.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2010-01-23 10:17:24, Englishrussia.com

Hardcore Stalker LARP

Že LARPy na východ od Dukly bývají o pár příček jinde, než u nás, je známo. (Občas při tom prý někdo umře, ale jak pravil již tatíček Džugašvili, "nas mnogo".) Postapo komunita se o tom mohla přesvědčit loni u fotek z ukrajinského Stalker LARPu.
Inu, a letos se odehrál další ročník, ještě o trošku vychytanější. Hra na motivy počítačové hry Stalker: Shadow of Chernobyl se odehrává kde jinde, než v Černobylu...

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 13:05, 23.1.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Doufám, že jim naroste na každé končetině prst navíc. Magoři 8-)))
Autor: tuftOdesláno: 19:33, 23.1.2010ID: 42e19cNahlásit Vaultmasterům
:-) to neni v Černobylu - http://englishrussia.org/stalker-for-real
Autor: En3mYOdesláno: 22:04, 23.1.2010ID: 6119eeNahlásit Vaultmasterům
nektery si fakt dali praci s vystroji =) hlavne ten v bily kombineze s maskou s kularovitejma otvorama , a to rudy podsviceni - brutalni =)
Autor: chekotayOdesláno: 23:01, 23.1.2010ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
Jsem si říkal, kdo by je tam pustil, ale co ta poslední fotka?
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 11:38, 24.1.2010ID: 618f82Nahlásit Vaultmasterům
já bych se ani nedivil
Autor: PavelOdesláno: 13:02, 24.1.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
Kurňa tam bych chtěl...
Autor: DikobrazOdesláno: 15:15, 24.1.2010ID: 7f4f26Nahlásit Vaultmasterům
Na Scostalker jsme fotky pomerne podrobne rozebirali a analyzovali. V Černobylu se hra neodehrávala, byo to samozrejme jinde, ta fotka se sarkofagem je jasny fake a fotomontaz. Nechal jses nachytat photoshopem Chekotayi :)
Stránky akce jsou jinak zde:
http://www.stalknet.ru/
Po překladu v google translatoru se můžete dozvědět pár zajímavých detailů.
Nicméně jsme se na scorpionech shodli, ze akce je hodne podobna Milovickemu stalkerovi az na par detailu a rekvizit...
Autor: smejkiOdesláno: 18:51, 24.1.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
chekotay je grafické poleno, to ho částečně omlouvá :-)
Autor: chekotayOdesláno: 08:36, 25.1.2010ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
Pod pojmem "počítačová grafika" si já představuji pastelky a skener, takže ano, v tomot ohledu rád přiznám, že jsme se nechal nachytat. :-)
Autor: DikobrazOdesláno: 09:58, 25.1.2010ID: 7f4f26Nahlásit Vaultmasterům
Rozumim tvym skrytym tuzbam a nevedomym pranim, ktera se touto formou objevuji :-D Kdo z nas nesnil o airsoftu v Pripyati? Nebo o plnohodnotné PA larpu odehrávajícím se ve skutečné Zóně?
Autor: chekotayOdesláno: 09:14, 26.1.2010ID: 70846eNahlásit Vaultmasterům
Jo jo, o tom sním snad každý druhý den před spaním... :)
Autor: Henry \"Sybrakos\&quOdesláno: 14:04, 26.1.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
No tak to mi povídej:-D

Jinak už se těším na Dikobrazův S. larp, bude to maso, protože tam jedu taktéž
Autor: Henry \"Sybrakos\&quOdesláno: 14:06, 26.1.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
KU..a, mi ted na mail přišla zpráva z airsoft guns cz, že se zastavuje výroba a dodavatelství levnejch aeg čín. A to jsem si tam chtěl koupit levný pdw na stalkera, chjo
Autor: DikobrazOdesláno: 19:58, 26.1.2010ID: 60cb6cNahlásit Vaultmasterům
http://airsoftmorava.cz/
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.