.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Psychotic, 2009-06-22 22:32:08, TV Nova

Fallout 3 DLC - dobrý a ještě lepší... zase

A je tu další skvělá zpráva. Na webu televize Nova TN.CZ se objevila zpráva, že Bethesda vážně uvažuje další přádavky pro oblíbený Fallout 3, aby se post-apo fanouškům zpříjemnilo čekání na Fallout: New Vegas.

Když o tom tak přemýšlím, vlastně to ani není tak dobrá zpráva. OK, přídavky jsou fajn, ale čeho je moc, toho je příliš. Zvlášť, když nápady už začínají ztrácet na kvalitě (pokud tedy nějakou měly).

JaW komentuje: Ani v tom nejhorším snu mě nikdy nenapadlo, že někdy budeme tady na brahmině linkovat zprávy přímo z toho největšího českého bulváru. Ale co, je doba dovolených, nikdo z nás nemá mnoho času, tak na to sere pes a pro jednou to tedy překousneme. Samozřejmě nás vůbec, u podobého webu, nemůže překvapit, že zdroj informací v článku úplně chybí. Příště podobné nepodložené zprávy z topinkovače okamžitě bez pardonu mažu.

Sdílet na Facebooku
Autor: HerrerOdesláno: 12:09, 23.6.2009ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Když Bethesda mimozemšťany,tak madbrahmin planetu Nova:-)
Autor: JaWOdesláno: 12:15, 23.6.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
hmm, to se mi zdá fér 8-)))
Autor: smejkiOdesláno: 12:45, 23.6.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
jestli se nepletu, tak jsem už kdesi zmiňoval úryvek z rozhovoru s.....pagliarulem (?), který poudal, že majou rozděláno vícero DLCček....a rozhodně z toho nečišel dojem, že myslí jen tehdy ještě neohlášený PL a MZ.
Autor: SybrakosOdesláno: 13:32, 24.6.2009ID: 705b08Nahlásit Vaultmasterům
Já skutečně nechápu,proč ty hovadiny nedali k plné hře,nebo proč to nedistribuují asponˇzadáčo po netu...
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.