.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-02-07 12:20:58, Ještěr

První české preview na Eurogameru na Fallout New Vegas

Na Eurogameru si můžete přečíst první české preview, poskládané z informací, které se váli k dnešnímu dni na netu.

Sdílet na Facebooku
Autor: chekotayOdesláno: 13:41, 7.2.2010ID: 339fbeNahlásit Vaultmasterům
"oblíbení gekoni" - ORLY?
A můžeme zase rozpoutat flamewar o bezpohlavnosti supermutantů! Jupí!
"poušti Mojave" je zajímavý novotvar, jsem zvědavý, co ještě češtinářsko-geografičtí ignoratni z Mohavské pouště vyrobí. :D
Ale líbí se mi ten začátek, ten bych asi chtěl vidět. Mnohem méně se mi lbíí pokračování prewiev, kde je trochu moc narážek na násilí... inu, uvidíme.
Autor: smejkiOdesláno: 14:26, 7.2.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
geckony jsem miloval!
supermutantka nemusí bude určitě neplodná, jen bude mít zbytky ženskosti. eto vsjo

"JaWova" FAILu s ukazováním všech dialogových možností se taky trochu bojím. Ale beru to jako experimentální prvek, který by mohl nakonec dopadnout docela dobře.

Jen se modlím aby zas nebylo možný libovolně ohýbat SPECIAL a skilly. Karmu už díky bohu napravili přidáním reputace, teď ještě ji samotnou úplně přeprogamovat. Není nic úžasnějšího, než když mi klesá karma v momentě, kdy kradu neviděn a když mi stoupá za pifnutí supermutanta uprostřed pustin.
Autor: smejkiOdesláno: 14:27, 7.2.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
*supermutantka určitě nebude plodná
Autor: SangwinyOdesláno: 21:41, 7.2.2010ID: 8e1c3aNahlásit Vaultmasterům
...během hraní potkáte dva druhy nepřátel: chytřejší supermutanty, jak je znáte z prvního Falloutu, i ty mírně retardované z druhého dílu.
FAIL
Autor: JaWOdesláno: 21:57, 7.2.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Taky jsem si říkal, co tím chtěl básník říct 8-)))
Autor: SiusOdesláno: 22:53, 7.2.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Mno s jistotou musím říct, že se víc těším na nový patch pro FOnline, který nehraju, než na New Vegas.
Autor: JeštěrOdesláno: 10:12, 8.2.2010ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
JaW a spol.: zrovna proti těm muťoušům jsem se celkově dost ostře ohradil, ale zřejmě to při korekci nebrali vůbec na zřetel - not my business anyway :-)
Autor: HerrerOdesláno: 11:54, 8.2.2010ID: 705b08Nahlásit Vaultmasterům
smejki: Tak pokud chápem karmu,tak jak má být chápána,tak by ti opravdu měla při (i neviděném) kradení klesat. Druhá věc je,že když pak přijdeš do města,tak by to na tobě nemělo bejt znát:-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.