.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
harold, 2009-04-17 08:11:12, ČT

Konec srpna v hotelu Ozon

Tuto sobotu můžete shlédnout český post-apo opus Konec srpna v hotelu Ozon na Čt2 od 21:00. Pro ty co hodlají strávit večer po putykách nechť připraví svoje HD disky (nebo jako já VHS kazetu) :)

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 12:15, 17.4.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
nebo jako já - ať si koupí televizi 8-)
Autor: JaWOdesláno: 12:46, 17.4.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
smejki: Ty si nosíš do hospody svoji vlastní televizi??? A co tvoji kamarádi? Ti také? Ach, ta dnešní mládež!!!
Autor: chekotayOdesláno: 14:21, 17.4.2009ID: 70a8c6Nahlásit Vaultmasterům
"Pro ty co hodlají strávit večer po putykách nechť připraví svoje' - Acht ten češtin! :-(
Jinak dík za echo :)
Autor: JaWOdesláno: 14:23, 17.4.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Od kdy se na brahmíně píše spisovně? 8-)
Autor: smejkiOdesláno: 17:09, 17.4.2009ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
nespisovně a blbě.... to je rozdíl, milej kolego ;)
Autor: JaWOdesláno: 17:35, 17.4.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Tak teď ti nerozumím. Co je v té větě blbě? To "svoje"? Takhle se u nás mluví normálně. Máš problém, Pražáku? 8-)))
Autor: smejkiOdesláno: 19:26, 17.4.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
jde o čárky, ty....ty.... zmetku z Povislí (/ým minigunem) !
Autor: JaWOdesláno: 19:41, 17.4.2009ID: 60f342Nahlásit Vaultmasterům
Čárky jsou buržoazní přežitek! Vůbec se nedivím, že to přešlo přes mou korekturu, já je taky nedělám! 8-)))
Autor: VicOdesláno: 20:52, 17.4.2009ID: 5139deNahlásit Vaultmasterům
já myslim že ten film bude kravina, něco jako 20 let poté
Autor: chekotayOdesláno: 20:57, 17.4.2009ID: 51ff24Nahlásit Vaultmasterům
Ale prdlajz čárky! Vždyť ti tam haprují osoby!!

Má to být buď:
"Pro ty co hodlají strávit večer po putykách: Připravte si svoje HD disky (nebo jako já VHS kazetu) :)"
nebo:
Ti, co hodlají strávit večer po putykách, nechť si připraví svoje HD disky (nebo jako já VHS kazetu) :)"

Ale rozhodně ne "Pro ty co hodlají strávit večer po putykách nechť připraví svoje HD disky (nebo jako já VHS kazetu) :)"... bohajeho... :roll:
Autor: smejkiOdesláno: 22:32, 17.4.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
pánové, my jsme hlavně všici mimotopič a měli by jsme si -for chekotay- vyprášit kožichy za spam! :idea:
Autor: JaWOdesláno: 02:37, 18.4.2009ID: 60f342Nahlásit Vaultmasterům
Parádní spamoviště kvůli vypadlému "si" 8-) Nebylo jednodušší to dvěma klikama opravit?
Autor: ElChecoOdesláno: 22:24, 18.4.2009ID: 60576eNahlásit Vaultmasterům
Výbornej film kdo neviděl o hodně přišel prostě postapo jak má být
Autor: PeterOdesláno: 22:43, 18.4.2009ID: 7effd8Nahlásit Vaultmasterům
Moc ma to nezaujalo
Autor: MedOOdesláno: 23:25, 18.4.2009ID: 6f6f78Nahlásit Vaultmasterům
neviete, kde by sa dal ten film stiahnut? komentar som si precital az ked bolo neskoro :)
Autor: CLRadiacekOdesláno: 11:28, 19.4.2009ID: 6167aaNahlásit Vaultmasterům
Ten film byl dobrý,jen mi vadilo že byl,tak krátký.Ale pořád lepší než dnešní české filmy,to mělo aspoň úroveň.V tom filmu bylo dobře poznat,jak je důležitá výchova,třeba jak ty holky zabili toho chlápka,jen k vůli nějakému gramofonu(i když v postapo světě,je dost vzácný :D ). ;)
Autor: PavelOdesláno: 12:54, 19.4.2009ID: 6fe636Nahlásit Vaultmasterům
No teda, mě to přišlo jako kravina. Nevím jestli by se takhle někdo doopravdy zachoval.
Autor: ArmyboyOdesláno: 17:12, 19.4.2009ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Pokud jste si to někdo nahrál tak by to možná šlo nahodit například na rapidshare nebo uloz.to.
Nebuďte sobci a podělte se o tento zajímavý snímek - v sobotu večer to fakt nešlo, společenská povinnost nešla nesplnit a musel jsem navštívit náš kulturní stánek abych s kamarády utužil sociální vztahy a aby jsme společně degustovaly chmelový mok :-).
Jinými slovy - vrátil jsem se asi až ve 3 ráno ožralý jako prase a tak je jasné, že jsem ten film fakt nemohl stihnout :-).
Ale vím, že se na místní komunitu můžu spolehnout a určitě se najde nějaký dobrodinec který to práskne na net, že ?
Předem děkuji a klaním se až k zemi :-).
Autor: PavelOdesláno: 20:35, 19.4.2009ID: 4309deNahlásit Vaultmasterům
A co takhle zkusit hledat?

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=+Konec+srpna+v+hotelu+Ozon+rapidshare.com%2Ffiles&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=&aq=f&oq=
Autor: ArmyboyOdesláno: 20:31, 20.4.2009ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Pro Pavla:
Použití google je jistě dobrý nápad ale je to bez záruky - nevím co na mě po stažení doopravdy vybafne, jaká je kvalita, je to komplet nebo pár minut chybí a podobné - vše bohužel ověřeno reálným testem, toto a další jobovky jsem si už vyzkoušel na vlastní kůži a tak proto jsem oslovil místní komunitu, protože předpokládám, že místní borci ovládají svá PC dobře a filmeček bude v pohodě ;-).
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.