.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-09-01 11:36:14,

Termín soutěže O Brahmíní vemeno protažen!

Tak mi včera, den před uzávěrkou soutěže, přišlo naráz jednou tolik příspěvků, co za celý předchozí čas od vyhlášení. Navíc mnozí lidé psali, že to nestíhají dopsat, že posílají jenom nástin, že jim zrovna při odesílání zkolaboval počítač, a tak různě, a tak podobně. Prostě to vypadá, že potřebujete ještě trochu času. Takže jsme se rozhodl, že protáhnu termín ještě o čtyři týdny - naprosté finále odevzdání soutěžních povídek tedy je určeno na 30. IX. t.r., tedy na 12. výročí vydání Falloutu! A schválně, jestlipak víte, který vault měl číslo 12 a čím byl zvláštní?
Máte tedy, milí pisálkové, ještě měsíc času na dopilování svých děl. A aby nebylo dobrých zpráv málo, k cenám vypsaným na výše uvedeném odkazu se přidávají ještě dvě originálky hry Stalker, které mám doma zavřené v olověné bedničce spolu se Schrödingerovou kočkou.

Sdílet na Facebooku
Autor: Henry Thorn áká SybrakosOdesláno: 14:19, 1.9.2009ID: 42931aNahlásit Vaultmasterům
Uff, díky Cheky! Dnes večer jsem ti to chtěl posílat, ale ještě s tím mým veledílem nejsem spokojen, hlavně s koncem.. Poslední týden chodím spát v noci a když mám kliku, tak se vyspím tak zhruba čtyři hodiny. Fakt jsem se děsil toho, že to dnes pošlu.:-/

Můžu nastínit, o co půjde,- Prequel, odehrává se to několik dní před začátkem poutě Lone Wanderera v F3. Je to o mladém muži, co měl všechno, a dívce, která v životě neměla nic. Nečekejte humor, spíše depresivní texty z vražedné pustiny okolo trosek D.C.

P.S.:Dá se vyhrát ta kočka?
Autor: tuzadOdesláno: 15:13, 1.9.2009ID: 33c66eNahlásit Vaultmasterům
Ak sa nemlim Vault 12 bol postaveny v Bakersfielde a tam potom vzniklo necropolis? Alebo som uplne vedla?
Autor: AneiOdesláno: 15:14, 1.9.2009ID: 7f02faNahlásit Vaultmasterům
Kočka se dá vyhrát a nedá vyhrát. V závislosti na tom jestli je živá nebo ne. To se ale nedozvíme dokud bedýnku neotevřeme.
Autor: chekotayOdesláno: 16:37, 1.9.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Ano, kočka se dá/nedá vyhrát. :) A ano, V12 je v Bakersfieldu/Necropolis. :)
Autor: Tom9kOdesláno: 19:32, 1.9.2009ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
To vypadá, že si dáváte s tím záležet... Se nechám překvapit
Autor: RadiawOdesláno: 06:52, 4.9.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Necropolis zná přece každý malý dítě!
Autor: SybrakosOdesláno: 16:14, 4.9.2009ID: 42931aNahlásit Vaultmasterům
Jo, ale čím byl zvláštní? Nevěřím, že jsou tady tak velké lamy, které to nevědí!:-/
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.