.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Psychotic, 2009-07-28 22:41:35, CVG

Golden Joystick

Fallout 3 byl nominován na cenu Golden Joystick Awards v pěti kategoriích: Ultimate GoTY edition, PC game of the year, Xbox game of the year, Playstation game of the Yeah a Best soundtrack.

Dále Bethesda je také nominována v kategorii Nejlepší vývojář. Doufám, že nejmladšího člena Fallout rodiny podpoříte.

Volte zde: www.computerandvideogames.com

Sdílet na Facebooku
Autor: moonfearOdesláno: 11:21, 29.7.2009ID: 51fe60Nahlásit Vaultmasterům
podpořit? Maminka říkala, že nemám být sprostý a lhát, takže raději nebudu odpovídat.
Autor: kirchsteinOdesláno: 12:14, 29.7.2009ID: 61693cNahlásit Vaultmasterům
no to zrovna
Autor: chekotayOdesláno: 16:13, 29.7.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Ne.
Autor: chilloutmanOdesláno: 16:27, 29.7.2009ID: 60ca46Nahlásit Vaultmasterům
ani omylem, ale je hezke ze se tu nekdo stara i o tu trojku, kdyz uz sem kvuli ni nekdo chodi (ja osobne info o F3 uz radej preskakuju .)
Autor: smejkiOdesláno: 21:16, 29.7.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
ne
Autor: PerryOdesláno: 23:35, 29.7.2009ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
Hell NO!
Autor: PsychoticOdesláno: 06:40, 30.7.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Ach jo, co na tyhle odpovědi říct? Snad jen budu citovat skupinu As I Lay Dying - "We have all heard what we wanted to hear: the truth that sounds right to our ears". Dobře, už jste mě otrávili až moc, budu sem muset přestat chodit - očekávám vtipné variace na "Ty nám tu chybět nebudeš", ale mně tahle stránka chybět docela bude. Tak zdar.
Autor: JaWOdesláno: 09:40, 30.7.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Psychotic: Nenech se vytočit. Podle archaické ankety sem furt chodí třetina lidí hlavně kvůli Fo3. Kolikrát jsem četl hlášky, že lidi novinky o starých Falloutech přeskakují. Na to si člověk musí jednoduše zvyknout. Jsou tady dva tábory, které po sobě plivou a to se už nikdy nezmění. Jestli odejdeš, tak už nebude o Fo3 psát nikdo, což by byla škoda.
Autor: TemplayerOdesláno: 10:27, 30.7.2009ID: 518a5aNahlásit Vaultmasterům
ani tak ne, jak někdo může podpořit hru, která je totální slátanina udělaná jen pro peníze? Vydává jeden datadisk za druhým, s obsahem téměř zkopírovaným z jiných her a vydělává ohromné množství peněz. Fallout byl původně béčkový projekt, dělaný jen ze zájmu a ne pro prachy a pro děti jako F3. a z něho se stala legenda , ne z F3. F3 je jen střílečka, jediné co se mi na F3 zdálo dobré je konec za dobrý charakter a trochu začátek. Dialogy a boj vše je přizpůsobeno malým dětem, soudě podle jednoduchosti úkolů dětských dialogů a nesmírně zjednodušeného boje na to, co jsou moderní děti zvyklé. zabít supermutíka základní pistolí, strašné.....zabít deathclawa loveckou puškou a v koženým brnění na nejtežší......to už je moc. Bez modů se tato hra nedá hrát. Taky by mě zajímalo jestli vývojáři F3 vůbec vědí co je to Post apo sci fi . Hláskováno tak aby to někteří pochopili. :)
Autor: DevaOdesláno: 11:06, 30.7.2009ID: 7f7696Nahlásit Vaultmasterům
Templayer: může ji podpořit, proč ne pokud se mu líbila a je fanda. Tohle jsou stránky Fallout série, kdyby to masteři chtěli jinak, tak si to můžou zařídit sami.
Autor: SiusOdesláno: 15:17, 30.7.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Ono je celkem zbytečné hlásat co je "dobrá" hra a snažit se lobovat za svůj názor. Jednoduše koupil jsem si, zahrál jsem si, nedohrál jsem, litoval jsem, prodal jsem se ztrátou.
Hra mě celkem bavila jako oddechovka, kdy jsem chtěl vypnout, ale to je přesně to co sem od nástupce legendy nechtěl. Ale tak i tak rezignoval jsem na snahu vtlouci ostatním hráčům do palice, že jde o <!>nu, co przní nejen jméno legendě, ale i žánru do kterého se snaží zapadnout. Ať si hrajou jak umí a jak je to baví. Když se nad tím zamyslíte ono je celkem docela jedno co si ostatní myslí a nějaký hlas většiny mi může být u...

Škodajen že "Fallout" už není Fallout.
Autor: ArmyboyOdesláno: 22:06, 30.7.2009ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Myslím si totéž co Jaw, neodcházej Psychotic a piš dál, určitě to není marná práce, já osobně tu aktuálku o F3 přeskočím ale určitě jsou tady lidičky kteří co ocení a přečtou si to.
Komu se líbí původní Fallouty ať si čte aktuálky jen o nich, komu se líbí F3 ať si čte jen o F3, trošku tolerance přátelé, žij a nech žít, toto je web o CELÉM universu jménem Fallout, to znamená, že sem patří jak původní tak i nový Fallout ať se to někomu líbí nebo ne.

Pro méně chápavé:

Máš rád původní sérii?
Fajn, pař jak o život, klidně uklikej svojí myš k smrti, když tě to baví tak není co řešit ale nech bejt F3 a její fandy na pokoji, ty máš svoje hry oni svojí, pohoda, peace :-)

Máš rád nový Fallout, tedy F3?

Fajn, pař jak o život, klidně uklikej svojí myš k smrti, když tě to baví tak není co řešit ale nech bejt původní Fallouty a jejich fandy na pokoji, ty máš svojí hru oni svoje, pohoda, peace :-)

Doufám, že je to takto jasné naprosto všem, pokud se náhodou vyskytne někdo komu to ani přes to všechno není jasné, tak ať písne do diskuze, pokusím se s tím něco udělat ;-).

Autor: smejki - psychoticOdesláno: 22:35, 30.7.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
v žádném případě nešlo, alespoň z mé strany, o automatický antiF3ový žvást. Po prohlídce nabídky jsem musel konstatovat, že se objevily lepší tituly (alespoň v kategoriích, kde vůbec jsem schopen objektivně hlasovat).

Každopádně nemá smysl se nechávat zviklat pár negáčema a vysrat se na prospěšnou věc, jakou psaní o F3 je. ;)

Býval bych tu byl rád nápomocen v tvoření novinek (hlavně z infa okolo F3, toho bylo v posledních 14 dnech neurekom), leč jsem schopen fungovat jen asi dvě hodiny denně => jeden článek překládám snad už 14 dní a nějaký grafický záležitosti taky čekaj už přes 3 týdny na dodělání......a že bych si čuchnul k nějaký hře? jo vlastně dneska jsem po dlouhý době pařil...solitaire na mobilu *juchů*
Autor: TemplayerOdesláno: 15:57, 1.8.2009ID: 518a5aNahlásit Vaultmasterům
Holt, Fallout tři je možná dobrá hra, ale špatný fallout. :) Hlavně nenávidím lidi co fallout 3 povyšují do nebes jako kdyby to bylo kdovíco. Můj názor: oddělíte z F3 10 mm pistoli a energozbroj+párači+vaulty přejmenujete na Kryty- a už to není fallout. Ovše když od původních falloutů odděláte energozbroj, párače....a tak podobně pořád to bude fallout. Fallout je falloutem atmosférou, ne tím co je zkopírované z předchozích dílu. Souhlasím s tím že F3 je dobrá střílečka na odreagování ale stejně jak ten nade mnou říkám, že to pak není fallout. Fallout byl o atmosféře, propracovanosti a často složitosti, kdežto F3 je o jednoduchosti, penězích porušování autorských práv :D
Autor: s0fOdesláno: 23:24, 2.8.2009ID: 41f73cNahlásit Vaultmasterům
Renesco by povedal: "Cela ta cena je prokleta a F3 s ni."
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.