.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Dalex, 2009-03-15 10:26:17, Gametrailers, Bethesda

The Pitt - první trailer

Po dlouhé době, kdy se na internetu, kromě několik screenshotů, nic neobjevilo, vydala Bethesda trailer který nám ukazuje The Pitt v těch pravých barvách. (Tentokrát tu pro změnu máme nastavený zlatavě hnědý filtr, pozn. JaW)

Předem jedna dobrá a jedna špatná zpráva. Ta dobrá je v tom, že je The Pitt daleko temnější a (možná) propracovanější než A:O a že to nebude bezhlavá "střílečka" jako Modrásek.

Ta špatná je ta, že to autoři trochu přehnali, tak například Trogs vypadají jako impové z Doom 3, autoaxe připomíná svými účinky motorovou pilu (z téže hry) a že místo bezhlavého střílení to bude bezhlavé sekání.

Pokud vám vadilo že se v F3 nevyskytuje skoro (nebo vůbec) žádná výroba a herní ekonomický systém tedy pokulhává zde se dočkáte částečné nápravy a to v podobě hutnictví, které v Pittu živí (nebo zabíjí) většinu obyvatel.

Bethesdě zbývá do vydání 9 dní, doufám tedy, že mezitím vyladí (ne odstraní, jsem realista nic si nenamlouvám) všechny bugy jinak je hodím (spolu s mnohými dalšími) sem. (Chyběl ti tu odkaz, tak doufám, že jsi myslel něco takového. Obrázek pro žumpu jsem hledal marně, pozn. JaW)
Sdílet na Facebooku
Autor: NodOdesláno: 11:47, 15.3.2009ID: 60f2e0Nahlásit Vaultmasterům
Trochu humus...
Autor: HerrerOdesláno: 11:57, 15.3.2009ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
JaW: Jak by řekl šéf komise rozhodčích Brabec "Zase rejpání,to je všechno jenom o rejpání,to voni uměj,asi nikdy nebyli dole,nebo co... O to větší umění je to zlomit":-) Jinak díky,že jste mi ukončili ban.
Sice jsem měnil IP adresu jak to šlo,ale pak jsem zatplkl a sral na Vás. Ale chyběli jste mi,to zase jo:-) Nicméně,má to tu výhodu,že jsem za tu dobu aspoň zjistil,že F 3 je vážně bullshit,kterej si zastání fakt nezaslouží:-(
Autor: HerrerOdesláno: 12:00, 15.3.2009ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Teď jsem se vrátil na svý docela nadupaný mašině k Planescape: Torment,bo mě dnešní RPG fakt neberou. Je to smutný,ale asi si pro příležitostný hraní nakonec fakt koupím konzoli. Aspoň mě nebudou bolet záda,když nic jinýho. Komp střelím a koupím si nějakej za sedmičku jen na starý perly a internet. Kam to PC hraní jenom spěje...:-(((
Autor: JaWOdesláno: 12:07, 15.3.2009ID: 430846Nahlásit Vaultmasterům
Herrer: Ano, meli jsme tu amnestii, takze si muzes znovu pricichnout k cerstvym brahmincum. Je jen na tobe, jak dlouho ti budou vonet 8-)
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 12:55, 15.3.2009ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
OK... pěknej trailer... a kde je nějaká spojitost s Falloutem?
Autor: AhurmenOdesláno: 13:11, 15.3.2009ID: 50ee1aNahlásit Vaultmasterům
Spojení s Falloutem? Kušuj, chtěl si říct s Oblivionem ne? Vlastně Doomem, nebo nějakou jinou střílečkou? xD
Autor: DalexOdesláno: 13:59, 15.3.2009ID: 7edbeeNahlásit Vaultmasterům
Za ten lik se omlovám měla tam být tavicí pec z ocelárny.
Nod:Tim humusem mysliš tu newsku nebo to DLC?
Žádná spojitost falloutem tady není, snad jenom kontinet.
Autor: BigDOdesláno: 14:11, 15.3.2009ID: 33a27cNahlásit Vaultmasterům
Kdyby Harry Potter nosil energozbroj (jinak by bylo všechno podle knížky), stejně by to každý označoval za Fallout.
Fallout je od tvorby Bethů všechno. Vidíš energo zbroj? Je to Fallout! Vidíš otroka? Je to Fallout? Vidíš kamínek, který je strašně zaprášený a samotný? FALLOUT!!

Takže další "tahle oblivionská věc" bude nejfalloutovatější fallout, jelikož je tam hromada otroků a opuštěných kamínků...
Autor: smejkiOdesláno: 14:19, 15.3.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Brad Pitt se obrací v hrobě :-)
Autor: rockoOdesláno: 15:01, 15.3.2009ID: 7eb542Nahlásit Vaultmasterům
presen tak,mam doma este starsi notas a na nem parim a PC mam na internet :D
Autor: AhurmenOdesláno: 15:30, 15.3.2009ID: 50ee1aNahlásit Vaultmasterům
Kdyby se radši Bethesda starala o The Elder Scrools a né o Fallout.
TES museim přiznat, že je fakt povedený a ještě dnes pořád Oblivion a Morowind hraju.
Prostě by se Bethesda měla zamyslet co vlastně umí dělat.
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 16:05, 15.3.2009ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
"Prostě by se Bethesda měla zamyslet co vlastně umí dělat."

Bethesda zamyslet se? Co umí dělat? Pozor s takovejhlema větama. Ještě do ní přidej slovo jako "kvalita" a stvoříš anti(větu)hmotu a ta v interferenci s realitou exploduje.
Autor: KharkowOdesláno: 17:19, 15.3.2009ID: 513982Nahlásit Vaultmasterům
Že já naiva si vždy věším bulíky na nos, že tak strašné to být nemůže, ale po videu vždy střízlivím :/ (zvlášť to depresivní prostředí s hnědým filtrem je fuj :( )
Autor: DrizztOdesláno: 19:55, 15.3.2009ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
To Herrer: jakou máš grafiku, plánuju novej komp a jeden z aspektů při výběru grafiky bude kompatibilita se starýma hrama. Teď mám GF7600GS a hodně starých her se na tom chová divně. Planescape divně zobrazuje kouzla, při některých kombinacích kouzel padá. Zdá se mi, že ATI je na to o něco líp, měl jsem chvíli 3650 a fungovalo skoro vše.
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 20:37, 15.3.2009ID: 6fbf2aNahlásit Vaultmasterům
jak jsem říkal už minulej rok někdy na jaře a pak ještě někdy v listopadu po tom co fuckout3 vyšel tak říkám i ted The Elder Scrolls V : Fallout



P.S. Ty z*****ý matematický příklady mi už lezou na nervy
Autor: smejkiOdesláno: 20:47, 15.3.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
copak počítáš? :-D
Autor: HerrerOdesláno: 22:24, 15.3.2009ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Drizzt: Mám 8800 GTX a s Tormentem jsem měl stejnej problém,ale stačí v nastavení vypnout hardwarový vykreslování a běží to v pohodě. Dneska už na tom stejně houby záleží,compy jsou i tak dostatečně rychlý a vizuálně rozdíl taky nepoznáš.
Autor: smejkiOdesláno: 23:01, 15.3.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
x1950pro a všechny starý pecky bez problémů...a většina novejch alespon na střední detaily. Vzhledem k tomu, že se s vizuálem vývojáři pohnou asi až s další generací konzolí, si myslím, že jsem udělal to nejlepší, co jsem mohl. Na 5 let starým kompu s rok a půl starým upgradem spustim téměř vše ;-)
Autor: SiusOdesláno: 07:54, 16.3.2009ID: 602f94Nahlásit Vaultmasterům
BigD: ty osamělé kamínky mě dostaly :D, ale musím jen přikývnout...
Autor: Henry Thorn aka SybrakosOdesláno: 12:39, 16.3.2009ID: 42931aNahlásit Vaultmasterům
Jak by řekl klasik-je nová doba,21.století a je čas se posunout dál.Hráči vyžadují akci a ne žádné zdlouhavé rozhovory.Přesto si to koupím,protožže vím,že tam ty zdlouhavé rozhovory(pro mě pro Fallout nepostradatelné)nakonec s vůdci raiderů,otroky,Bratrstvem a jinými stopro budou.Pochopte,bethesda chce na tenhle trailer nalákat konzoláře,tak nedejte na první dojem.That's all...
Autor: DalexOdesláno: 14:35, 16.3.2009ID: 7edbeeNahlásit Vaultmasterům
Henry: No henry tím si bodnul do vosího hnízda
Autor: JaWOdesláno: 16:25, 16.3.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Dalex: Nemyslim si. Tady uz Fo3 nikoho moc nevzrusuje ;-)
Autor: BigDOdesláno: 18:42, 16.3.2009ID: 33a27cNahlásit Vaultmasterům
Hlavně, když vecpou do traileru hodně opuštěných kamínků, aby ukázali, jak moc mají temný a depresivní svět Falloutu. Přeci jen v původních dílech jste měli řádný pohled jen na velké šutry (což nebyla taková zábava), tady je prostě pohled i na ty nejmenší a dle mého i nejstrašnější... Prostě BetFalloutsda!

Další bonuspack se bude jmenovat Fallout3 - Vzpoura šutrů, aneb kde tě plácl placákem?
(Ps: Nová krvelačná zbraň - Kámen Placák)
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 21:13, 16.3.2009ID: 6fbf2aNahlásit Vaultmasterům
Pozor nepokoušejte se přiblížit DVD s Fallout 3 k CD s Fallout 1 nebo 2 .. Fallout 3 je k Falloutu1,2 antihmotou, mohlo by dojít k vzájemné anihilaci !
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.