.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejky, 2009-06-24 12:39:51, NMA

Point Lookout je venku, patch 1.6 pro Fallout 3

Spolu s novým DLC Point Lookout dnes vyšel i nových patch pro nejúspěšnější RPG loňského roku (fallout 3). Patch je pro hraní nového DLC vyžadován.

Patch stahujte v Šmoulinčině tajné komůrce.

Jo a jestli jsem to ještě nezmínil, tak Point Lookout vyšel opět s plným pytlem broučků (jak pro PC, tak i pro Billovu krabičku).

Sdílet na Facebooku
Autor: peteOdesláno: 17:36, 24.6.2009ID: 51ff8cNahlásit Vaultmasterům
"Point Lookout vyšel opět s plným pytlem broučků"
aka je informacna hodnota takehoto clanku ??
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 17:38, 24.6.2009ID: 6fbf2aNahlásit Vaultmasterům
2pete naprosto životně důležitá jestli jsi si toho nevšim
Autor: KeinOdesláno: 18:36, 24.6.2009ID: 7fc64eNahlásit Vaultmasterům
Výpovědní hodnota je asi taková, jako kdybych já koukal na kelímek s moči.
Autor: SiusOdesláno: 18:45, 24.6.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
2 Kein: To nám ovšem dává dvě alternativy. Buďto jsi za A) na nějakém druhu vyšetření a po nelehkém zápase s poklopcem u svých manšestráků ses dokázal vymanit z nepohodlného sevření. A po vykonání přerušované potřeby zkoumáš teplý obsah vyfasovaného kelímku. Nebo za B) se podobný scénář opakuje u tebe doma a v tom případě bych se raději vyvaroval detailnějších rozborů.

Takže jup. Je to docela vydatná newska ;-).
Autor: chekotayOdesláno: 19:09, 24.6.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Slovní obrat s pytlem broučků jsem nepochopil, ale holt já jsme denně ožralej, tak se asi není čemu divit, nicméně... mohla by mi to nějaká intelektuální entita objasnit?
Autor: smejkiOdesláno: 19:39, 24.6.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
je to opět zabugovaný...teda, že tohle nepřeložíte, to jsem se ani nenadál :-D
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 19:40, 24.6.2009ID: 6fbf2aNahlásit Vaultmasterům
pytel broučků.. pytel bugů
Autor: LiPoOdesláno: 20:27, 24.6.2009ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Já to pochopil, ale pořád se mi tam derou ti výbušní broučci z Tacticse. Vybuchují při vzrušení, nasrání nebo znudění... :D
Autor: DreamorCZOdesláno: 10:00, 25.6.2009ID: 7f4f26Nahlásit Vaultmasterům
Když je tam pytel plný broučků tak by mě taky zajímalo jací to broučci jsou? Jasou to snad křupaví švábíci, hovniválové, škvoři, tyranidi, Barbara Streisandová, zergové nebo snad nějaký mutantní druh?
Autor: holobitOdesláno: 23:45, 25.6.2009ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Po nainstalování patche 1.6 není hra schopna rozeznat uložené pozice. Setkal se s tím někdo.

Na netu popisujou tuhle situaci i patchem 1.5, ale nikde není řešení problému.

:((
Autor: holobitOdesláno: 23:57, 25.6.2009ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
vyřešeno, bylo to špatnou jazykovou verzí patche.
Autor: rianusOdesláno: 17:23, 13.7.2009ID: 6166e6Nahlásit Vaultmasterům
nevem ako je to mozne ale mne to islo aj bez toho noveho patchu
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.