.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Max, 2009-08-22 16:24:19, http://store.steampowered.com/sub/2008/

Fallout Collection na Steam-e za 19,99€

Nemáš ešte svoj vlastný originálny Fallout? Nedarí sa ti ho zohnať? Nevadí ti absencia CD nosiča?

Valve v týchto dňoch sprístupnilo možnosť si cez ich elektronický distribučný systém Steam zakúpiť kolekciu tejto klasickej hry za 19,99€ (Fallout 1, Fallout 2 a Fallout Tactics prípadne po jednotlivých dieloch za €9,99).

PS: žiaľ neviem ako sa Steam zachová ak sa užívateľ pokúsi vložiť do hry mod.

Sdílet na Facebooku
Autor: laztaeOdesláno: 19:34, 22.8.2009ID: 70840eNahlásit Vaultmasterům
+se tyto tři díly nachází v současném čísle SCORE, které stojí 200 Kč+dostanete Europu Universalis 3 a časopis, takže myslim, že je to jasná volba .
Autor: AgarwaenOdesláno: 21:44, 22.8.2009ID: 33c73aNahlásit Vaultmasterům
Stare pecky jedine na gog.com (Good Old Games) vcetne vsech tri zminovanych Falloutu za ferove ceny :)...vse odzkouseno, funkcni a bezproblemove vcetne podpory - urcite doporucuju (Falloutiky tam maji za 5.99 euro, coz vyjde jeste levneji nez na steamu). Kdo ma rad stare hry a nezna GOG, tak sup tam :).
Autor: MaxOdesláno: 23:46, 22.8.2009ID: 60cc98Nahlásit Vaultmasterům
laztae: na Slovensku sa to ale cenovo vychádza skoro rovnako a podobné časopisy ani nečítam tak to beriem ako mínus...

Agarwaen: neviem ako je na tom gog.com ako oficiálny distribútor (či len neťahám zaplatený image) a či majú k tomu aj program na správu hier (updaty, chat)

občas sa ale oplatí chodiť po obchodoch lebo v tescach/hypernovach sa zvyknú tieto hry váľať zadu v regáli a nik ich nechce
Autor: HiHi789Odesláno: 00:30, 23.8.2009ID: 51608eNahlásit Vaultmasterům
Gog už tam má Fallouty pěkně dlouho. Vlastně s nima začínal.
Je to samotná hra bez jakýchkoli osin typu Steam.
Autor: rovlaOdesláno: 06:40, 23.8.2009ID: 42bc80Nahlásit Vaultmasterům
to přece není pravá Fallout kolekce, bez Fallout 3, ne? :D
Autor: moonfearOdesláno: 12:12, 23.8.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
GOG.com
1) prodává narozdíl od steamu který pronajímá :)
2) prodávané hry jsou upravené pro win XP a visty, steam už několikrat pustil hru která pod vistama pustit nešla
3) narozdíl od steamu si nemyslí že 1 euro je 1 dolar takže jsou tam normální ceny
4) narozdíl od steamu tam funguje technický support, ještě jsem si nevšiml že by tam nějaký problém neřešili a to už tam otravuju rok
5) steam k tomu nedodá bonusy jako fallout bibli, soundtrack, avatary, wallpapery ;)
6) gog.com to má bez jakékoliv ochrany

takže přestože steam mám docela rád, říkám NE. Jsou i lepší způsoby jak utratit dvacet euro.
Autor: MaxOdesláno: 13:38, 23.8.2009ID: 60576eNahlásit Vaultmasterům
HiHi789: ja steam za osinu nepovažujem... možno tebe to vadí nakoľko sa hra potom nedá predať ďalej

rovla: Fallout 3 nestojí ani za 1 €. Jedine že by ho k tomu dávali ako bonus

moonfear:
1) a aký je v tom rozdiel (ale myslím pri reálnom používaní a nie teoretické kecy)
2) ja som s tým problém ešte nemal
3) nj to je svinstvo
4) ešte som to "šťastie" aby som niečo riešil so supportom nemal
5) veď to máš aj tu a v cz
6) tak načo platiť? rovno ťahaj z warezu :)
aj tak je najlepšie trochu pohľadať a Fallout Collection DVD sa nájde za cca 15-18€ (nové)
Autor: toudi to MaxOdesláno: 14:30, 23.8.2009ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
6) si dufam robíš srandu, nie?

ak steam preferuješ, nič proti, ale keď niečo ZAPLATÍM (a dokonca DRAHŠIE), tak som radšej keď toho dostanem viac a nemusím to ťahať z iných zdrojov (walpapery, bibliu a tak)

moonfear ::ano
Autor: Kharkow -> moonfearOdesláno: 17:03, 23.8.2009ID: 618fe6Nahlásit Vaultmasterům
No a jak to funguje? To jako zaplatím a pak dostanu link ke stažení/možnost jednoho stáhnutí? Anebo dostanu permanentní přístup s neomezeným počtem stažení? Říkám si totiž, když jednou něco koupím a pak to smažu a po půl roce to budu chtít znova, jestli to tedy budu moci opět normálně stáhnout...
Autor: KeinOdesláno: 22:50, 23.8.2009ID: 7fc64eNahlásit Vaultmasterům
19.90 Tolik stojí i kobzole v lídlu..
Autor: AgarwaenOdesláno: 08:28, 24.8.2009ID: 700f42Nahlásit Vaultmasterům
Kharkow: pokud mluvime o gog.com tak tam mas normalne zakaznicky ucet, kde si zakoupene hry + bonusy muzes stahnout kolikrat chces odkud chces :) idealni pokud obcas promazavas hry :D ale stejne doporucuju stahnout a vypalit ciste pro jisotu zejo :D
Autor: PatejlOdesláno: 01:27, 26.8.2009ID: 51397aNahlásit Vaultmasterům
Fallout kolekce za 20 euráčů??? To je tedy pěkná zlodějina.

Taky dávám přednost GOGu před Steamem.
Steam sice není špatná služba, pár her u nich mám, ale ceny mají mírně řečeno přemrštěný, tam se vyplatí kupovat jen v případě, že mají zrovna nějakou hodně velkou slevu jako to bylo třeba u Bioshocku za 4,5 Euro.
Autor: KharkowOdesláno: 10:49, 26.8.2009ID: 618fe6Nahlásit Vaultmasterům
Tak jsem vysolil gogu pár dolarů (super nákup v dolarech) a zatím spokojenost... Rovnou to ve mě vzbudilo zájem o některé tituly EA z EA store, jenže jakmile jsem si chtěl obědnat za pár šupů nějaké kousky přesměrovalo mě to na evropský EA store, kde se pár šupů v dolarech proměnilo v těžké prachy v euru. A registrovat mě u US EA store taky nechtěli (ať jsem byl odkudkoliv) tsssss... nezkoušel to někdo obejít?
Autor: moonfearOdesláno: 16:10, 26.8.2009ID: 7fc5e4Nahlásit Vaultmasterům
no zkoušel jsem to, ale ea store je poněkud vdorovitý, takže jsem to vzdal, a vůbec, EA stejně produkuje v 90% případů nehratelné sračky tak buď rád a podívej se po gogu nebo steamu tam se ty starší kusy najít dají, popřípadě xzone.cz
Autor: KharkowOdesláno: 17:18, 26.8.2009ID: 618fe6Nahlásit Vaultmasterům
Jenže u EA pomalu vychází vyjma Pinnacle Station pro ME (ten už je venku) i Dragon Age: Origins aneb pamlsek před ME2
Autor: moonfearOdesláno: 07:30, 27.8.2009ID: 7fc5e4Nahlásit Vaultmasterům
tak CE dragonage mě čeká na xzone a ME2 taktéž :) tyhle hry mi přijde trochu barbarské kupovat digitálně když mají tak krásné krabice a hlavně digitálně si nekoupím zběratelskou. Teda je to jen můj názor, ale myslím si, že digitální distribuce má smysl jen pokud je problém sehnat krabicovku nebo jde A) o budgetovku B) nějaký starší kus
Autor: KharkowOdesláno: 13:07, 27.8.2009ID: 618fe6Nahlásit Vaultmasterům
Anebo C) uživatel nemá a do budoucna neplánuje žádnou optickou mechaniku :)

P.S. Samozřejmě ME2 budu taky chtít krabičku, ale u Dragon Age mě její absence niak trápit nebude (hlavně že budu mít extra armor do ME) :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.