.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Dalex, 2009-02-17 11:46:34, Premiere, Wikipedia a BBC

City of Ember a několik zajímavostí z podzemí!

Po té co jsem otevřel nové číslo časopisu Premiere, jsem nečekal nic zajímavého, vyjma několika připravovaných filmů pro tento rok. Jakmile sem prošel úvodní rubriky a to nejdůležitější, myslel jsem že mě již nic nepřekvapí. Opak byl naštěstí pravdou. Dne 19.února totiž do našich kin dorazí (ač dětský tak i přesto zajímavý) postapo film City of Ember.

Tento film pojednává o městě pod zemí (kde už sem to slyšel) jemuž dochází čas. Jistý životně důležitý generátor (nebo čip kdo ví :)) se porouchal a městu dochází energie. Nehledě na to, kde brali autoři inspiraci (například postava správc... ehm starosty je mi povědomá stejně jako zmutovaný hmyz a hlodavci), to bude nejspíš poměrně dobrý film. Nicméně, kvůli této maličkosti nepíši tuto novinku, ale kvůli tomu jaké informace jsem nalezl na stránkách filmu.

Nešel jsem především informace o podzemních městech Například kryt pod Wiltshirem v Anglii, odkud měla být řízena v případě nouze celá Británie. Což je ze všech krytů co sem jich viděl (a jejich dost) zatím nejblíže Vaultu . Nebo bunkr kam se měla během WW III. přesunout vláda spojených států. Pokud máte rádi historii, tak si přečtěte o podzemí města Seattle. Jo a abych nezapomněl, v příběhu vystupuje jistý kufřík, který může obyvatelům zachránit život.

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 14:38, 17.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Dalex: Diky za novinku. Priste ale pis novinku primo v novinkovaci, protoze pak musim pracne predelavat v html kodu formatovani textu a barvu odkazu.
Autor: smjejkiOdesláno: 14:54, 17.2.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
http://www.csfd.cz/film/230959-mesto-ember-city-of-ember/
Autor: Dalex Odesláno: 15:02, 17.2.2009ID: 7edbeeNahlásit Vaultmasterům
Promin priste na to budu myslet nevedel sem ze to zpusobuje problemy.
Autor: BigDOdesláno: 16:34, 17.2.2009ID: 33a27cNahlásit Vaultmasterům
Kdyby to nebylo o skupině usmrkanců, kteří se snaží zachránit "svět", určitě by to stálo za to. Holt jakmile jsou tam nějací teen, film bude 3+ a bude to stát za ...
Každopádně vše kolem vypadá docela pěkně.
Autor: chiquitaOdesláno: 16:46, 17.2.2009ID: 5114c2Nahlásit Vaultmasterům
Taky díky za novinku, jen drobná připomínka - "vyděl" mě fakt praštilo do očí.
Autor: DalexOdesláno: 16:57, 17.2.2009ID: 7edbeeNahlásit Vaultmasterům
Musím souhlasit taky mi vadí že to sou malí děti který pulku filmu řvou na cele kolo ale nápad to má to se musí uznat.
Jinak doufám že nejsem jediný kdo tuší že tvůrci nepřišli na onen nápad sami ;)
Autor: JaWOdesláno: 18:25, 17.2.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
BigD: sem to videl pred par tydny a nepripadalo mi to az tak strasny. Dobre jsem se u toho bavil. Jako pohadka je to pekny.
Autor: DevaOdesláno: 23:22, 18.2.2009ID: 7f7696Nahlásit Vaultmasterům
City of Ember je dobrodružný film pro děti, postapo městečko v postupném rozpadu se povedlo moc hezky,ale jestli se chcete podivat na opravdu brutální inspiračku Falloutem, tak se podívejte na trailer k novému postapo animáku Tima Burtona s názvem 9. Ta čísla na zádech snad musí mít i stejnej font jako fallout :-)
Autor: simdaOdesláno: 11:40, 20.2.2009ID: 51fd94Nahlásit Vaultmasterům
Čekal jsem od tohoto filmu mnohem více a dost mňa zamrzelo, že tam dost chyb a i dost špatných animací např. plavba na 'lodi'.
První půlka byla dobrá, druhá stála za ho.no.
Autor: DalexOdesláno: 11:59, 20.2.2009ID: 7edbeeNahlásit Vaultmasterům
Víš s tak malím rozpočtem toho ani kouzelník moc neudělá.
Autor: DevaOdesláno: 10:50, 21.2.2009ID: 6f7298Nahlásit Vaultmasterům
Jo,druhá půle stála za houno, ale Bill Murray jako Overseer byl skvělej :-)
Autor: lightbrandOdesláno: 13:34, 25.2.2009ID: 51139eNahlásit Vaultmasterům
Musím říct, úplně super film :-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.