.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2009-07-18 12:11:35, NMA

F3 přes třicet nepůjde

Lidi, které ještě zajímá Fallout 3, možná zajímá i případné zvýšení level capu v nějakém dalším DLC. Jeff Gardiner ale po notné dávce vtipné kaše odpověděl, že to již nebude možné, protože by pak byl Fallout 3 nevybalancovaný. A tak zatímco modeři usilovně tvoří alespoň trochu lépe hratelnou hru pomocí módů upravujících staty a levelová omezení, Bethesda zastává názor, že Fallout 3 je nejlépe vybalancovaný tak, jak jej už znáte (10mm pistolkou na supermutanta, v Point Lookoutu plasmovkou na vidláka s lopatou).

Sdílet na Facebooku
Autor: Tom9kOdesláno: 15:11, 18.7.2009ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Njn.... F3 "oficiálně" nebude přes 30, ale jak bylo zmíněno, modeři se o to postarají.
Autor: Dark KingOdesláno: 15:31, 18.7.2009ID: 42bbbcNahlásit Vaultmasterům
Lidi toho moc oficiálně nenakecaj ale neoficiálně to je keců.
Autor: KeinOdesláno: 17:34, 18.7.2009ID: 7fc64eNahlásit Vaultmasterům
Fallout 3 je prý vybalancovaný ? HA HA ha...
Autor: HerrerOdesláno: 18:56, 18.7.2009ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Ať jde celej Fallout 3 tam,kam se odváží podívat jen celníci.
Autor: KolinequeOdesláno: 19:48, 18.7.2009ID: 42e19cNahlásit Vaultmasterům
Zdarec, moc jsem se pobavil u toho přirovnání cituji:"S 10mm na Supermutanta a s plazmou na vidláka". Podařený a hlavně enormně trefný!!!
Autor: KalimeroOdesláno: 02:32, 20.7.2009ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Herrer: do kufru? fakt? :)
Když už používáš omšelé s staré rádoby fŕoky, zkus si uvědomit, že celníci už u nás jaksi taksi nikam nekoukají...

Kolineque: mě se zase naopak líbí to co píše Dark King... to má aspoň neotřelý vtip, což se o zdejším ždímání 100x vyždímaného pomeranče říct nedá, ač to je samozřejmě pravdivé
Autor: KalimeroOdesláno: 10:29, 20.7.2009ID: 518a58Nahlásit Vaultmasterům
Jseš o tom opravdu přesvědčenej? Celníci u nás pořád existujou, akorát teď působí na dálnicích, a ne na hranicích. A hlavně kontrolujou převážený zboží, ne občany. A "tam" se můžou podívat pořád, tak bacha.
Autor: HonzišOdesláno: 10:46, 20.7.2009ID: 60576eNahlásit Vaultmasterům
Stačí si zajét k německým hranicím a klidně se ti podívají i na místo kam slunce nesvítí.
Autor: KalimeroOdesláno: 10:59, 20.7.2009ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Já jel od té doby přes hranice několikrát a tam (čti do kufru) se mi zatím nikdo nedíval. Člověk si ani pomale nevšiml, že je za hranicemi. Naštěstí nejsem kamioňák, takže se mi tam (stále čti do kufru) dívat snad ani nebude.
Autor: JaWOdesláno: 11:15, 20.7.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Celníci jsou třeba na letištích a ti minimálně do toho kufru lezou. Chtělo by to občas trochu všeobecného přehledu, ale tady si stejně plácá kdo chce co chce.
Autor: HerrerOdesláno: 16:57, 20.7.2009ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Kalimero: Je to náhodou dobrej vtip(čti dobrej vtip) a celníků je pořád stejná hromada a svoloč je to snad ještě horší,než kdykoliv předtím. Tím,že se bojej o flek,tak jsou v tý svý prudě ještě mnohem důkladnější. Nicméně to sem nepatří a tak se stahuju do ústraní a vylezu až s dalším datadiskem k historicky nejurážlivějšímu pokračování herní legendy.
Autor: KalimeroOdesláno: 17:54, 20.7.2009ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Jaw: Mno já si nemyslím že na letištích člověk co kontroluje věci je celník. Proč? Je to řadovej zaměstnanec letiště, kterej tam byl předtím než zrušili pohraniční celníky a je tam i potom.
Autor: HomerOdesláno: 17:56, 20.7.2009ID: 5114c4Nahlásit Vaultmasterům
Hmmmmm koblisky ........ Sakra a ja myslel ze jsem se ocitl na nejaky smyslu plny diskuzi a ono ne hmmm jsme porad u tematu nenavidim F3.... Skoda ze pracovniky Bethesedy to vubec nezajima maji uspesny projekt za sebou a fallout znacku v kapse hehe hehe zboheeeem zabari !!!!!!!!!!!
Autor: JaWOdesláno: 19:29, 20.7.2009ID: 7f9f9cNahlásit Vaultmasterům
Kalimero: http://lmgtfy.com/?q=celn%C3%ADci%2BRuzyn%C4%9B
Autor: smejki - kalimeroOdesláno: 21:30, 20.7.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
a v kauflandu ti "sekuriťák" se základkou může do baťohu, že?
Autor: martin3389Odesláno: 22:59, 20.7.2009ID: 6f9750Nahlásit Vaultmasterům
Homere, marš do Springfieldu, tvoje názory zas nezajímaj mě.
Autor: IcTOdesláno: 13:45, 21.7.2009ID: 61693cNahlásit Vaultmasterům
Ha ha vyvazeny Fallout to jo, shak to bolo smiesne ako som nasiel hned na zaciatku gatling a kosil vsetko co sa dalo aj na 3tom leveli...bleee
Autor: ErinaOdesláno: 19:09, 21.7.2009ID: 41d350Nahlásit Vaultmasterům
Holt Bethesdaci maji obrovsky smysl pro humor, s tim nic uz nenadelame :-D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.