.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-02-14 15:00:54, NMA

Fallout New Vegas - preview v OXM - skeny

S nějakými novými informacemi přichází i OXM (PDF, 17MB). Kouzelný je úvod tohoto preview:

"Je jasné, že máte zodpovědnost posunout sérii dopředu, ale také není nic horšího, než nevhodný pokus udělat odlišné pokračování, který akorát zničí to, co všichni milovali na originálu (myšlen Fallout 3). Přidejte nové vývojáře - New Vegas je vyvíjen Obsidianen a ne domácím týmem Bethesdy - a není pochyb o tom, že nemálo fanoušků Falloutu (myšleni fanoušci Falloutu 3) bude více než trochu v obavách, že by to mohl být recept na jadernou katastrofu."

Vytahané informace z časopisu, které byly zveřejněny na NMA a přeloženy na Sector.sk:

- Brotherhood of Steel sa vráti, ale príbeh sa bude viac orientovať na NCR a Caesarovu légiu
- SPECIAL levely už majú popisy - CHA 10 = Cult Leader, EN 1 = Basically Dead atď..
- K popisom sily - 10 - Hercules' Bigger Cousin 9 - Doomsday Pecs 8 - Circus Strongman 7 - Beach Bully 6 - Barrel Chested 5 - Average Joe 4 - Lightweight 3 - Doughy Baby 2 - Beached Jellyfish 1 - Wet Noodle
- V hre dostaneme jumpsuit z Vaultu 21, ktorý vám dodá doktor a rovnako od neho získate pištol a PipBoy 3000
- Zbrane môžu byť modifikovateľné, ale mody na zbrane nebudú exkluzívne a nebude si ich treba dôsledne vyberať. Napríklad dostaneme väčší zásobník, ktorý vám ale spomalí nabíjanie.
- Každá zbraň bude mať špeciálny útok.
- V každom meste budete mať svoju reputáciu, ktoré ovplyvnia aj koniec hry.
- Karma bude sledovať frakcie a ideológie, s ktorými súhlasíte.
- Nightkin je späť ako modrí supermutanti, ktorí sa stali schyzofrenickými používaním Stealth Boya. Útočia na vás neviditeľní, deaktivujú svoj cloak v poslednej sekunde, aby vás sundali s golfovou palicou.
- Konflikt s Tabithom môže vyvrcholiť v to, aby Tabitha spravil revoltu proti ostatným supermutantom
- Helios One nie je iba elektráreň, ale aj lokalita na ovládanie solárnych zbraní vyvinutých Poseidon Energy spoločnosťou. V nej sa môžete aj zamestnať.
- Môžete si zvoliť vek hlavnej postavy.

Krmení geckonů. Každý den ve 12:30.

Sdílet na Facebooku
Autor: BigDOdesláno: 20:02, 14.2.2010ID: 618fecNahlásit Vaultmasterům
Tady -> http://www.sector.sk/novinka/52314/bratstvo_ocele_sa_vrati_vo_falloute.htm to někdo udělal za jiné, takže si to můžete třeba do novinky mrsknout
Autor: JaWOdesláno: 20:26, 14.2.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Dík, aspoň se s tím tentokrát nemusím srát 8-)
Autor: KeinOdesláno: 22:42, 14.2.2010ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
Hmm, Elitni Nightkin, jenž je vybaven stealth boyem a velice hi-tech golfou holí, jak originální. No ještě, že nás doktor na začátku tak obdaruje, abysme tu drsnost pustiny vůbec zvládli...
Autor: SiusOdesláno: 23:36, 14.2.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Jelikož jsem f3 po několika málo minutách hraní, kdy sem se ocitnul na konci hry vypnul, tak sem nestihl použít ani jedenkrát stealth boy. Jak to má sakra fungovat? To je jako v těch bondovkách, kdy auto zmizne alá predátor nebo jak?

Pokud jo tak nechápu, jak to může jakýkoli tvůrce starých dílů pustit do NV?
Autor: smejkiOdesláno: 23:52, 14.2.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
stealth boy je věc, která z ploch tvé osoby udělá ultracool průhledné shaderové textury a nepřátelé na tebe reagují úplně normálně. prostě taková velice praktická věc
Autor: ToWasOdesláno: 00:10, 15.2.2010ID: 524af0Nahlásit Vaultmasterům
Ved uz aj v starych falloutoch, neviem ci v jednotke alebo v dvojke bol "zmizik".
Autor: JaWOdesláno: 00:28, 15.2.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Ano, Stealth Boy byl už ve Falloutu 1.
Autor: KeinOdesláno: 00:54, 15.2.2010ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
Nightkini s golfovýma holema byly taky ve Fallout 1.
Autor: JaWOdesláno: 01:26, 15.2.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Kein - špatný překlad, club ≠ golfová hůl. Nemusíš jim taky všechno sežrat, jak poslušná ovce 8-))
Autor: chekotayOdesláno: 10:26, 15.2.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Maskovaní hajzlíci mě v C&C Renegade štvali ze všeho nejvíc... Lepší to bylo v F1, kde v Katedrále postávali zamaskovaní strážní, kteří se ale dali rozeznat... pokud člověk nebyl opilý či unavený :D
Autor: HellbillyOdesláno: 11:15, 15.2.2010ID: 32b55eNahlásit Vaultmasterům
Len by ma zaujímalo čo myslia tým:Zničiť to čo všetci milovali na origináli? To sa oproti F3 dá niečo zvrzať? To sa mi nechce veriť :D
Autor: smejkiOdesláno: 11:20, 15.2.2010ID: 7eb3b2Nahlásit Vaultmasterům
F3 fanoušci? kdo to je?
Autor: smejkiOdesláno: 11:25, 15.2.2010ID: 7eb3b2Nahlásit Vaultmasterům
abyste mě pochopili správně. znám všehovšudy 3 fanoušky f3 - tomka, psychotica a sangwinyho...možná Henryho Throna. Na to, že je trh 5x (možná i víc, to je můj odhad) větší než v letech 1997-1998, to je dost slabé. Má smysl se ohlížet na komunitu F3, která v podstatě pořádně neexistuje? Spíš mám dojem, že větší efekt bude mít cílení na casual hráče - masivní reklama, hezké pozlátko a nulová přidaná hodnota/druhý plán. Asi vím, co máme čekat u F4. Asi dnes moc EMO. Asi mě neerte vážně :-)
Autor: JaWOdesláno: 11:46, 15.2.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Smejki, ty se mi snad zdáš. Fanoušci Falloutu 3 jsou ti, pro které OXM ten magazín vydávají. Těch několik miliónů hráčů, kteří si to koupili, bavili se u toho a chtějí další porci ustřelování hlav ala Fallout 3. To jsou ti casual hráči, o kterých píšeš.

To, že má redaktor OXM strach, že by to mohli Obsidiáni pokurvit? To je přeci největší vtip tohoto století 8-)))
Autor: smejkiOdesláno: 12:17, 15.2.2010ID: 7eb3b2Nahlásit Vaultmasterům
no právě....mám dojem, že jediné, co by se xboxákům nelíbilo, by bylo odejmutí možnosti rozstřelit palici komukoliv na potkání :D
Autor: JaWOdesláno: 12:28, 15.2.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
To jim Bethesda určitě odstranit nedovolí, protože je to jeden z hlavních pilířů hry 8-))
Autor: JaWOdesláno: 12:37, 15.2.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
A fanoušků Fo3 je hodně, nenech se zmást tím, že jich sem moc nechodí. Mezi hráči Fo3 máme velmi špatné jméno a nemáme jim toho moc co nabídnout (viz levý panel 8-)). Takoví hráči sem prostě nechodí a jestli tady někdy byli, tak hodně rychle utekli. Jeden takový ťutík (komentář na Sector.sk):

"Ja osobne som naozaj vo veľkom očakávaní, predsalen sa jedná o pokračovateľa mojej zatiaľ najlepšej hry v mojom osobnom rebríčku. Sám som zvedavý, ako to dopadne, no verím, že pri tom strávim podobné zážitky, ako pri F3 a iných Fallout hrách, pretože ten svet naozaj milujem,.... "
Autor: smejkiOdesláno: 13:01, 15.2.2010ID: 7eb3b2Nahlásit Vaultmasterům
neříkám, že se F3 nikomu nelíbí, jen že F3 komunita (oldF komunita se od nich dost distancuje) se nachází ve stavu značné nemrtvosti.
Autor: HellbillyOdesláno: 13:20, 15.2.2010ID: 32b55eNahlásit Vaultmasterům
U mňa je fanúšik ten čo sa aj po dohraní ďalej zaujíma o hru, o to čo sa okolo nej deje, o komunitu okolo nej, prípadne sa snaží priložiť ruku k dielu...a takých hráčov F3 je len málo. Ak aj niekto považuje F3 za najlepšiu hru akú hral, nerobí to z neho hneď fanúšika. V tomto súhlasím so smejkim-F3 komunita(ak existuje) je v stave neveľmi živom
Autor: VencaOdesláno: 13:25, 15.2.2010ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
něják si nemohu vzpomenout, co to je/byl ten nightkin?
Autor: KeinOdesláno: 13:25, 15.2.2010ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
JAW: Omlouvám se, zkontrolovat překlad na sector.sk z toho důvodu, že by toho bethesda nebyla schopná mě nenapadlo, jelikož, ona je schopná všeho.

Každopádně smysl toho co jsem chtěl říci se nemění. Nightkin s dřevěnou palicí je asi to samé jako kdyby v DOOMu byl Cyberdemon s příborovou lžící.

Nightkinové, byly nejsilnější a nejtvrdší mutanti v původncíh falloutech s těžkými, nebo energetickými zbraněmi. V NV jim dají do ruky klacek.

Autor: KeinOdesláno: 13:28, 15.2.2010ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
Venca: Byli to elitní mutanti z vůdcovy army. měli na sobě černou koženou zbroj (jako marcus) a někdy byli zmizení zmizíkem (stealthboyem)
Autor: VencaOdesláno: 13:39, 15.2.2010ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
joo, v F1 a 2 to bylo tak, že ti "nahatí" zelení byli mutanti a ti oblečení byli supermutanti--a to byli ti nightkini?
Autor: smejki - KeinOdesláno: 13:49, 15.2.2010ID: 7eb3b2Nahlásit Vaultmasterům
no doufejme, že je to hantýrka a půjde alespoň o rambovský žabikuch. elitní zabiják s kartáčkem na zuby by mohl být dobré cameo, ale založit na tom koncept části Vůdcovy armády by bylo....gayné.

nicméně, pokud bude elitní zabiják beze zdrojů jen se stealthboyem bloudit pustinou, asi nepohrdne ani tím klackem
Autor: VencaOdesláno: 13:51, 15.2.2010ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
to mi připomíná Riddicka... zabiju tě tímhle hrnkem :-D
Autor: PaloOdesláno: 13:52, 15.2.2010ID: 6f9880Nahlásit Vaultmasterům
no medzi mutantov sa rátaju aj ghoulovia, a podla vedcov enklavy vlastne všetci okrem občanov Vault city a ludi obyvajucich plošinu Poseidon. Supermutanti su všetci ti veľkí zmutovaní zelení, oblečení aj neoblečení a nightkinovia boli elita Vodcovej armády, tí so zmizíkom boli najmä na poschodiach katedrály (pri Morpheusovi). Vo F2 som na nightkinov narazil len velmi zriedka, väčš. cestovali spolu s kentaurami a floatermi.
Autor: VencaOdesláno: 13:55, 15.2.2010ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
tak ale ghoulove jsou lidé, kteří se změnili působením radiace z A-bomb, naopak vůdcovi mutanti vznikli experimentováním s FEV
Autor: PaloOdesláno: 14:06, 15.2.2010ID: 6f9880Nahlásit Vaultmasterům
no, z pohľadu enklávy je mutant aj Vyvolený, aj Sulik, tak asi aj ghúlovia...zmutovali všetci na ktorých posobila radiácia, či už cez vodu, jedlo, prostredie, všetci ktorí nie sú "pure blod humans" (iba občania enklávy sú)...broken hills sa považuje za miesto kde pori sebe žijú mutanti (čiže asi aj ghulovia) a ludia...ja osobne volám mutantov iba Supermutantov, ludia sú ludia, ghúlovia su ghulovia, psy sú psy...
Autor: PaloOdesláno: 14:15, 15.2.2010ID: 6f9880Nahlásit Vaultmasterům
tu vidno čo bolo hlavnou devízou F1 a F2..ohromný svet, ktory postupne hráča vtahoval do seba, unikátne nezabudnuteľné postavy, mesta mali medzi sebou vztahy, príbeh postupne gradoval, proste pre mna bol skutočnejší ako reálny svet, myslím že aj ostatní hráči to nejak podobne vidia, a preto majú staré Fallouty aj po 12 rokoch stále svojich verných fanúšikov ktorí na ne len tak nezabudnú....kdež to hlavná devíza F3 su vizuálne efekty, ktoré uspokoja bud iba 12 ročného hráča, alebo nenáročného hráča. zabíjat Supermutantov a paladinov Bos s loveckou puškou je na smiech, a ohladom odlietavajúcich hláv..skúste dat vo F2 niekomu davkou zblízka, alebo plasmovkou do oka, myslím že aj tu vyhráva F1&2
Autor: hejlíkOdesláno: 15:19, 15.2.2010ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Skeptický, nyní jsem už jen skeptický...
Autor: CarlosOdesláno: 17:52, 15.2.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
JaW: Jistěže jste mezi fanoušky F3 neoblíbení. Vždyť jim dáváte věci na talíř jaksi bez obalu, bez pozlátka bez přikrášlení - to je něco, co nechtějí slyšet (realita, tfuj!).
Když se podíváme na způsob, jakým je F3 oslavován jak u cílové části hráčů, tak u recenzentů (nekriticky, slepě), dostaneme obraz v podstatě náboženského fanatika :-)
Popravdě ani já si nemyslím, že F3 je dobrá hra, ale mám, řekněme, smířlivější náhled na věc (asi i proto, že F1&2 se mi sice líbily, ale nejsem nikterak skalní fanoušek). První důvod, proč jsem našel Šílenou Brahmínu bylo, abych našel stránky s mody pro F3 - chtěl jsem z toho (podobně jako z Oblivionu) udělat alespoň trochu lepší hru a ne jen špatnou investici, na níž se práší (přiznejme si, v tomhle ohledu modeři nijak moc nepomohli - museli by předělat celou hru).
Autor: KeinOdesláno: 19:05, 15.2.2010ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
smejki: Neřek bych, že by nightkini byli bez zdrojů.

1) By takhle hluboce Bethseda nikdy neuvažovala.
2) Když mají na rotační kulomety běžní pěšáci, tak určitě budou mít náboje a výbavu i elitní NK.

K modifikaci Fallout3:

Také jsem si myslel, že by to mohlo hruzvednou, bohužel hra je (narozdíl od Oblivionu, který jde vytunit na opravdové dílo) už od základu špatně postavená.

Měl jsem jednu dobu slabou chvulku, když jsem si Fallout 3 okořenil overhaul módem FOOK.

Přidává, zbraně, brnění apod. Jenomže je pořád ještě v plenkách, takže některé předměty ve hře se nedají prakticky nalézt, přidává do hry i místnosti, které jsou zbraněmi zase až moc přeplněné, a vůec nebalancuje s herním systémem, jak tvrdí autoři (nebo já sjem si teda nic moc nevšiml) jen sem tam najdeš nějakou novou věc, ale vcelku to je k ničemu.

Pustina ve F3 je prostě příliš malá na nějaké větší experimentování, nepřátelé moc tupí na nějakoutu úpravu chování AI a lokace příliš nelogické na přidání nějakého smyslu či textu s historií.
Autor: JaWOdesláno: 19:38, 15.2.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Kein: Já mám právě tu slabou chvilku teď, takže po roce zkusím kombinaci FWE - FO3 Wanderers Edition + vybrané mody z tohoto seznamu http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?showtopic=1056342
Vypadá to dost zajímavě.

Nejvíc se asi těším na FNNCQ a fallout 3 slavery overhaul http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=9497 , což je propracované otrokářství, za kterým stojí nějaký skopčák (podle přízvuku ve videích) se S/M úchylkou. Dokonce namluvil postavu otrokáře Davida, šéfa "výcvikového střediska" a je ho přízvuk se k té postavě dokonale hodí. Asi nemusím dodávat proč 8-))) Doporučuju se podívat na videa.
Autor: CarlosOdesláno: 21:03, 15.2.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
No, já se pokouším udělat seznam modů (nejen pro sebe), které Fallout 3 posunou někam, kde se už lze bavit o alespoň průměrném post-apo RPG. Nicméně, když jsem to zkoušel poprvé, má trpělivost vydržela pouze pět reinstallů, pak šel F3 definitivně z disku. Teď to zkouším oživit a celkem to jde...
Autor: JaWOdesláno: 21:12, 15.2.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Carlos - to je strašně práce. Nechceš založit téma na fóru, ať to můžeme diskutovat? Určitě se pak omezí i počet těch tvých reinstalů.
Autor: CarlosOdesláno: 21:23, 15.2.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
OK. Registroval jsem se k vám. Založím téma: ,Zkvalitňujem F3'. Kdyžtak si to dle potřeby přehoďte.
Autor: Dr0wOdesláno: 03:49, 21.2.2010ID: 703390Nahlásit Vaultmasterům
By mě zajímalo, jestli na to půjdou mody z Fallout 3. A taky jak moc bude omezený věk nové postavy...
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.