.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-03-05 17:02:30, NMA

Fallout New Vegas - oskenované preview v časopisu Pelit

Dnes navečer si můžete počíst ve finském herním magazínu Pelit (PDF, 4MB) a trochu se zase v komentářích před spaním porafat. Přeji příjemné čtení.

Sdílet na Facebooku
Autor: KharkowOdesláno: 19:44, 5.3.2010ID: 6fc11cNahlásit Vaultmasterům
Že by nějaká dobrá nelíná duše vyextrahovala text a hodila do gůgl trenslejtru a sem? :)
Autor: SiusOdesláno: 19:50, 5.3.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Ten outfit ne nepodobný postavám z Gone with the Blastwave je jednoduše kickass! *slint*
Autor: smejkiOdesláno: 19:55, 5.3.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
kharkow - neodpovídáš své druhé podmínce? :D
Autor: JaWOdesláno: 19:59, 5.3.2010ID: 605510Nahlásit Vaultmasterům
Kharkow - copak vy jste neměli ve škole finštinu???
Autor: smejkiOdesláno: 20:19, 5.3.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
hned nad pistolí je napsáno:"Těžký déšť". Jsem zmaten :-(
Autor: JaWOdesláno: 20:28, 5.3.2010ID: 605510Nahlásit Vaultmasterům
A taky pelielokuva!
Heavy Rain bude asi totok, ne? http://www.heavyrainps3.com/
Autor: CarlosOdesláno: 21:46, 5.3.2010ID: 51d688Nahlásit Vaultmasterům
Jak tak koukám na uniformu NCR rangera, zdá se, že ani Obsidian nedokázal odstranit eftrojkovou teplákovitost. Dokonce ji pozvedli na novou úroveň. Pevně doufám, že PA nebude vypadat zase jako šusťáková souprava sovětských atletů.
Autor: MelichorOdesláno: 22:58, 5.3.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Kuaaa tak oni neudělali redone CA od té prasokrysí zrůdnosti od dob F3? Jestli se tam rangerové budou běhat v tomhle a ne v pro ně charakteristicky strukturovaném CA(zelená se do Pustiny moc nehodí, ale prostě v F2 vypadalo lépe a tady půjdu s každým fanem F3 na kref) nebo v novém skinu z GwBW(i tu černou vidím jako lehce problematickou), tak snad čekám na reskin mode... No dobře kecám, ale tohle mě tam bude lehce popichovat =). Ale ta sněhobílá šála je po štrece z NCR do oblasti Vegas docela dobrý vtip =D
Autor: MelichorOdesláno: 23:04, 5.3.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
P.S. Omluva, ještě si rýpnu. Je hezké mít chrániče kolen, když postava zakleká ke střelbě nebo rovnou padá na hubu i ty rukavice pomůžou, ale když si rozjebu loket bez chrániče, tak s M4 nebo grenadegunem budu šermovat sakra těžko. To já jen tak k ochranným zónám CA a něco pitvat musím =)
Autor: Mr.NosálOdesláno: 23:23, 5.3.2010ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
Melichor:
A já budu kontrovat-Používání loketních chráničů je vcelku na nic, pokud neválčíš furt v budovách, nebo nejsi členem policejního =úderného týmu. Když jdeme na akční střelby, tak si vystačíme s kolenními chrániči a rukavicemi.A válíme se dost.
Koukni na nějaký foto vojáků z AX nebo IQ-nomexový rukavice a kolenní chrániče a i tak je to teplý peklo.IMHO loketní chrániče dost omezují ruku.A ono, pokud se neválíš na kolenou pořád a jen občas přiklekneš (otevřená krajina), tak jsou nejpohodlnější integrované chrániče.
Autor: smejki - JaWOdesláno: 23:35, 5.3.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
že se někdo chytne na Heavy Rain, jsem čekal. Ale že to budeš ty, strécu? :D
Autor: Visgean SkeloruOdesláno: 23:42, 5.3.2010ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
Tak takhle blbě připevněný nůž už jsem dlouho nevyděl.. Jak by se asi vyndaval?
Autor: smejkiOdesláno: 23:53, 5.3.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
to je pro útočníka, aby tě mohl snadno podříznoutm kdyby si doma zapomněl pižladlo ::smartass
Autor: Mr.NosálOdesláno: 23:55, 5.3.2010ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
Visgean Skeloru - to nevíš?Při vyndavání nože, je potřeba si zkroutit ruku, co to jde a následně se málem pořezat.Při zandavání do pouzdra je pak potřeba toto dělat pět minut, oběma rukama a za pekelného soustředění.
Cosi mi hovoří, že autor nápadu s nožem, je totální Nerd, co o nožích ví jen to, že jsou kchůůůl.
Autor: MelichorOdesláno: 00:05, 6.3.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Mr. Nosál: Pod pojmem CA asi každý vídíme každý něco trochu jiného a mimochodem z dostupných zdrojů bylo CA před GW využíváno policejním sborem... já vídím téměř tohle: "http://en.wikipedia.org/wiki/File:US_Army_powered_armor.jpg" z F2. Až na ten tlamo kryt(ovšem ten by mohl být vysvětlen u jednotek v Navarru) a těch výztuží dolních končetin. Přeci jen CA je považováno pro nízkou až střední dostupnost před Great War za nejlepší ochranu. A z něčeho musel vycházet koncept PA (ovšem kompletně nedostupného běžnému vojínovi).

Ty asi vidíš CA podobně tomuto "http://en.wikipedia.org/wiki/File:Army.mil-2006-10-04-091542.jpg" a to se pro mě docela oddaluje představě o silně pokročilé zbroji. Přiznávám ti část pravdy, protože ani na spritu CA z F2 není loketní chránič(no ikdyž by to byly viditelné asi tři zelené pixely), ale jsou tam i jiné věci jak podtkl Visgean Skeloru =).
Autor: JaWOdesláno: 01:32, 6.3.2010ID: 605510Nahlásit Vaultmasterům
smejki - hele, poslední dobou si mi přišel zmatený, tak sem ti chtěl jen pomoct najít cestu z bludiště ven, víš? 8-)
Autor: MortyOdesláno: 02:50, 6.3.2010ID: f894Nahlásit Vaultmasterům
voľne preložený podnadpis:
Život po Páde je lepší než sa nám zdalo. O tom nás presvedčila séria Fallout. New Vegas prináša úplne nový život podľa našich predstáv.

A celkovo z toho čo tam vidím sa k tomu stavajú kladne :P
Autor: MirsOdesláno: 08:39, 6.3.2010ID: 703330Nahlásit Vaultmasterům
??? ten kevlar som si predstavoval trocha inak, ako hlavna tvar hry sa moc nehodi. prostredie vyzera skvele !
Autor: SiusOdesláno: 09:04, 6.3.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
CA pro mě vždy bylo a bude jednolitá celistvá ochrana celého těla s větším vrstvením na kritických částech těla aka torzo, stehna, ramena. Takže když se řekne CA, představím si zelený plášť, do kterého schovám celé tělo tak, že je každá jeho část chráněná, přičemž méně vystužené části kolem kloubů a končetin slouží především jako ochrana proti bodným a sečný útokům, popřípadě šrapnelům nebo malorážkám, kdežto ochrana hrudníku by měla zastavit i střelu z malého děla. Popřípadě vytvrzené hrudním plátem kovu lépe chránit před hi-tech prskátkama.

Současný koncept NCR armoru je na mě moc "chráničovitý", ale zase se opakuju, ale GwtBW armor je prostě excelentní.
Autor: majkelOdesláno: 12:16, 6.3.2010ID: 32dbaeNahlásit Vaultmasterům
ten mundúr je zmeska úboru automechanika, hráca amerického futbalu,a hokejistu....a ten nôž je fakt špicovo umiestnený boha..zatial sa to uberá ozaj úzastnym smerom..len tak dalej..
Autor: PajaOdesláno: 12:46, 6.3.2010ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Mně ten nůž zas tak špatně umístěný nepříjde: je na místě, které se neohýbá - tudíž neomezuje v pohybu, zárověň je to místo, kde nemůže tlačit, narozdíl od pasu nebo stehna - při ležení, popř. způsobit naraženiny po pádu. A vytáhnutí - je pravda, že je třeba dost zalomit zápěstí, ale jde to - levou rukou. Navíc je to záložní zbraň. Lepší, kdyby byl otočen opačně, ovšem muselo by být zajištěno, že nevypadne.
Autor: CarlosOdesláno: 14:09, 6.3.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Paja: To nemyslíš vážně, že ne? Větší smysl by to opravdu mělo, kdyby byl nůž otočen rukojetí dolů. Levou rukou to sice můžeš zkusit, ale právě jsem to zkusil na sobě a garantuji ti, že byť jen s trochu širším hrudníkem to prostě nedáš. Pravou ruku, vzhledem k délce nože, při vytahování musíš minimálně na jednom místě zlomit či vykloubit (zápěstí, rameno). Je to naprosto idiotské. Až se sám divím, že jsem si toho nevšiml při prvním podívání.
Autor: PsychoticOdesláno: 15:00, 6.3.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
A nebo to není nůž ale robetek a je umístěn tak, aby mu ho mohl dobře vytáhnout ten, kdo ho zrovna penetruje zezadu. Měl bych se zeptat experta v oboru... Smejki, co si o tom myslíš? ... Neber to jako urážku. Já jen jakože když furt říkáš, jak je všechno gayné, tak o tom asi budeš dost vědět.
Autor: kirchsteinOdesláno: 16:30, 6.3.2010ID: 61693cNahlásit Vaultmasterům
Zase špatně. Vypadá jak frajer z nějaký quake 3/UT -like hry, a ne jako strážce pořádku světa po jaderný apokalypse.
Autor: MelichorOdesláno: 16:56, 6.3.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Napadly mě ještě dvě možnosti... Může to být jen dekorace ve stylu: ,,Hey buddy, we are NCR rangers from Dagger squad and when the evening comes we take off our ammo and slice our meat with this knife." Nebo, a to by bylo opravdu originální, je ta postava levák(nevím kolik jich kdy bylo v RPG?). Teď jsem zkoušel připnout stejně svůj potapěčský nůž na brašnu přes rameno(aby to bylo ve stejné pozici) a pro leváka by to bylo vhodné na reverse grip. Ale celkově když už někam tak na vnější stranu bérce

A zase to ztvárnění... Pořád jsme v Gamebryu, tam jsem neviděl zbroj která by mě okouzlila, narozdíl třeba od majestátní APA na Rhombusovi. Ale rozhodně má u mě dost našlápnuto ta z GwtBW, kde: a) kryje černou zbroj hnědý plášť, takže v mém předchozím postu beru výtku zpět b) podle označení na helmách snad půjde o speciální průzkumníky a tenhle hejhulák(čti grunt) bude chránit Helios =)
Autor: CarlosOdesláno: 17:04, 6.3.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Melichor: Mám dojem, že všechny postavy v infinity engine hrách (ingame) držely zbraň levou rukou, ale tam to byla snad vina zrcadlení spritu.
A nejde ani tak o to, jestli je to pro leváka či praváka, podívej se na ty obrovské nárameníky - jak se k tomu noži chceš dostat?
Autor: MelichorOdesláno: 17:51, 6.3.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Když budu předpokládat, že nárameníky budou mít menší vůli a umožní posunout loket nad m. pectoralis major(trochanter nad bradavku =)) , tak . Navíc při průzkumu obrázku se zdá jisté, že držadlo na nůž nebylo "základní" součástí, ale dodáno pomocí hřebíku/pantů ect. dodatečně. Tudíž pořád může jen o nesmyslnou ozdobu, specifické označení jednotky, nebo si ji tam onen Ranger dodal úmyslně, protože mu to tak vyhovovalo a nebo je to prostě kravina a někdo se zas snažil udělat zbroj zajímavější na úkor logiky =)
Autor: smejki - psychoticOdesláno: 18:52, 6.3.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
myslím, že jsi mě svými zkušenostmi v tomto směru dávno překonal a uhodil jsi hlavičkou o hřebíček.
Autor: AmarounOdesláno: 19:17, 6.3.2010ID: 41aaaaNahlásit Vaultmasterům
Ty cerveny ocicka jsou suprovy ..... Trosku mi to pripomina ten blikajici obojek pro psy. Tady jsem .... trefte mne !! :D
Ale na efekt vypada suprove .... to se musi uznat.... Ten nuz mne tak ani nesere ... ale vsimli ste si tech bodcu co ma na patach ? To vypada skoro jak ostruhy.....
Autor: smejkiOdesláno: 20:04, 6.3.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
to má na lezení po sekvojích
Autor: KeinOdesláno: 20:22, 6.3.2010ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
Brněni na levé straně vypadá pěkně, ale do Falloutu se nehodí. Brnění na pravé straně je mix svářečské kombinezy s chraníčem s maerického fotbalu.


nejlepší CA byl ve Fallout 1 a 2, ten vypadal tak jak se čekalo.
Autor: AmarounOdesláno: 20:28, 6.3.2010ID: 41aaaaNahlásit Vaultmasterům
Na Sekvoje se zasadne leze zady ke stromu nejlip hlavou dolu :D ....
Autor: SiusOdesláno: 21:52, 6.3.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
2 Kein: Nesedí? To je ultimátní postapokalyptický outfit šmarja! Až na to přiblblé podsvícení, které je (doufám) jen kewl efekt pro širokou veřejnost. Ale jinak úplé vytvrzené torzo, zahalené do tlustého koženého kabátu, modernější dýchací maska schovaná pod helmu... prostě pastva pro oko.
Autor: KeinOdesláno: 22:49, 6.3.2010ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
Sius: Věc názoru.
Autor: PajaOdesláno: 23:16, 6.3.2010ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Carlos-> Myslím to vážně. Já si levou rukou na hruď dosáhnu bez potíží.
Autor: CarlosOdesláno: 13:42, 7.3.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Musíš si ale uvědmoit, že držadlo je nad ramenem, navíc zkosený. Vyndat nůž pod tímhle úhlem sice zvládnu, ale trvá to dlouho a o bojové pohotovosti se mluvit nedá, ani kdybych chtěl vyprávět hodně špatný kameňák. Navíc tahání toho nože by bylo v případě mé maličkosti vrcholně nepohodlné. Při sníženém objemu prsních a ramenních svalů by to šlo nepoměrně lépe. Plus přičti si tu obrovské nárameníky - stojím si za názorem, že i když ten nůž nakonec vytáhne, bude už nějakou dobu bradou vzhůru.
Autor: PajaOdesláno: 13:59, 7.3.2010ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Já neříkám, že je to ideální, ale pořád, předpokládám, je primární zbraň střelná a nůž pouze pomocný nástroj případně nouzovka. Takže pokud jej použiju raz za čas na uřezání klacku, tak je pro mě důležitější pohodlí nošení, než vytahování. Sice je fajn, když vtáhneš nůž od boku během půl vteřiny, ale když je protivník od tebe 20m se střelnou zbraní tak je ti to stejně na nic. V případě, že jsem zalezlý někde v krytu, tak mi nepřipadá tak kritické vytahování časově delší. Rozhodně pohodlnější než modřina na kyčelním klubu. Jistě, máš pravdu, není to ideální, ale já bych ho tak klidně nosil.
Autor: Mr.NosálOdesláno: 20:33, 8.3.2010ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
4Paja:
Opět budu prudit :-)
1.Pokud nůž nepotřebuješ, jako bojový prostředek, ale jako nástroj/survajvl, tak není logičtější mít ho třeba v/na batohu, brašně, náprdeláku?...kde by byl rozhodně méně překážející.
2.Možná by se tobě dařilo nůž vytáhnout, ale předpokládám, že více muskulaturnímu vojákovi, s objemnou neprůstřelnou vestou, by to činilo vyšší potíže.Nemluvě o tom, že voják s trochou rozumu věší na vestu věci buďto:DOSÁHNU NA TO POHODLNĚ JÁ nebo DOSÁHNE NA TO POHODLNĚ SPOLUBOJOVNÍK.Nikdo by si asi nedal věc ve stylu:Po 3 minutách ho možná vyndám.
3.Takto umístěný nůž znemožňuje pořádné zalícení zbraně.
Autor: PajaOdesláno: 20:43, 8.3.2010ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Ok :)
S tím lícením máš pravdu, očividně je to levák :-D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.