.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2009-07-03 15:17:18, HL

Vault-boy placka jakou nosí sám petruschka

Náš zběhlý vaultmaster petruschka se na populárně zábavném diskuzním serveru Hofyland pochlubil se svým novým přírůstkem do své bohaté sbírky. Vedle jeho velké záliby v homosexuálních hrátkách s malými hochy, si tento náš nedávný parťák ještě občas vzpomene i na starý dobrý Fallout:

Jdu dělat menší reklamu. právě jsem si nechal vyrobit tuhle placku (první obrázek)

první obrázek
ano, toto je druhý obrázekRozměr je sice jen 2,5 cm, ale je fakt moc pěkná. Pro falloutery podle mě povinnost. Na hofy to dělá ID NTR23 (pozn. který jede v plackách ve velkém stylu). kus za 15 Kč + poštovné 12 Kč. Ještě jsem si nechal udělat tuhle variantu (druhý obrázek).



Pokud by někdo měl zájem, stačí se na něj obrátit mým jménem, že prostě chcete, co chtěl petruschka.

Sdílet na Facebooku
Autor: DannyOdesláno: 09:53, 4.7.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
Uz to vidim...ty deti az pujdu s timhle po ulici "Jo fallout 3 dobry!" nebo "fallouta 3 jsem dohral, ma suprovou grafiku"...neslo by k tomu dat neco jako "F3 sux!"??
Autor: toudi to DannyOdesláno: 10:34, 4.7.2009ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
to je uz v tych hlaskach obsiahnute ;)
Autor: JaWOdesláno: 12:41, 4.7.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Danny: Třeba se petruschkovi Fallout 3 líbil 8-)

Ale máš pravdu, že po shithe$dí degradaci značky Fallout, je potřeba dodávat podobné vysvětlovací nápisy, aby pak nedošlo na veřejnosti k hloupému nedorozumění 8-)
Autor: petruschkaOdesláno: 18:34, 4.7.2009ID: 52243eNahlásit Vaultmasterům
nelíbil :-/ ani kvůli němu nenosím mé fallout triko. ale tohle je vážně malé, osobní
Autor: MirakOdesláno: 14:48, 5.7.2009ID: 339fbeNahlásit Vaultmasterům
jenom tak mimochodem už jsem si to objednal a kus je za 30 Kč. Ale stejně vynikající věc.
Autor: petruschkaOdesláno: 15:41, 5.7.2009ID: 52243eNahlásit Vaultmasterům
Mirak: ano, to jsem zjistil až později. Udělal mi cenu a já si to neuvědomil.
Autor: BekStormOdesláno: 09:49, 6.7.2009ID: 614162Nahlásit Vaultmasterům
Placka Fallout placka Hmmmmmmm dobrý nápad. škoda že to moc lidí na ulicích nepochopí ( možná že jete dobře ).
Hele to plivaní na F3 začína bejt jako nerozchozená křeč.
Ja vým vzc než nekteří z reptalu co je v F3 špatně a co tam vážně chybí.

BOŽE polovina z nás plive na Fallot 3 jen proto že může plivat, vsadím se že kdyby mněli řict proč je F3 štve tak řeknou:
" Proto že je jiný a aa a taky proto aa je jiný a aa A vůbec "

Promin Petrušku vým že tohle má bzt o tvé cool placce, ale když vídim některé ty F3 sucks kecy tak se mne vztek zmocňuje.

P.S. Pozor na nikoho nenedávam jen mám diametralně odlišny názor, už mám vyzkoušeno že mně teď bude někdo považovat za trola a FlameWar startera :)
Autor: BekStorm Odesláno: 09:52, 6.7.2009ID: 614162Nahlásit Vaultmasterům
Ještě něco ..... chapejte proč by na té place mělo být F3 sucks.
Lidi co to s vámi je na te placce je přeci PipBoy chápate PipBoy
Autor: ZeroOdesláno: 13:08, 6.7.2009ID: 426c0eNahlásit Vaultmasterům
BekStrorm: Většina lidí už napsala, co jim na F3 vadí, a nechtějí se opakovat
Autor: AhurmenOdesláno: 14:55, 7.7.2009ID: 50ee1aNahlásit Vaultmasterům
Helééé, super věc, jdu to asi objednat :)

ALe jen jak tu někteří řikali - doufám, že děti na ulici nepřiběhnou a nebudu pokřikovat F3 jee tralala.
Autor: RáďaOdesláno: 21:30, 7.7.2009ID: 6fc056Nahlásit Vaultmasterům
Tak já se tu ještě nevyjádřil proti F3, takže to Bekovi řeknu:

Na falloutu 3 mi vadí, že to není RPG (Fallout a Fallout 2 byly ukázkové příklady kvalitního RPG), je to bezhlavá řežba. NPC jsou prakticky informační databáze a většina hry je založená na boji, který je ale proti akčním hrám o 150% horší. Podle mě je to hra (a špatná hra) ze světa Fallout, která mi nemá co nabídnout.
Autor: DannyOdesláno: 10:23, 8.7.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
Ráďo úplnej souhlas :D:D bereš mi to z úst
Autor: SybrakosOdesláno: 11:03, 9.7.2009ID: 705b08Nahlásit Vaultmasterům
Fallout 3 už mě baví hrát jenom za postavu mojí holky.
Autor: chekotayOdesláno: 19:37, 11.7.2009ID: 700db2Nahlásit Vaultmasterům
Tak ona sice byla asi před dvěma týdny uzávěrka akce, kdy jsme si na Madbrahmíně kupovali placky s pip-boyem za 20 CZK (sám jsem si koupil tři), ale je fajn, že lidé na toho Fallouta stále myslí a napadají je takové dobré nápady paralelně :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.