.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-05-01 00:16:37, Jedna paní povídala

Ranní vstávání bude postaveno mimo zákon!

Jak informoval policejní mluvčí David Jatelina, úterní osmý brněnský sraz bandy z VŠB se obešel beze ztrát na životech i majetku. Podrobnější report o této události si můžete přečíst na kvalitním zpravodajském serveru Novinky.cz. Nadstrážmistr Jatelina dále uvedl, že díky této mírové akci budou odvolána opatření směřující k zajištění klidu na akci Ochori, která se koná za dva dny. Vyjádření organizátorů Ochori se nepodařilo získat, nicméně z důvěrných zdrojů víme, že původně měl policejní sbor České republiky doplnit policejní sbor Ochori v boji proti nájezdníkům toho nejhrubšího kalibru. Jak je však fallouťákům dobře známo, není důležité zvítězit, počítají se přeživší. A na akci Dawn of Dead se s přeživšími počítá pouze jako s krmivem pro zmutovaným virem zombifikované spoluobčany.
Když už jsme u těch sociálně nepřízpusobivých spoluobčanech, Bratrstvo oceli se rozhodlo udělat tomu přítrž a koncem května půjde postřílet pár drancířských fetek na operaci Špinavý prachy II. Ovšem vzhledem k tomu, že organizátor akce o sobě nedává vědět, klesl index očekávanosti této akce někam mezi absolutní nulu a Rimmerův vřelý úsměv.
To Martušák je jiný kanón, a o jeho akci PASS Warfare - Války o vodu už dávno ví celý Internet. Bude to 5.6. a bude to palba! Regnout se můžete na facebooku.
15.6. se pokusí banda vězňů utéct z Mírova a 17.6. zase z apokalypsou zničené vězeňské planety Arthas. 10.7. se podíváme do Denu, a to na akci navazující na Fallout LARP. Jak známo, původní LARP vedla Messa Corp., pak to převzali Gearfish, ale i ti seznali, že život je jinde, a přenechali organizační kalvárii bandě z LARP City. Akce jménem Fallout Madness probehně 10.7. a své profily si můžete začít vypracovávat hned.
Den nato si užijeme Nekrův pisss, Javorovy zvratky, jaderné chilli, rozladěnou kytaru a nekonečné rozpravy o análním sexu na celorepublikovém falloutím srazu. Přihlášky je stále ještě možno podávat na lampárnu, vazelínu si doneste vlastní.
Po prázdninách, jen co oslavíme vstup Wermachtu do Polska, se v Ralsku odehraje kolektivní postapokalyptický orgasmus v podání desátého ročníku PASSu.
Mimochodem, pokud stále ještě nemáte dost prznění dobrých uměleckých děl, právě jsem se dozvěděl, že do kin půjde prequel ke Star Treku. Těšit se můžeme na uhrovatého J.T.K., nenaloženého Spocka, technickou výbavu NCC-1701 po vzoru Pražských vodáren a kanalizací, veselé a vtipné scény, zásadní znásilnění konsekvencí ST světa a mnoho dalších úprav, které Star Trek - stejně jako Fallout 3 - víc přiblíží cílové skupině.
Nyní mě omluvte... tato aktuálka ještě měla pokračovat dále, nicméně nemám již sil. Četl jsem Předehru k Duně, četl jsem Předehru k Nadaci a hrál jsem Fallout 3, ale zlomilo mne až toto. Sbohem, krutý světe!


Sdílet na Facebooku
Autor: STJOdesláno: 15:10, 4.5.2009ID: 70cf6eNahlásit Vaultmasterům
Tak s Předehrou k Nadaci, ani s Falloutem3 nemám osobní zkušenost, ale Předehra k Duně se mi celkem líbila a to včetně Předehry k Předehře - Služebnickému džihádu :-) . Nicméně s obavou o další osud série "StarTrek" se ztotožňuji.
Autor: toudi_sk STJOdesláno: 16:31, 4.5.2009ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
citace: Předehra k Duně se mi celkem líbila a to včetně Předehry k Předehře - Služebnickému džihádu :-) .

tak to si stastny clovek, mne s toho bolo ... lutujem, ze som si ich vsetky kupil
Autor: rovlaOdesláno: 17:18, 4.5.2009ID: 42bc80Nahlásit Vaultmasterům
Předehry a Historie jsou imo ještě celkem snesitelné, což se ale o dalších dílech prvotní série říct nedá. A to se ani nezmiňuji o dalších plánovaných knihách... money, money, money...
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.