.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2010-04-02 12:42:43,

Ještě slovo k aprílu

Někteří z vás si možná ještě myslí, že změna designu je jen aprílový vtípek. Ve skutečnosti se momentálně nacházíme v tomto stádiu:

Změny tedy budou pokračovat. Vedení vaultu si je jisté, že nakonec svorně dospějeme k lepšímu designu, který bude oku lahodit do té míry, že se od naší stránky uživatelé neodtrhnou a budou přímo zběsile klikat na reklamní bannery. Což nám umožní jednak konečně vyplatit Ještěra za jeho důležité a konstruktivní články a za práci, kterou udělal a bez které by Vault nestál, jednak také koupit JaWovi nové volvo. Aktuálně řešíme, jestli máme přidat více žluté, nebo ne.
Ve skutečnosti jsme měli připravený fakt skvělý aprílový žert: byla to pečlivě vypilovaná aktuálka o tom, že Fallout 3 svými tržbami zaplatil svůj vývoj a že nyní aspiruje do soutěže Hra roku. Součástí akutálky byly screenshoty ze hry zobrazující supermutanty, což byly ovšem jen obrázky z Oblivonu, kterým jsme v Paintbruschi dokreslili pušky a kulomety.
Jenže tenhle ultramegahustý vtip nám Bethesda vyfoukla o půl roku dříve. Proto jsme jen trapně zaměnili pár písmenek a doufali, že vám to bude stačit. Takže tak.

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 14:56, 2.4.2010ID: 605510Nahlásit Vaultmasterům
Volvo nechcu, teď to budou dělat v Číně. Eště bych se vám v něm zabil při kolizi s cyklistou nebo chodcem.
Autor: PajaOdesláno: 15:05, 2.4.2010ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
:-D
Kruci, a já už klikl na reklamu :-X
:-D
Autor: TinaOdesláno: 15:09, 2.4.2010ID: 426d3aNahlásit Vaultmasterům
Nekecej, reklamy se ti nezobrazují!
Autor: chekotay [bot]Odesláno: 15:11, 2.4.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Hm, a co třeba Lamborghini Diablo? Spokojíš se s tímto nuzným dárkem nás nehodných?
Autor: JaWOdesláno: 15:16, 2.4.2010ID: 605510Nahlásit Vaultmasterům
Já se spokojím klidně i s tvou rezavou škodovkou, když mi ji přistavíš před barák s plnou nádrží a sedadly potaženými dřevěnými ortopedickými kuličkami.
Autor: Local NaziOdesláno: 15:21, 2.4.2010ID: 513c38Nahlásit Vaultmasterům
ten strip sehr je výstižný
Autor: Local NaziOdesláno: 16:12, 2.4.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
a to sme se nasmáli
Autor: LordNortonOdesláno: 17:07, 2.4.2010ID: 7f7762Nahlásit Vaultmasterům
:-O...kaput VšB....
Autor: KeinOdesláno: 19:33, 2.4.2010ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
JaW: Škodárnu si může koupit jen blázen, starší Volva nejsou vůbec tak drahé a údržba také ne. Například Volvo 850 nestojí ani tolik co felicie - deset klacků zbyde na napokuty B-)
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 23:14, 2.4.2010ID: 618f82Nahlásit Vaultmasterům
mě kupte higwaymana
Autor: Tommi.czOdesláno: 00:51, 3.4.2010ID: 8e42e6Nahlásit Vaultmasterům
Teď asi vypadám jako úplný idiot ale nikde žádnou růžovou nevidím ... a než začnete psát jaký sem to ale blb a že i nějaký supermutant Behmont je chytřejší než já alespoň mi pls řekněte kde se ty skiny mění !!! :D
Autor: JaWOdesláno: 01:12, 3.4.2010ID: 605510Nahlásit Vaultmasterům
Vyprázdni si Cache. Asi se ti ještě načítá ten hnusný starý skin.
Autor: toudiOdesláno: 10:39, 3.4.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
cache sa načítava Ctrl+ R? ja by som to nerobil :P
Autor: smejkiOdesláno: 10:47, 3.4.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
speciálně pro Tommiho :D
Autor: chekotayOdesláno: 13:50, 3.4.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
He he :D ::thumbs_up
Autor: AsfaltakOdesláno: 15:36, 5.4.2010ID: 616686Nahlásit Vaultmasterům
ToTommi.cz:

ty hloupá mutant, na tenhle nový skin (v 3D) potřebuješ speciální 3D brýle (obě skla růžové) a monitor s dostatečnou obnovovací frekvencí (120mhz?)
Autor: Tommi.czOdesláno: 19:06, 14.4.2010ID: 8e42e6Nahlásit Vaultmasterům
:D snazil sem si ty bryle nasadit ale neslo to v jedne ruce drzim hydrant ve druhy drtim najezdnika a tak nejak uz mi to nevyslo
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.