.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-04-07 07:42:12, Alternativa

Alternativa

V posledním Levelu se objevila preview na českou adventuru Alternativa. Děj se odehrává v postapokalyptické Praze, a přitom zřejmě půjde o nepříliš akční klikačku. Protože je u českých her časté, že oznámí vývoj a pak tiše chcípnou, aniž by předtím prodělaly infarkt, přikročili Leveláci k představení této hry až poté, co již bylo zřejmé, že v dohledné době půjdou cedla do lisu.
My, vaulťácké krysy hlodající si své ocásky na dně hlubokého vybetonovaného sklepení, jsme se o tomto projektu dozvěděli až od mistra Toudiho, který dvoustránkový článek naskenoval. Skeny jsou k dostání zde a zde.

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 11:57, 7.4.2009ID: 4247b6Nahlásit Vaultmasterům
škoda že mě adventury nikdy nebavily. ale jsem na to i tak zvědav
Autor: to SmejkiOdesláno: 18:03, 7.4.2009ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
vyskusaj aspon Syberiu 1 a 2, maju perfektnu atmosferu, odhliadnuc od sympatickej novinarky akoby automaton povedal: Kejt Volker?
Autor: FreemanOdesláno: 21:26, 7.4.2009ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
jo na tuhle hru jsem velmi zvědav. Jinak další špičkový adventury: The Longest Journey, Syberia, Moment of Silence
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 22:08, 7.4.2009ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Sakra, já si nemůžu pomoct, ale mě to vůbec nezaujalo...
Autor: Henry ThornOdesláno: 16:37, 8.4.2009ID: 42931aNahlásit Vaultmasterům
Já se těším:)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.