.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Max, 2009-07-03 09:07:24, Steam

Fallout 3 vo víkendovej akcii

Tento víkend nám Bethesda pripravila akciu a to nie hocijakú. Na Steame je možné zakúpiť Fallout 3 "len" za €22,49.

Pre niekoho môže byť absencia DVDmédia, zberateľskej edície, češtiny (ale doinštalovať ju by nemal byť problém) a zábavnosti v hre prekážkou ale pre niekoho jedinečnou možnosťou získať F3 za rozumnú cenu

Sdílet na Facebooku
Autor: moonfearOdesláno: 11:26, 3.7.2009ID: 51fe60Nahlásit Vaultmasterům
steam přes měsíc dává do weekendových akcí buď to co už několikrát nabízel nebo něco co potřebuje trochu popotlačit upadající popularitu. Už dlouho sem tam netrefil pořádnou akci.

kecám, minulý týden tam byly HOMAM 5 :)
Autor: KarelOdesláno: 12:40, 3.7.2009ID: 6fe762Nahlásit Vaultmasterům
A pro někoho to může být dobrý důvod proč neutratit čtyři stovky při čekání na pokračování Fallouta 2. ;-)
Autor: dexterOdesláno: 12:47, 3.7.2009ID: 52256aNahlásit Vaultmasterům
Co pořád mají všichni s češtinou ve F3? Dyť stojí za prd, občas mi přišlo že překladatelé dostali holej text ke kterýmu jim nikdo nic neřek. Překladu předchozích dvou dílů nesahá ani po kotníky.
Autor: MaxOdesláno: 13:01, 3.7.2009ID: 611b1cNahlásit Vaultmasterům
To nesiaha ani hra.
Autor: chekotayOdesláno: 13:44, 3.7.2009ID: 51ff24Nahlásit Vaultmasterům
Od té doby, co jsem viděl český překlad, si zlepšuju své znalosti angličtiny. Naštěstí ta hra vlastně nejen že není ukecaná, ale navíc hovoří i velmi primitivním jazykem. :)
Autor: smejkiOdesláno: 14:11, 3.7.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
přesně tohle jsem se v noci pokoušel dát do aktuálky... :-)
Autor: JaWOdesláno: 12:38, 4.7.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Já bych se té věci spíš potřeboval zbavit, než si zasírat takovým bezduchým svinstvem znovu hárddrajv 8-)
Autor: chiquitaOdesláno: 16:32, 4.7.2009ID: 5114c2Nahlásit Vaultmasterům
to JaW: Prodej na Aukro, moje CZ verze se vydražila za nějakých 650 bez poštovnýho.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.