.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-03-12 15:06:40,

Tuž to zas byla kalba...

Zprávy z postapo komunity jsou za minulý kvartál bohaté. My, chlopaki od Karvine aji synci z Ostravy, jsme si už po Vánocích trochu zařádili bojem zblízka, následoval malý kostýmový výšlap do zasněžených Beskyd a dvoudenní posezení na workshopu zaměřeném na výrobu postapo oděvů, kde se ustanovily módní trendy pro sezónu "Jaro ´69" - letos letí pružiny. Mimoto jsme rozjeli vydávání internetového občasníku, který bude tu naši bandu chacharů informovat o dění v Pustině. O tom všem, a ještě o pár dalších věcech se můžete dočíst na stránkách Templářů VŠB, tož fičte tam.
Petriovi chlapci ze Světa po Pádu se rovněž prošli, a zrovna nedávno si užili postapo pařbu Metroplex v Praze. Mezi tím se v Ralsku konala jiná pitka, totiž Fort Milowitz, ke kterému se nasáčkoval Martušák, zkoušející nový koncept bitevního PASSu.
Na Moravě je tradičně mrtvo, teda až na dvě podstatné položky: Za prvé si tady Gesher svolal pár lidiček na svůj Fallout LARP, který proběhl kdesi u Vyškova, a za druhé Justin dovršil osmnácti let.
Na předměstí Vídně se také konalo pár různých srazů entit spřízněných s Vaultem. Solidní kalba byla včíl (tak dva-tři dny zpátky, nevím přesně, mám v tom hokej), jak z Blavy dorazil Toudi (stavitel papírové PWA). S falloutí koagulací souvisí samozřejmě dění na diskusním fóru, které je velmi živé. Momentálně tam je rovných 2000 registrátů (podle vzoru kastrovaný-kastrát, registrovaný... kastrát), což v praxi představuje 1950 multiaccountů Fetařiny, 40 multiaccountů Ještěra, googlovské crowlery a pár normálních lidiček. Každopádně vás na naše diskusní fórum vřele zvu, nováčky tam máme rádi, protože málokdo vydrží být celé dny urážen a ponižován z jakkoliv malicherných důvodů, popřípadě bezdůvodně, a newfags (=uhrovitý prďola co si myslí, že Fallout 3 je lepší než anální sex se sousedovic pudlíkem) prudce ubývá, což je nuda.

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 17:47, 12.3.2009ID: 705cfaNahlásit Vaultmasterům
"Meti tím..." ... Mezi čím? :-P

Yours sincerely
Grammar Nazi
Autor: toudi_skOdesláno: 18:36, 12.3.2009ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
tých "pár normálních lidiček" ma dostalo :D
Autor: NecromanckerOdesláno: 18:45, 12.3.2009ID: 618e5eNahlásit Vaultmasterům
Letos letí pružiny.... :D
Autor: JaWOdesláno: 20:04, 12.3.2009ID: 430846Nahlásit Vaultmasterům
No ty kravo, to je zas aktualka... tohle psal nekdo pod vlivem 8-))) Napocital jsem 31 hypertextovych odkazu. Schvalne, kdo je vsechny otevrel? Tohle je na zapis do Guinnessovy knihy rekordu! Jinak tam teda este chybi odkaz na mapu Ralska, aby to bylo kompletni!
Autor: smejki - JaWOdesláno: 21:36, 12.3.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
já je otevřel všechny a ani jeden mě neobohatil! Jupí :-)
Autor: NecromanckerOdesláno: 22:20, 12.3.2009ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
smejki: ani normálních lidičkové? Mě docela obohatili a to jsem je už všechny nejednou viděl. :D
Autor: chekotayOdesláno: 11:25, 13.3.2009ID: 51ff24Nahlásit Vaultmasterům
Smejki: Mezi Puťákem a Metroplexem, neumíš číst? :-)
JaW: Mám dojem, že Aranelka už svou apartní fotečku z MyFace stáhla :-( Takže už jen třicet aktivních odkazů... a ano, nebyl jsem úplně při smyslech :-D
Jde hlavně o to, že prakticky každý zasloužilý člen PA komunity ví, kde leží Ralsko, neboť to je české numero uno v seznamu postapo lokací. (Na druhém místě je pak Boží dar.) Takže není nutno vysvětlovat! :-D (Mazaně tak zakrývám fakt, že to je chyba, kterou jsem v době psaní aktuálky nebyl sChopin odhalit - a vůbec, původně měla být aktuálka o něčem úplně jiném :D )
Autor: smejki - chichotajOdesláno: 11:32, 13.3.2009ID: 422106Nahlásit Vaultmasterům
zajímají mě tvé původní záměry s aktuálkou (napadj mě jen samý cypoviny) :-)
Autor: chekotayOdesláno: 14:13, 13.3.2009ID: 51ff24Nahlásit Vaultmasterům
Počkej si na mou příští aktuálku :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.