.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2009-03-24 21:17:08, Bethesda, NMA

Brad Pitt puštěn ze řetězu a ničí na co přijde

Tak nám vypustili druhé DLC The Pitt, to jsem na to zvědavej, mámo. Hned se ukázalo, že na Xboxu to nějak hapruje, všem hra padá při vstupu do města, takže tato verze byla stažena pro co nejrychlejší opravu (Nemá Bethesda na betatestery? Vážně mě zajímá zbytek hry :-D pozn.: není nad škodolibé šťouchance). Cena 800 Billových vočí.

Po rozvedení myšlenek v předchozí úvaze se zdráhám jakéhokoliv komentáře. Seženu, zahraju a vy se brzy těšte na recenzi. Tak přísáháme!

Sdílet na Facebooku
Autor: ShoggotOdesláno: 00:37, 25.3.2009ID: 6fbf8cNahlásit Vaultmasterům
Tohle už ani nemohlo nikoho překvapit...počkat! Cítím se...překvapený. A pobavený!
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 09:22, 25.3.2009ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
To je vážně docela legrace :D Neřeknu na některejch PC kdyby to padalo ale na samotnym Xboxu? To je umění. Možná to je další věc co si vzali z předchozích her - správnej Fallout musí padat :)
Autor: KharkowOdesláno: 09:45, 25.3.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Xbox sice nemám, ale padavost oproti F3 a OA je šílená :(
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 11:46, 25.3.2009ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Lorne Lanning: "konzole jsou krok zpět" http://www.level.cz/default.asp?page=news&textID=8546 Lorne Lanning je něco jako můj idol a tak neni divu, že s ním souhlasím i v tomhle ;)
Autor: chekotayOdesláno: 12:30, 25.3.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Není to tak dávno, co v Levelu psali články na právě opačné téma... i když... ono to asi je dávno. Pitomý Mooreův zákon! :-D
Autor: PoulOdesláno: 13:59, 25.3.2009ID: 33a27aNahlásit Vaultmasterům
njn tranzostory a bethezdu nezastavíš. :(
Autor: ScreamerOdesláno: 10:20, 26.3.2009ID: 6fc0b8Nahlásit Vaultmasterům
Chekotay: ono je to asi tim, ze to jsou nazory autoru a ne platku, takze se tam v klidu muzou objevit i rozpory v ramci jednoho cisla >)
Autor: smejkiOdesláno: 11:31, 26.3.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
tak mi Pitt padá na všech počítačích ještě dřív, než vlezu do do nové lokace (hooray!), takže recenze hned tak nebude.
Autor: NecromanckerOdesláno: 13:45, 26.3.2009ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
Tenhle obrázek vypovídá za vše:
http://imgupload.cz/s1/E8Q4XoYiIQ.jpg
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.