.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Tom9k, 2009-07-29 12:07:37, Mib88

Mib88 Megamod 2.35.1 patch

Stahujte z Rapidshare nebo od nás. Nakopírujte na 2.35, přepište a hrajte. A nestěžujte si na krátkou aktuálku.

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 15:26, 29.7.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Klinta to asi neopravuje, co? Z toho co tam vidím, tak tam zapomněl přidat i tu fungující mapu Reddingu, reddown.map
Autor: chekotayOdesláno: 16:14, 29.7.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Tohle je dlouhá aktuálka! :-)
Autor: JaWOdesláno: 16:24, 29.7.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Jenom ten komentář o krátkosti aktuálky zabírá celou půlku novinky, ale i tak si myslím, že to nejkratší aktuálka na VŠB nebude 8-)))
Autor: Tom9kOdesláno: 18:17, 29.7.2009ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Nevím co to opravuje, nikde to tam není napsáno. Redding tam není a Klint je stále overpower.
Autor: JaWOdesláno: 18:55, 29.7.2009ID: 7f9f9cNahlásit Vaultmasterům
Tom9k: Jak to, že o tom patchi není nikde, ani na NMA, žádná zmínka? To má díky tobě VŠB vždycky několik dní světovou exkluzivitu? 8-)))
Autor: Tom9kOdesláno: 20:46, 29.7.2009ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
No, poprosil jsem autora aby mi poslal link. Navíc myslím, že se Megamodu věnuji docela hodně a reportuji bugy co se jen dá. Například tento patch mi už Mib88 poslal link sám od sebe.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.