Já osobně jsem sem zavítal kdysi dávno za dob Bonuswebu kvůli návodu (Somnabuluv?) na F1 (získalo si mě demo kde člověk s minigunem rozprskl osazenstvo jedné mapy Junktownu) a později i na F2, nicméně zatoužil by-li člověk po alespoň zpola takových materiálech k F3 (ne odkazy do inglišska se nepočítaj :p ) jaké VŠB nabízí k F1,2 marně by pochodil. Nicméně s časem a pílí přespolních bych se vůbec nedivil, kdyby ani ne napřesrok byla podobná anketa s výsledkem fifty fifty a lépe pro Rockvillské :)
Mimochodem, neví někdo, kdy bude návod na Last Hope? Nějaký filuta se okolo kejši holedbal, že jej spráská dokupy i.... i guvno :'(
Autor: sokolníkOdesláno: 22:33, 15.2.2009ID: 42bc80Nahlásit Vaultmasterům
Filuta to má rozpracováno, avšak nějak se nemá k tomu to doklepnout, raději už si netroufám odhadovat kdy to bude, ale pokusím se co nejdřív. Do konce týdne už ale určitě.
Autor: KharkowOdesláno: 22:53, 15.2.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Huh, jestli by to bylo hotovo na březen, bylo by to pro mou maličkost (a druhou šanci pro LH) ideální a autora bych v příspěvcích vynášel do nebe :)
Autor: ArmyboyOdesláno: 23:24, 15.2.2009ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Díky za tu možnost u LH - až bude čeština.
Ta anketa je tady sotva pár hodin ale už je tam přes 50 hlasů kteří chtějí/čekají na češtinu - doufám, že se toho nějaký ostřílený Fallout fanda chytne a něco sesmolí, určitě to nebude podle těch hlasů zbytečná práce.
Vím, že místní hardcore jádro nesnáší když někdo píše " udělejte to někdo, kdy to bude, proč to ještě někdo nepřeložil" a podobné, protože řvát umí každý ale něco udělat jen málo kdo ale v tomto případě mě nezbývá nic jiného než takové volání, protože mé jazykové schopnosti na to nestačí a je vzhledem k velikosti modu celkem jasné že to musí udělat někdo kdo tomu opravdu rozumí, má cit pro inteligentní překlad, dostatek času, píle a hlavně trpělivosti.
Ale když to nebude tak se svět nezboří a dříve nebo později se objeví návod s jehož pomocí to doklepe ke konci i človíček bez potřebné znalosti angličtiny :-).
Autor: TamerOdesláno: 00:07, 16.2.2009ID: 6055d6Nahlásit Vaultmasterům
Mno, proc musim vybirat mezi 1,2 a 3? Chodim sem kvuli VSEMU co je s falloutem obecne spojene )))
Autor: SetoOdesláno: 02:43, 16.2.2009ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
VSB mam proste rad. Dalo by se rict ze jsem tady vyrustal :-)

Ocenil bych ale moznost filtrovat novinky na F1/2 a F3 - komunita je holt v teto dobe hodne rozdelena.. Ale i bez toho jsou stranky fajn.

Last Hope ve me vzbuzuje zajimave pocity, hlavne kdyz jsem se dneska snazil projit zacatek s postavou co VUBEC neumi bojovat na blizko :P Konecne poradny mod (na rozdil of Wasteland Merc).
Autor: Tom9kOdesláno: 06:11, 16.2.2009ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
To je možná pěkný, že si lidi počkají na češtinu, ale překládá to někdo?
Autor: MarcoOdesláno: 08:20, 16.2.2009ID: 6fc0b8Nahlásit Vaultmasterům
Kks.....ja som si ten mod tak oblubil ze sa neviem dockat kedy pridem z prace domov a pustim si to...XDDD BTW.ten preklad ja zase az tak nepotrebujem (aspon si trochu precvicim anglinu) ale zase nehovorim ze by nemala byt..potom by som si to zahraj aj s cestinou...
Autor: byFOdesláno: 10:38, 16.2.2009ID: 703390Nahlásit Vaultmasterům
Já sem chodím ze setrvačnosti.
Autor: SiusOdesláno: 13:22, 16.2.2009ID: 602f94Nahlásit Vaultmasterům
Mno největší chybou takovýchto anktet je to, že lidi hlasují pro to co by chtěli aby byla pravda a ne pro to co je pravda. A podle mého to dělá značné procento lidí, takže se spíše dozvídáme kdyby bylo kdyby, než jak to doopravdy leží a běží.

Jinak sám sem chodím především pro zajímavosti (nedávno články kolem gausovek nebo model energozbroje), které mě momentálně na Vaultu lákají nejvíc. F3 už na mém hdd nemá místo a styděl bych se, kdyby tam ještě hnil, takže tyto novinky jen z povinosti přelouskám a jdu dál. Mody a info kolem starých bratří s radostí přečtu, ale díky svojí lenosti většinou záležitosit jako Last Hope končí v chlívečku "až bude čas"...
Autor: JaWOdesláno: 17:19, 16.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Sius: Tu prvni myslenku o smyslu anket nejak nechapu. Jak muze nekdo, kdo sem chodi sledovat novinky o Fo3, kliknout na neco jineho nez, ze sem chodi hlavne kvuli Fo3a naopak? Jaky by k tomu mel duvod hlasovat jinak?
Autor: KeinOdesláno: 19:09, 16.2.2009ID: 7eda56Nahlásit Vaultmasterům
Sius: také nechápu jak si to přesně myslel anketa je čistě subjektivní a každý hlasuje za to co dělá, né co by měl dělat čili když tu chodím kvůli F2 tak přece nedám hlas k F3 (???) chápu to tak správně ??

Jinak já tu chodím právě kvůli toho, že tu o F3 není moc info, jakmile to tu začne smrdět oblivionem tak na VSB zanevřu Fallout 3 není opakuju není Fallout tak tu nemá co pohledávat...(to že F3 není Fallout koneckonců většina příznivcuů F3 sama přiznala )

Autor: JSOdesláno: 11:49, 17.2.2009ID: 6f9752Nahlásit Vaultmasterům
Ja sem lezu obden kvuli vsemu (F1,2,3). A pevne doufam ze nejaci machri udelaji cz do Last Hope, jelikoz angl. se samovzdelavam tak rok, ale je mi to porad na nic bez cz. Doufam ze nekdo na neanglictinare aspon trochu mysli a zapocne preklad (HOPE).
Autor: billOdesláno: 23:43, 18.2.2009ID: 5187feNahlásit Vaultmasterům
Chýba vám tam možnosť: Na tieto stránky už nechodím lebo Fallout 3 je piča a staré Fallouty sú staré.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.