.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2009-04-20 19:22:23, NMA

Fallout: New Vegas od Obsidianu

Vegas kdysi před Velkou válkou (nalezeno JaWem v archivu informačního počítače Vaultu šílené brahmíny)Dnes byl Petem Hinesem na tiskové konferenci v Londýně ohlášen fungl nový titul Fallout: New Vegas.

Bethe$da na něm prý pracuje s Obsidian Entertainment, kteří mají již za sebou tak slavná RPG, jako jsou Star Wars: Knights of the Old Republic a Neverwinter Nights 2. Hra má vyjít v roce 2010, tedy již příští rok, na PC, Playstation 3 a Xbox 360.

Jak Pete Hines říká, že to není přímé pokračování Falloutu 3, ale jen další hra ze světa Falloutu.

Takže si to shrneme. Ce tedy vlastně víme? Fallout: New Vegas bude s největší pravděpodobností běžet na stejném enginu jako Fallout 3. Obsidian již asi na hře nějaký pátek pracuje. V Obsidianu pracují někteří z bývalých členů Black Isle Studios, kteří pracovali na původních Falloutech:

  • Chris Avellone, kterému vděčíme mimo jiné za Bibli Falloutu, pracoval na Fallout 2, Icewind Dale, Icewind Dale II, Van Burenu a hlavně na Planescape: Torment.
  • Feargus Urquhart, zakladatel BIS, pracoval na Fallout 1, Fallout 2, Icewind Dale, Icewind Dale II, Planescape: Torment, Van Buren.
  • Chris Jones, programátor, design Fallout enginu a enginu pro Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscur, pracoval na Fallout 1, Fallout 2, Icewind Dale, Icewind Dale II, Planescape: Torment, Van Buren.
  • J.E. Sawyer, lead designer Van Burenu, pracoval na Icewind Dale, Icewind Dale II, Neverwinter Nights 2
S největší pravděpodobností se vrátíme zpátky do Kalifornie, tedy přesně do sousední Nevady, kde by New Vegas mohlo ležet (Nikoho snad nenapadne založit New Vegas na východním pobřeží, aby to měl Pete s Teddem blízko). New Reno bylo jednou z nejpropracovanějších lokací ve Falloutu 2 a má ji právě na svědomí Chris Avellone, takže můžeme očekávat velmi dobrou zábavu. Bethe$da tvrdí, že dala vývojářskému týmu z Obsidianu maximální svobodu při tvorbě New Vegas. Můžeme tomu věřit, ale po zkušenostech s Bethe$dou raději nebudeme.

Smejki EDIT
Další borci:
  • John R. Gonzales - designer -  Everquest
  • Akil Hooper - designer - Everquest

Sdílet na Facebooku
Autor: StormichOdesláno: 22:33, 20.4.2009ID: 51120cNahlásit Vaultmasterům
Zase mozna marne ale tomuhle projektu verim... vypada to jako dalsi nadeje.
Autor: WencaOdesláno: 22:35, 20.4.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Těším se ... ale na Fallout 3 sem se taky těšil a tentokrat se nachytat nenchám a hru si někoupim, stáhnu a budu stim machrovat!!!!! Pokud bude dobra tak možna koupim, lokace se mi zda fajn, a mohli by tam byt odkazy z F1 a F2
Autor: ShoggotOdesláno: 23:55, 20.4.2009ID: 6fbf8cNahlásit Vaultmasterům
Jestliže v tom nebude figurovat Todd Hownard, věřím tomu
Autor: smejkiOdesláno: 00:33, 21.4.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
tak tomu říkám slavný Cimrmanův 'Krok stranou' :-D

jestli jsem na světě něco očekával míň, tak je to podobná situace.
Autor: HerrerOdesláno: 00:47, 21.4.2009ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
To zní pěkně:-) Teda řeč peněž je mocná,ale i tak věřím,že lidi,kteří se podíleli na takovejch skvostech snad neudělaj Falloutíku další ostudu. Když nic jinýho,tak bliklo světýlko na konci tunelu a už jen za to jsem rád:-)
Autor: Dr0wOdesláno: 00:51, 21.4.2009ID: 7eb3aaNahlásit Vaultmasterům
Och mocný Obsidan! Jedna z mála firem, co věřim :) . Ale spíš by mě zajímalo, co dělá obsidan u Bethy.
Autor: DrizztOdesláno: 08:28, 21.4.2009ID: 426c06Nahlásit Vaultmasterům
On je dneska Apríl? :) Ale tak pokud někdo tak oni nebo Bioware.
Autor: chilloutmanOdesláno: 08:29, 21.4.2009ID: 524e0eNahlásit Vaultmasterům
taky by me zajimalo jak se dali dohromady, protoze obsidian je defacto celkem slusny konkurent bethesdy .)
Autor: smejkiOdesláno: 09:56, 21.4.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
tak jsem se sem podíval znova jestli se mi to nezdá. Nezdá! :jupí:

A ted mi to došlo. Tři dny zpět se mi zdálo, že pařim Fallouta, kterej je až moc podobnej Van Burenu. Náhoda? :shock:
Autor: HonziQueOdesláno: 11:47, 21.4.2009ID: 7080e6Nahlásit Vaultmasterům
tak horsi nez trojka to urco nebude a ona nebyla zas tak uplne strasna, sice to byla jednorazovka, ktera mi za znovu-dohrani nestoji, ale na tech par hodin me i bavila:)
Autor: STJOdesláno: 12:33, 21.4.2009ID: 70cf6eNahlásit Vaultmasterům
Fallout s Obsidianem - to vypadá hodně nadějně. Obsidian už v NWN2 a jeho datadiscích ukázal, že umí zpracovat i celkem silný a dlouhý příběh. Už se těším.
Autor: Dr0wOdesláno: 12:46, 21.4.2009ID: 7eb3aaNahlásit Vaultmasterům
Ale co maj spolu Obsidan a Bethesda společnýho? Pokud vim, obsidan je pod Bioware, který je pod EA :)
Autor: PsychoticOdesláno: 14:21, 21.4.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Bezva, pokud to bude aspoň tak dobré jako F3, je to jasný přírůstek do mé PS3 sbírky.
Autor: TelesmaOdesláno: 16:36, 21.4.2009ID: 6f70a8Nahlásit Vaultmasterům
No tak tohle vypadá hodně nadějně! Obsidian už ukázal, že jako málo současných vývojářů RPG umí a tak by tam snad konečně mohlo být daleko míň stereotypní akce a daleko víc roleplayingu (Kdyby ten poměr byl jako v Planescape Torment vůbec bych se nezlobil):)
Autor: DannyOdesláno: 17:20, 21.4.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
souhlas s timhle: "Muzeme tomu verit, ale po zkusenostech s Bethesdou radeji nebudeme." :D nechci se zklamat jako F3kou...ale i ve slove beznadej je kapka nadeje...takze prece jen to stahnu...ale cekat od toho nic nebudu...
Autor: Dr0wOdesláno: 23:26, 21.4.2009ID: 41d02eNahlásit Vaultmasterům
Danny - bez té kapky
Autor: DaemoniusOdesláno: 20:24, 25.4.2009ID: 7035e6Nahlásit Vaultmasterům
Ať to vyjde.. Potřebuju něco co by stálo za to.
Autor: StanleyOdesláno: 08:51, 22.5.2009ID: 7f2a0cNahlásit Vaultmasterům
Doufam ze grafika nebude jako u F3 ale stejná jako u F1/F2
Autor: SaritelkiopiaEtipropilenOdesláno: 17:42, 25.2.2010ID: 41d15eNahlásit Vaultmasterům
Jasneeee F3 - sa dal , ale toto bude pecka ... ved bethesda si zavolala super tipkov
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.