.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2009-04-30 08:40:54, bethblog

TOW Chandler should be ashamed aneb trocha bulvecu

Mathew Perry, ikona seriálu Přátelé, se nám dvakrát trochu nejapně doznal (1,2), že miluje Fallout 3 (Ještěre, polož tu pistoli! Ježiš, polož ji!) tak, že musel se svýma bolavýma ručkama zajít k ručkovému doktorovi, kterýžto mu něco píchnul a zakázal mu na tři měsíce hraní na Xboxu. Mám rád Mathewa, mám rád Přátele a celkem nepohrdnu ani Falloutem 3, to je známá věc. Ale že bych měl věřit takovým tvrzením (kór když Chandler tahá eftrojkovou krabičku pořád s sebou), je stejně naivní představa, jako že jsem měl onehdá uvěřit, že si Enge kupuje ojetiny v Áčkách a Schummacher jezdí ve Fiatu. Nezlobte se na mě, ale stavím se proti heslu, že i blbá reklama je furt nějaká reklama.

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 13:34, 30.4.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
To je nějaká fotomontáž nebo Čendlera můžeme ve hře opravdu potkat? Jestli jo, tak kde?
Autor: VicOdesláno: 15:05, 30.4.2009ID: 616748Nahlásit Vaultmasterům
to JaW to snad nemyslíš vážně
Autor: smejki - JaWOdesláno: 15:17, 30.4.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
to je vůl :-D
Autor: VicOdesláno: 15:24, 30.4.2009ID: 616748Nahlásit Vaultmasterům
to myslíš JaWa, že jo
Autor: SmejkiOdesláno: 15:44, 30.4.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
oba byste byli skvělí noobové :thumb up: :-)
Autor: DannyOdesláno: 08:41, 1.5.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
Za to uz se nikdy nepodivam na pratele ani na jiny serial s timhle kacirem
Autor: liusOdesláno: 12:57, 1.5.2009ID: 4296a2Nahlásit Vaultmasterům
A co je zas na tom neuvěřitelnýho, takovej Hiao Ming (dvouapůl metrový čínský basketbalista - hodně slavný) se zase rozpovídal o WoW (myslím hraje za taurena :), jsou to lidi jako všichni ostatní a není důvod tomu nevěřit..
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.