.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-11-22 08:11:22,

Soutěž: Vetřelec se vetřel až na třetí místo!

Takže dneska se podíváme na nejnižší stupeň vítězů naší soutěže. Je umístěn na nejnižším patře vaultu, v tom nejzapadlejším skladišti. Přesto až sem vedou tunely filtrventilačních rozvodů, a jimi k této povídce propadla cena za třetí výherní místo.
Tento příběh je zvláštně roztomilý a možná by zasloužil i nějaké to pokračování. Těžko hledám něco, co bych k němu mohl říct více... raději vám doporučím uvařit si dobrou okenu, schoulit se na kožešinové lůžko a začíst se do vyprávění o lidech z vaultu.

[ Votrelkyňa ODT ]  [ Votrelkyňa RTF ]  [ Votrelkyňa PDF

Sdílet na Facebooku
Autor: mattOdesláno: 12:00, 22.11.2009ID: 42969aNahlásit Vaultmasterům
Tak tohle je hodně dobré. Konečně něco (společně s holuby) uvěřitelného, kde hlavní roli nehraje revolver, a kde to smrdí olejem a zatuchlinou. A příběh vaultu šedého, s ironií ve stylu Hlavy XXII. Škoda, že Květinka se umí více méně jen ukrývat, hrát si s nožem a neverbálně žádat o sex. Ale její lehká mysl mi nějak k vykrádačce vaultů sedí. Otázkou je, jestli, řečeno s klasikem, na tváři lehký smích ukrývá hluboký v srdci žal.
Autor: PajaOdesláno: 17:01, 22.11.2009ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Taky se mi povídka líbila, četla se krásně. Konec, resp. jeho absence mě ale trochu rozladila:( Jak to dopadlo? Dobře, špatně, potkali se, zradil, nezradil, co se s ní stalo, co se stalo s jeho nevlastním bratrem a hlavně - fungovala ta laserová pistole? Nedozvíme se:( Spíš než samostatná povídka je to intro k delšímu příběhu. Hlavní hrdina má opravdu pech, kam vstoupí, tam potká hlavního sekuriťáka nebo správkyni:-D Oproti akčním povídkám je to příjemná změna a zasloužené 3. místo. Slovensky neumím, ale vůbec to nevadilo (Holubi se mi tak dobře nečetli). Chválím:)
Jo, a opravte někdo to Smejkiho hodnocení :-D
Autor: HellbillyOdesláno: 14:39, 23.11.2009ID: 32b55eNahlásit Vaultmasterům
Paja:Absencia konca?Niekedy je otvorený koniec lepší než jasný.Mne osobne sa ten koniec páčil, bolo to dobre ukončené, plus autor má pripravenú tému na budúci ročník :)
Autor: AlicOdesláno: 14:42, 23.11.2009ID: 60a394Nahlásit Vaultmasterům
skoro do posledni strany jsem si myslel ze trpi schizofrenii, preci jen on byl jedniny kdo ji vydel
Autor: PajaOdesláno: 18:10, 23.11.2009ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
->Hellbilly: otevřený konec ano, ale tady mi to spíš přišlo jako nestihnuté, opravdu spíš jako začátek něčeho delšího.
Se zeptáme přímo: Tak co, autore, je to začátek něčeho delšího, nebo jsi to takhle chtěl, takhle je to pointované?:)
Autor: chekotayOdesláno: 19:39, 23.11.2009ID: 70ab7cNahlásit Vaultmasterům
Alic: Fíha, to by byl fór!
Autor: s0fOdesláno: 21:11, 23.11.2009ID: 613f72Nahlásit Vaultmasterům
to autor - vyborna poviedka. perfektne si postavam vdychol dusu a dobre sa mi to citalo. a votrelkyna mi navyse niekoho pripomenula :|

jedine co sa mi nepacilo bol ten styl dialogov.. 'Kurňa' namiesto 'Kurva' a podobne.. moc sladke a nehodilo sa mi to tam.. jo a vault ma nak moc poschodi, nehovorim, ze by mali byt nutne 3, ale dvojcifra je nak moc, na to by asi neboli podla kanonu pri vystavbe stoviek vaultov prachy.. :/

P.S. - mas prebyvajuci dlzen v "..ked bola prioritne poziadavka..", v "..presiel som okienku.." chyba spojka 'k', v "..zrejme vas bude lekarsky vysetrit.." tiez cosi chyba, dalej v "..par slov a obrazka som pochopil.. " je zrada, "..skoncila v tvojej naruci..", ubikacie/ubykacie, "..ktora prave vstupil s knihovnikom..", "..a behol si sem..", .. :]
Autor: Rudi.BOdesláno: 21:47, 23.11.2009ID: 511332Nahlásit Vaultmasterům
s0f ty si ten pravy co sa moze stazovat na chyby :D nic v zlom
Autor: s0fOdesláno: 22:55, 23.11.2009ID: 613f72Nahlásit Vaultmasterům
Rudi.B - ak mi niekto napise komentar kde identifikuje chyby v mojej poviedke, aby som si ich mohol opravit, budem len rad a podakujem sa mu. toz sa uvedom.

a otvorene - 'nic v zlom' si strc vies kam, dobre viem, s jakym umyslom si tu reakciu napisal.
Autor: smejki - RudiOdesláno: 23:50, 23.11.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
ano, může, když něco uvidí... stejně jako můžeme jeho směrem i my.
Autor: LmslaverOdesláno: 12:32, 25.11.2009ID: 42e2caNahlásit Vaultmasterům
Výborně napsaná věc. Tohle se čte jedním dechem s očekáváním do jakého dalšího lejna hrdina ještě stoupne a vše si zkomplikuje.
Autor: MoghOdesláno: 22:58, 25.11.2009ID: 513b0cNahlásit Vaultmasterům
Som rád že sa poviedka páčila. Áno mala byť pôvodne rozsahu zhruba ako Touha Henryho Thorna ale našťastie som bol moc lenivý a stihol len jednu časť.
Pokračovanie mám v pláne napísať, aj keď latka je teraz nasadená privysoko a zrejme ju budem skorej podliezať ;-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.